Pte آلفرد هنری قلاب – ویکتوریا کراس Rorkes رانش

[ad_1]

ویکتوریا صلیب و آفریقای جنوبی مدال 1877-8-9

قلاب, Alfred هنری. (reg.هیچ.592).

خصوصی. 2 گردان 24 هنگ. (بعد ساوت ولز Borderers)

لندن فهرست در 2 مارس 1879.

خلاصه ای از استناد می خواند:

در 22 و 23 مارس 1879 در Rorke را Drift, Natal, آفریقای جنوبی یک دور اتاق بیمارستان برگزار شده بود بیش از یک ساعت با سه privates و هنگامی که در نهایت آنها تا به حال هیچ مهمات سمت چپ Zulus پشت سر هم و کشته شدن یکی از مردان و دو نفر. یکی از مردان, خصوصی J. Williams (Reg No. 1313)با این حال موفق به ساخت یک سوراخ در دیوار به اندازه کافی بزرگ را از طریق دریافت و با در نظر گرفتن دو بيمار به بخش بعدی که در آن او در بر داشت خصوصی قلاب. با هم کار; دو مرد یکی برگزاری Zulus در یک فاصله خود را با سرنیزه در حالی که دیگر موفق به بد گویی کردن از طریق سه پارتیشن; و آنها قادر به آوردن بيمار به درون خط دفاع.

اطلاعات بیشتر: شماره 1373 خصوصی Alfred H. قلاب متولد شد و در Churcham در Gloucestireshire در 6 اوت 1850. وی با منموته چريک پنج سال قبل از پیوستن به 24 هنگ. او را دیدم در کافر جنگ 1877-8 و همچنین خدمت در Zulu جنگ 1879 جایی که او برنده ویکتوریا کراس در Rorke به رانش. او بعدها به عنوان یک گروهبان در 1st داوطلب گردان سلطنتی Fusiliers. او همچنین در کارکنان در موزه بریتانیا.

همسر اول خود را باور او کشته شده اند در آفریقای جنوبی رفت و با مرد دیگری. او دوباره ازدواج کرد و در سال 1897 در Islington, London.

آلفرد هنری “هری” قلاب, VC (6 اوت 1850 – 12 مارس 1905). او جایزه ویکتوریا کراس برای نقش خود را در دفاع از Rorke را رانش در سال 1879.

ویکتوریا کراس

معرفی شده به عنوان برتر جایزه شجاعت در دسترس برای تمام رده ها برای پوشش تمام اقدامات پس از وقوع جنگ کریمه در سال 1854.

روبان: زرشکی

توضیحات: عبور pattee. در مشاهده یک شیر statant gardant در تاج سلطنتی با کلمات برای جوانی در یک نیم دایره حرکت کنید. صلیب معلق توسط یک حلقه از یک seriffed ‘V’ متصل به یک سیستم تعلیق نوار تزئین شده با برگ بو برگ.

آفریقای جنوبی مدال با 1877-8-9 قلاب

مبارزات انتخاباتی آغاز شد و در سال 1877 به اوج خود رسید و در مرحله نهایی مسابقات بین Zulus و انگلیسی ها هنگامی که خداوند چلمزفورد ستون نابود شد در Isandhlwana. وقتی 3,000 Zulus پیشرفته در Rorke را رانش آنها مورد بررسی قرار گرفت و با تلفات سنگین توسط یک پادگان 139 مردان است. کمپین نتیجه با شکست Cetshwayo را رزمندگان در یولوندی.

روبان: طلا با گسترده و عمیق و باریک آبی راه راه نسبت به هر پایان.

توضیحات / کنترل: رعایت دارای Wyon مشخصات ملکه ویکتوریا و در پشت یک شیر آفریقایی خیزان در تسلیم در کنار یک گل درختچه با Zulu سپر و چهار عبور assegais در exergue.

قلاب, Alfred هنری. (reg.هیچ.592).

خصوصی. 2 گردان 24 هنگ. (بعد ساوت ولز Borderers)

لندن فهرست در 2 مارس 1879.

متولد 6 اوت 1850

درگذشت در تاریخ 12 مارس سال 1905 از سل ریوی در آزبورن, ویلا, Roseberry Ave.Gloucester.

قبر او در کلیسای سنت اندرو در حیاط Churcham, گلاسترشر.

او قبر یک صلیب نصب شده بر روی یک پایه ستون غلبه با laurel wreath, در مرکز آن حک شده است, ویکتوریا کراس.

بنای یادبود در قبر در سنت اندروز کلیسا Churcham, گلاسترشر و Havard چپل برکن کلیسای ولز.

[ad_2]