Motorola V360 تلفن همراه نقد و بررسی – باریک و کاربردی!

[ad_1]

با توجه به Motorola V360 تلفن همراه? آن است که جانشین V300 series که بسیار محبوب بود. طراحی و تبدیل شده است بسیار باریک اما قطعا نمی تواند به دور از قابلیت های این گوشی است.

این گوشی دارای یک اسلات برای کارت حافظه به طوری که شما می توانید ذخیره و بازی یک تن از موسیقی است. که نیاز به یک آی پاد ؟

مانند بسیاری از دیگر موتورولا مدل این روزها V360 دارای بلوتوث سازگاری (بنابراین شما می توانید چیزهایی مانند یک هدست بی سیم و یا حتی یک چاپگر بی سیم).

این V360 GSM (سیستم های جهانی ارتباطات تلفن همراه) سازگار است. این به این معنی است که اگر شما در حال سفر شما تجربه کمتری اختلالات زیرا به شما پرسه زدن های Motorola V360 تلفن همراه را از ارائه دهنده ارائه دهنده با سهولت بیشتری است. آن را نیز قادر می سازد ارتباطی واضح تر و بیشتر در دسترس برای اس ام اس (متن) ارسال پیام.

این گوشی دارای بسیاری از ویژگی های دیگر مانند سرعت شماره گیری و توانایی به تماس پیش برنامه ریزی شده اعداد با یک دکمه. این شهر همچنین دارای یک بلندگو و voice activated dialing.

دفترچه تلفن نیز نگه می دارد تا به 1000 تماس و پست الکترونیکی سازگار است بنابراین هیچ نیاز به خرید یک PDA (دستیار دیجیتال شخصی) به عنوان V360 می توانید آن را برای همه شما.

این گوشی همچنین شامل یک voice recorder (که فوق العاده است اگر شما می توانید نقطه پیام های تلفن در حین رانندگی پایین) ماشین حساب و تقویم و ساعت زنگ دار. آن را نشانی از آن همه است.

عمر باتری یکی از بهترین ویژگی های در V360. آن می تواند تا 240 ساعت زمان آماده به کار و شگفت انگیز 7.5 ساعت زمان مکالمه. بدون نیاز به شارژر خود را با شما به عنوان شما سر کردن روز خود را.

اگر شما یکی از کسانی که فراموش نکنید که برای آوردن دوربین هنگامی که در حال رفتن به یک رویداد خاص ، این V360 طول می کشد عکس با 4X زوم دیجیتال. شما حتی می توانید ضبط کوچک کلیپ های ویدیوئی.

اگر تصاویر و ویدئو خصوص درخواست تجدید نظر به شما شما باید سرمایه گذاری در گسترش کارت حافظه. آنها تنها در حدود $50 و آنها اجازه خواهد داد که شما را به مقدار زیادی بیشتر تصاویر و یا ویدئو.

همه در همه, Motorola V360 تلفن همراه یک خرید بزرگ است. اگر شما می دانید که به کجا نگاه شما حتی می توانید آن را به صورت رایگان اگر شما ثبت نام برای یک سرویس طرح است.

[ad_2]