Polyphonic Ringtones

[ad_1]

موبایل, موسیقی, موسیقی که دانلود شده به گوشی های تلفن همراه و بازی های تلفن های همراه. اگر چه بسیاری از تلفن های همراه پخش موسیقی به عنوان آهنگ های زنگ, درست, polyphonic ringtones موسیقی است که شامل هنرمندان صدای یا ابزاری اجرای برنامه. معمولا تلفن همراه زنگ های کد گذاری شده با استفاده از MIDI (Musical Instrument Digital Interface) یا مشابه را پشتیبانی می کند فرمت های بسیاری از آن توسعه یافته اند به صورت مکانیکی موسیقی تحویل.

تلفن همراه بازار موسیقی در ابتدا آغاز شده و با مونوفونیک زنگ. مونوفونیک زنگ شد اولین شکل از آهنگ های زنگ و همچنین یک تن در یک زمان. پلی فونیک آهنگ های زنگ آهنگ های زنگ است که با استفاده از صداهای متعدد و گوناگون. بسیاری از تلفن های همراه را به استفاده از این آهنگ های زنگ به عنوان آنها را به مشتریان ارائه گزینه های بیشتر در سفارشی سازی. Polyphonic ringtones بسیار پیچیده تر از به طور منظم مونوفونیک زنگ.

با افزایش بازار و توسعه فن آوری تعدادی از صداها به طور پیوسته افزایش یافته است. این بود که پس از بهبود با polyphonic ringtones که چندین تن در همان زمان پس از یک بیشتر قانع کننده ملودی می تواند ایجاد شود. برای مطمئن polyphonic ringtones بهتر از مونوفونیک زنگ. اما آنها هنوز هم صدا بیشتر شبیه به یک بازی ویدئویی از موسیقی واقعی. Polyphonic ringtones هستند جانشین مونوفونیک زنگ, اما فوری سلف به تن درست ringtones. این است که در مقایسه با آهنگ های زنگ MP3 برای مثال که بازی دیجیتالی نمونه ضبط شده است.

درست است تن به شکل محبوب ترین آهنگ های زنگ. آنها ضبط 3/4 از ما ringtone بازار در سه ماهه دوم سال 2006 به دنبال مونوفونیک زنگ ها و آهنگ های زنگ پلی فونیک و تن ringback. اما مونوفونیک و polyphonic ringtones در حال سقوط در محبوبیت در حالی که تن ringback در حال رشد هستند.

مونوفونیک و polyphonic ringtones تنها نیاز به پرداخت حق امتیاز چاپ و نشر. برخی از آهنگ های زنگ پلی فونیک قابل دانلود هستند به صورت رایگان.

شما می توانید سفارشی کردن تلفن همراه خود را با بسیاری از انواع آهنگ های زنگ:

80 polyphonic ringtones, تبلیغات, polyphonic ringtones, انجمن لاتین, polyphonic ringtones بازی های ویدئویی polyphonic ringtones موسیقی پلی فونیک زنگ انیمه / مانگا polyphonic ringtones, کلاسیک, polyphonic ringtones, رقص polyphonic ringtones, کشور, polyphonic ringtones فصلی / جشن polyphonic ringtones, hip-hop / rap, polyphonic ringtones, جاز, polyphonic ringtones, سرودهای ملی polyphonic ringtones, oldies, polyphonic ringtones, پاپ, polyphonic ringtones remix / drum n bass polyphonic ringtones, rnb / روح polyphonic ringtones, rock / metal polyphonic ringtones صدا / جلوه های ویژه polyphonic ringtones ورزشی پلی فونیک زنگ های مذهبی, polyphonic ringtones, الکترونیک / تکنو polyphonic ringtones, themes (فیلم و تلویزیون) polyphonic ringtones و متفرقه دیگر polyphonic ringtones.

اطلاعات بیشتر در مورد تلفن همراه polyphonic ringtones [http://www.ringtonejamjam.com] در زنگ جم جم [http://www.ringtonejamjam.com].

[ad_2]