Spectre (2015): باند برگشت است

[ad_1]

“من فکر می کنم شما فقط شروع کار” انگلیسی دوبله Moneypenny به یک ریشه دار اوراق قرضه قبل از cueing یک smirking واکنش از دانیل کریگ. و او راست! کریگ را آغاز کرده است به عنوان باند! برای اولین بار او را در حال پخش و باند یک مرد جستجو برای تبدیل شدن به باند. کریگ خود اعتراف Sean Connery مهره تیم تا دوباره با ‘Skyfall’ هموطن سام مندس به ارائه زیبا و لذت بخش پس از ورود ‘The Living Daylights’ (1987) و قوی ترین فیلم در پیوند کانن از “کازینو رویال’ (2006). شکر خدا رد نیازی cerebralism از “Skyfall” و اتشی تستوسترون دیوانگی از ‘Quantum of Solace, ‘شبح’ ترکیب کلاسیک و مدرن, مدرن و نمونه ای از پاپ سینما بهترین آیکون.

مندس استعداد برای سینما خود را از پالت و قلم مو پوشش باند و فراتر از آن. فیلم باز کردن ردیابی شات به یاد می آورد اسکورسیزی بعد صحنه شکنجه در یک آزمایشگاه پژواک Kubrick. غیر معمولی از یک مندس فیلم گفت و گو ترک و whizzes به عنوان سریع به عنوان هر یک از اوراق قرضه گلوله. مندس نوبت دست خود را به اوراق قرضه را از کانری و مور و بدون توسل به ساختگی. “آن را به من بود جیمز نویسنده از همه خود درد” pithies نهرو پوشیدن Christoph Waltz (فرانتس Oberhauser) به او اجازه می دهد تا کاهش یافته خود را در بر تاریخ مشترک خود را. آن را سرد لحظه در تقابل با یک enjoyably مضحک آموزش مبارزه به یاد می آورد ده دقیقه زودتر. دیو باتیستا آقای Hinx باید لذت بخش ترین مرید خود را قطع اما کشنده خلفی خوب رجعت به هارولد ساکاتا را Oddjob ،

والس و کریگ نه تنها کاربرانی که تحت تاثیر قرار دادن در این حماسه است. Lea Seydoux تحت تاثیر قرار با اثیری کیفیت به عنوان مقیم باند دختر دکتر مادلین قو, او, فرانسوی, زیر و بمی صدا خوب کیفرخواست از دنیا دوستی از سری. Ben Whishaw و روری کینر بازی نقش خود را با سهولت اضافه کردن طنز شکوفا به خود bumbling اداری personas هریس ترین گرد Moneypenny به تاریخ رالف فینس یک frentic قهرمان اکشن; اگر سن نمی شد یک عامل او می تواند ثابت کند یک جانشین شایسته برای کریگ. تنها مونیکا بلوچی و Andrewe اسکات نمی کرایه را به خوبی سابق بر روی صفحه نمایش برای lettingly دومی unabble به پنهان کردن خود را در دوبلین لهجه به عنوان شرم آور به عنوان Michael Fassbender ایرلندی ramblings در نزدیک ‘X-Men:First Class و یا پیرس برازنان ناتوانی می گویند ‘Bond, James Bond’without توسل به hibernal دیکته.

جاست, فیلم ترین و جالب ترین نشاط پس از “فردا هرگز نمی میرد’ (1997), طراوت تغییر سرعت از moribound درون گرایی سری فیلم سعی شده است که به پیروی از “دنیا کافی نیست” (1999) با شوخ طبعی هر دو قابل پیش بینی و آگاهانه جالب. اوراق قرضه سفارشات خود را ودکا مارتینی او آگاه است هیچ یک به فروش می رسد در مرکز پزشکی واقع شده است. از کوره در رفته پیوند است انتقاد از یک Moneypenny در رختخواب با مرد دیگری وارونه رجعت به روز هنگامی که نائومی هریس سلف لوئیس ماکسول توت tutted در باند غیر مدرسی فعالیت است. و که در آن کریگ یک بار متهم شده بود به عنوان humourless (‘The Irish Times’ اد قدرت قطعا فکر کردم تا) آن است که طراوت را به ببینید که چقدر سرگرم کننده کریگ داشتن در چهارم تفرج. پس از سه فیلم بدون وقفه سایش آن است که یک چشم برای دیدن کریگ snigger او به عنوان سرزمین های از یک چتر نجات و یا کنایه به عنوان یک تبه کار افتاده سقوط از اوج بدون توسل به histrionic اردوگاه از راجر مور روز. شکستن از طریق یک هتل و دیوار این ثابت می کند که او از دست داده است ظرافت خود را برای قتل عام و یا غیر طبیعی صورت شباهت به استیو مک کوئین.

این فیلم است که بدون آن مخالفان. توماس نیومن بی شرمانه بازیافت کل موسیقی نشانه از خود قبلی موسیقی متن به “Skyfall’ چیزی John Barry هرگز بیش از یازده نمرات این فیلم می تواند از دست داده اند و ده دقیقه برای زمان اهداف و فیلم مطمئن نیستید که آیا آن را از لحاظ محتوا طرفدار یا ضد ادوارد اسنودن. اما این یک مثال خوب از پاپ سرگرمی به عنوان خوب به عنوان پاپ تا کنون می تواند. اگر این اتفاق در واقع به اثبات می شود کریگ نهایی تفرج حداقل او در سمت چپ با یک لبخند بسیار محکم متصل به چهره اش! جیمز باند خواهد بود به عقب پایان اعتبار وعده- ‘شبح’proves او هرگز به سمت چپ!

[ad_2]