Pro Se پرایمر 101 – پلاک 2 – امنیت ساز: محوری در مبارزه خود را در برابر سلب حق اقامه دعوی تقلب

[ad_1]

قاضی: [responding to a Borrower]

آقای گیرنده در دانشگاه کرنل آنها باید یک قطعه از تجهیزات علمی شناخته شده به عنوان تونل زنی الکترون میکروسکوپ. در حال حاضر این میکروسکوپ بسیار قدرتمند است که با شلیک الکترونها شما در واقع می توانید ببینید تصاویر از اتم های infinitesimally دقیقه بلوک های ساختمان از جهان ما. آقای قرض اگر من با استفاده از این میکروسکوپ در حال حاضر, من هنوز هم نمی't قادر به کردهاید علاقه من به مشکل شما.

فریزر تلویزیون سری.

می کند “امنیت ابزار” حتی صدا مانند بخشی از خانه خود را وام ؟ اگر شما رفتن به دادگاه خود را مدعی / قرض دهنده در حال رفتن به ادعا می کنند که شما آن را امضا کردند با چشم خود را باز. هک چیست و سپس آن درست است ؟ خوب این قطعه کلیدی در هر غیر قانونی سلب حق اقامه دعوی از اواسط 1990s.

در اولین “Pro se پرایمر 101 از نظر شما نیاز به دانستن برای مبارزه با غیر قانونی سلب حق مالکیت است که می تواند یافت می شود که می توان در این وب سایت, من در توصیف این رابطه از” ضروری “سند (سند واقعا اما این یک پرایمر 101) که سفته و چگونه آن را نشان دهنده بدهی است که شما مدیون است.

شما گفته امضا هر دو سفته و امنیت ابزار (وام مسکن یا سند اعتماد) در پایان خود را. اما من'm مطمئن شوید که 99 ٪ از خوانندگان من نمی دانم که سند آن بود و اگر آنها را دیدم آن را دوباره آنها را به رسمیت نمی شناسد و آن را به عنوان آنها.

اما این ابزار امنیتی است که تنها سند مورد استفاده توسط این نابغه وکیل از طرف ساختگی دریافت کننده وجه (واقعی و در اصطلاح حقوقی) به پرتاب شما و خانواده خود را به خیابان. آنها با استفاده از آن به مسدود کردن وام گیرندگان و نه تنها این است که غیر قانونی این باور احمقانه است. اما آن کار می کرد در برابر unsuspecting وام حدود 20 میلیون بار.

شما ببینید چه امنیتی ابزار در نظر گرفته شده است انجام دهید این است که دنبال سفته را در اطراف و آن را کتاب قانون برای وام خود را. آن را توصیف وام خود را. این توضیح می دهد که سفته و این تنها دلیلی است که شما حتی دریافت یک وام. این توضیح می دهد چه اتفاقی می افتد اگر شما پرداخت وام خود را و آن را توصیف چه تمام احزاب می تواند و می't انجام دهید اگر شما قادر به پرداخت وام خود را.

اما, آن است که شواهدی وجود دارد که foreclosing حزب صاحب سفته را. آن هیچ ارزشی ندارد و نمی تواند به انتقال مالکیت از وام خود را (سفته).

هنوز هم تنها ادعا می کنند که من تا کنون دیده اند با این “foreclosing احزاب” است که آنها را به خود اختصاص امنیت ابزار و این بدان معناست که آنها می توانند خانه خود را.

که درست نیست. اما تقریبا هر سلب حق اقامه دعوی در 20 سال گذشته انجام شد با استناد به واگذاری امنیت ساز است.

اما اجازه دهید's go back to the 1st Pro Se پرایمر 101 و کلمه “وام”. ما در مورد آن صحبت داشتن دو تعاریف و معانی است و نه قانونی درست است. کلمه “وام مسکن” است که اساسا یک اصطلاح عامیانه برای “وام مسکن” برای شهروندان در تمام 50 ایالت و DC و برخی از کسانی که در نیمه دولتی سلیمان. برای شما مردم در سلب حق اقامه دعوی قضایی متحده این معنی است که شما تنها می تواند وام توسط توسط حزب که واقعا از نظر قانونی معتبر علاقه به اموال و رفتن به دادگاه مناسب و پر سلب حق اقامه دعوی دعوی در دادگاه. سلب حق اقامه دعوی قضایی خیلی بهتر است برای وام گیرنده.

اما سلب حق اقامه دعوی قضایی متحده آنها تماس امنیت ساز در کشورهای خود را به یک وام مسکن. بنابراین شما مردمی زندگی در این کشورها باید یک وام خانه است که متشکل از سفته و وام مسکن. از, البته این گیج کننده است.

در حال حاضر من'm رفتن به اشتباه شما و حتی بیشتر. امنیت ساز در غیر قضایی متحده است که به نام سند اعتماد.

