HAFA تحت HAMP – دولت اوباما's طرح جدید برای کمک به 93 درصد است که HAMP نادیده گرفته

[ad_1]

در اینجا برخی از اطلاعات بیشتر در مورد این برنامه و پتانسیل مزایا و مشکلات این HAFA برنامه مجموعه به رول در ماه آوریل است. HAFA در نظر دارد برای کمک به صاحب خانه که HAMP نمی تواند. اساسا اگر شما واجد شرایط برای کمک به تحت HAMP شما در حال حاضر ممکن است استفاده از HAFA به تلاش برای جلوگیری از سلب حق اقامه دعوی. چگونه ؟ از طریق یک فروش کوتاه مدت و یا عمل در ازای (“DIL”) از سلب حق اقامه دعوی. به نظر می رسد به اندازه کافی آسان است, راست?

از آنجا که شما دیگر نمی تواند پرداخت وام مسکن خود دولت است که در حال حاضر incentivizing آن را برای خریدار به همراه و پیشنهاد را در خانه خود را اجازه می دهد شما را از وام مسکن خود را تعهدات در حالی که هنوز دوره نقاهت بعد مقداری پول برای بانک که صاحب خانه خود را. این DIL اساسا اجازه می دهد تا شما را به ارائه یک سند به بانک در ازای سلب حق اقامه دعوی است که به معنی به جای بانک foreclosing نوع مانند یک تسلیم. در حال حاضر شما هنوز هم از دست دادن خانه خود را, اما تحت این شرایط اعتباری خود را کمتر خواهد بود منفی تحت تاثیر قرار و شما باقی می ماند ممکن است واجد شرایط به طور بالقوه خرید یکی دیگر از خانه. گزارش شده است که از تقریبا 1 میلیون وام گیرندگان که داده شد HAMP کمک (اساسا تغییرات وام) تنها در مورد 67,000 (حدود 6.5 درصد) با ارائه یک راه حل دائمی برای مشکل خود را. به طوری که بدان معنی است که حدود 93 درصد از افرادی که دریافت وام تغییرات هنوز هم با وام مسکن خود را.

HAFA دیده می شود به عنوان یک راه حل بالقوه برای این مشکل است. خواندن چند پاراگراف بعدی و برای خودتان تصمیم می گیرید.

واجد شرایط بودن – الزامات واجد شرایط بودن برای HAFA بسیار شبیه به HAMP که در خانه باید یک مالک اولیه تحت اشغال اقامت با حق رهن نشات گرفته قبل از سال 2009 ارائه شده است که به طور پیش فرض است که قابل پیش بینی است و بدهکار تعادل است نه بیش از $ 729,750 (برای خانواده تنها خوابگاه). علاوه بر این, وام گیرنده's ماهانه باید پرداخت بیش از 31 درصد از درآمد ناخالص.

طرفداران این برنامه می گویند که آن در نظر گرفته شده است برای ساده کردن روند فروش کوتاه با ایجاد یک جایگزین وضعیت برای مالکان که HAMP نمی تواند کمک کند (حتی اگر از لحاظ فنی اگر شما واجد شرایط برای HAMP شما احتمالا't واجد شرایط برای HAFA از الزامات مورد نیاز برای واجد شرایط بودن قابل ملاحظه ای مشابه). همچنین این برنامه است که به منظور ساده کردن روند فروش کوتاه است که در آن امید به استفاده از مستندات ارائه شده تحت HAMP (دوباره در حال اجرا را به واجد شرایط بودن سوالات) و همچنین امیدوار است برای ایجاد یک محیط که در آن فروش کوتاه مدت خواهد بود از پیش تصویب شده قبل از لیست املاک برای فروش.

در حال حاضر وجود دارد برخی از مزایای به عنوان من آنها را ببینید در HAFA برنامه. یکی از خاص بهره مند است که HAFA کار می کند تا اطمینان حاصل شود که صاحب خانه به طور کامل منتشر شده از مسئولیت از خود در ابتدا وام مسکن و حتی گاهی اوقات خود را به وام مسکن دوم (بسته به پذیرش طرح). همچنین HAFA با هدف استانداردسازی روند فروش کوتاه است که هر کسی که تا کنون به کار با دولت می داند نه یک کار کوچک است. The Federalist ماهیت دولت ما ایجاد یک عدم یکنواختی از خود طبیعت است.

همچنین HAFA را ارائه مشوق های پولی مانند جابجایی کمک برای صاحب خانه کسب مجدد از وام servicer هزینه و تا 1000 $ در مسابقه برای سرمایه گذاران اجازه می دهد در مجموع به $ 3,000 در کوتاه مدت درآمد حاصل از فروش توزیع شده به تابع دارندگان حق رهن (در یکی-برای-سه تطبیق اساس; تا 3 درصد از مزد اصل تعادل از هر تابع وام).

اما به عنوان یک صاحب خانه با توجه به کمک ها از طریق این برنامه وجود دارد چیزهایی که شما باید بدانید. اولین ویژگی است که ذکر شده نمی تواند ذکر شده و یا فروخته شده به هر کسی که قرض به شخصی یا کسب و کار ارتباط با. مالک جدید نمی تواند فروش خانه برای حداقل 90 روز تسلیم صاحب خانه را به لیست ببخشند بدهی به درآمد خود / اظهارنامه مالیاتی و وام servicer گزارش خواهد شد به اعتباری گزارش آژانس که وام حل و فصل شد کمتر از کامل پرداخت خواهد شد که تاثیر منفی بر صاحب خانه's نمره های اعتباری.

[ad_2]