Visual Studio 2010: حقایق و ویژگی های

[ad_1]

جانشین Visual Studio 2008, Visual Studio 2010 راه اندازی شد تقریبا یک سال پیش در آوریل 12, 2010 همراه با .Net Framework 4. هر دو کاربران و کارشناسان انتظارات بزرگ از آخرین نسخه از ویژوال استودیو با توجه به این که سلف خود VS 2008 است که هنوز هم به طور گسترده ای مورد استفاده توسط توسعه دهندگان. طراحی شده برای “کاهش درهم و برهمی و پیچیدگی” و همچنین برای پر کردن شکاف سمت چپ توسط 2008, نسخه VS 2010 می آید با یک رابط کاربری بهبود یافته و IDE (محیط توسعه مجتمع) و همچنین سود حاصل از پیشرفت های ساخته شده در .Net Framework 4.

طراحی شده برای بهبود برنامه های کاربردی موجود و برای سرعت بخشیدن به توسعه کار VS 2010 به ارمغان می آورد به روز رسانی و ویژگی های جدید است که بر اساس مفاهیم موجود. بنابراین همه چیز به نظر می رسد آشنا و وجود خواهد داشت بدون نیاز به خواندن و اتلاف وقت تطبیق با مفاهیم جدید. برای یک شرکت نرم افزار این یعنی صرفه جویی در زمان و افزایش عملکرد که در نهایت منجر به یک محصول بهتر و رضایت مشتری.

یکی از مهم ترین پیشرفت های ساخته شده توسط مایکروسافت در VS 2010 طراحی مجدد IDE. آن را در حال حاضر پشتیبانی از چند مانیتور جدید کد Intellisense چند سند ویندوز همراه با شناور ابزار ویندوز, کد ناوبری و یک کد جدید تجسم پشتیبانی است که اجازه می دهد تا کاربر را به راحتی ببینید روابط بین کلاس ها و پروژه های در داخل برخی از پروژه ها و تولید به طور خودکار توالی نمودار و همچنین به عنوان نمودار جریان اجرای.

کل IDE پوسته بازنویسی شده است با استفاده از WPF (Windows Presentation Foundation) در حالی که MEF (مدیریت توسعه چارچوب) کمک کرده است طراحی مجدد داخلی ارائه در این راه بیشتر توسعه امتیاز برای راحتی اصلاح comportment از IDE است.

به علاوه دیگر این است که ویرایشگر ساخته شده است در تکنولوژی WPF (در .Net Framework 4) پشتیبانی از HTML و جاوا اسکریپت, قطعه جدید و غنی از ویژگی های دیباگر و Profilining (مانند Intellitrace) و افزایش ابزار به صورت موازی اشکال زدایی. به لطف چند هدف حمایت از VS 2010 سازگار با .دات نت 2 .نت 3 و 3.5 و همچنین .شبکه 4 برنامه های کاربردی. این TFS 2010 (Team Foundation Server) می تواند به راحتی نصب شده و مجوز پویا منبع کنترل و دائم یکپارچه سازی پشتیبانی می کند.

بهترین بخش این است که VS 2010 استفاده می شود به منظور توسعه برنامه های کاربردی برای ویندوز 7 سازگار با Microsoft SQL Server, Oracle و IBM DB2 پایگاه داده های آن پشتیبانی از برنامه های سیلورلایت و جدید پویا به کمک ابزاری به نام کمک به سیستم (تعویض MSDN Library viewer). این نیز مهم است که بدانید که جدیدترین نسخه از ویژوال استودیو پشتیبانی نمی کند توسعه برای ویندوز موبایل های قبلی به ویندوز تلفن 7.

بنابراین مهم نیست که اگر شما توسعه کنسول های سایت و یا وب سایت های کاربردی و مهم نیست که چقدر علاقه شما از Visual Studio 2008, Visual Studio 2010 ارائه می دهد مقدار زیادی از دلایل به روز رسانی و آن را امتحان کنید.

[ad_2]