من برنده't قادر به راست همه از این در این یک آستر. ببینید این عبارت “سند اعتماد” است که دو نفر از سه کلمه خواهد شد که این موضوع چگونه از آن همه کار می کند و چگونه آن همه تمرین.

اجازه دهید's بحث در مورد کلمه عمل است. بسیاری به اشتباه شما وجود دارد. کلمه اعتماد دارای سه معنی متفاوت است. شما می توانید آن را ببینید که از همه جا وجود دارد. من خواهد شد به کسانی که از حق دور. من می دانم که شما کنجکاو هستند.

پس این از این مقاله سفته ضروری است و وام مسکن یا سند اعتماد هستند اتفاقی است. Foreclosing “در وام مسکن” تنها به معنی وام مسکن فقط استفاده به عنوان کتاب قانون. شما سلب سفته.

این ممکن است کمک کند. من می گویند آن را در همه زمان.

'هنگامی که شما را به یک خانه پرداخت به شما پرداخت نمی کردن خانه خود را به عنوان ما می گویند. هنگامی که شما را به یک خانه پرداخت آنچه شما انجام می دهند واقعا خرید پشت سفته را که امضا شده توسط شما.

اما آن's قضات که فریب خورده. از “واگذاری وام مسکن” برای تلفن های موبایل مانند واگذاری وام مسکن است. در واقع شما می توانید't اختصاص وام مسکن. متعلق به سفته. تا واگذاری وام مسکن می کند't انجام هر کاری به دلیل سفته نمی دنبال یک وام مسکن (امنیت ابزار). اما وام مسکن همیشه به دنبال سفته.

من به شما قول می دهم حق با من باشد. اگر شما وام شد پس از سال 1995 وجود ندارد سفته در هر نقطه و سلب حق اقامه دعوی را بر اساس انتساب یک وام مسکن قضایی متحده است. نه به این دلیل که قانونی است. آن است که در واقع قانونی نیست در همه. آن را به سادگی نمی تواند انجام شود.

خوب شما از من بپرسید پس چگونه این اتفاق می افتد ؟ خوب من سعی کردم برای حفظ ایمان و صداقت از ما دادگاه های آمریکا, اما من یک احمق بود.

اکثریت قضات در امریکا یا (1) هرگز به عنوان خوانده شده قوانین مربوط به loaning پول (2) خیلی احمق (ببخشید من اما هیچ راه دیگری وجود ندارد به آن می گویند) به درک اساسی آمریکا قانون حتی اگر آنها آن را بخوانید و یا (3) در حال تعصب و مغرضانه و وکلای این کشور (که هر کسی می داند که یک فرقه مانند یک Kevin Bacon's شخصیت رایان هاردی دعوا در “زیر) نمی خواهد به چالش قضات زمانی که آنها در اشتباه هستند. بنابراین, به عنوان خوانده شده تمام قانون شما می خواهید. تماس با من مثل من مشتریان انجام دهد و به من بگویید که شما در بر داشت برخی از بیشتر قانون خوب شما می خواهید به من نشان دهد.

قوانین ما نیست't بد و مشتریان من هستند't فریب خورده. آن را فراتر از شک خیلی از بازیکنان که به ما اعتماد کرده و ما باید اعتماد کنیم و ما نمی توانیم اعتماد که باید آواره بیست میلیون خانواده های آمریکایی تبدیل آنها به اصل پناهندگان. اگر وجود دارد در مورد 3 نفر به طور متوسط در هر خانواده است که 60 میلیون آمریکایی پناهندگان. بیش از همه مشکل نقاط جهان قرار داده است ، آن است که هنوز هم اتفاق می افتد.

اگر بد پیروزی تنها زمانی که مردان خوب انجام ندادن آنچه از شما می خواهم به انجام?

سلب حق اقامه دعوی قضایی متحده عبارتند از:

کانکتیکات, دلاور, Florida. ایلینوی و ایندیانا, کانزاس, کنتاکی, لوئیزیانا,

مین, مریلند, ماساچوست, نبراسکا, New Jersey, New Mexico, New York,

داکوتای شمالی, اوهایو, Oklahoma, پنسیلوانیا, کارولینای جنوبی, داکوتای جنوبی,

ورمونت, ویسکانسین

Oklahoma, داکوتای جنوبی و ویسکانسین را غیر قضایی سلب حق اقامه دعوی مقررات در قوانین ایالتی; اما سلب حق اقامه دعوی قضایی پرونده های حقوقی مشترک هستند

غیر قضایی سلب حق اقامه دعوی متحده عبارتند از:

آلاباما, آلاسکا, آریزونا, آرکانزاس, کالیفرنیا, کالیفرنیا کلرادو

منطقه کلمبیا گرجستان, هاوایی, آیووا, میشیگان, مینه سوتا, می سی سی پی

میسوری, مونتانا, Nevada, New Hampshire, North Carolina, اورگان, تنسی,

تگزاس, یوتا, ویرجینیا, West Virginia, وایومینگ

[ad_2]