Colossus of Rhodes – یک افسانه یا واقعیت ؟

[ad_1]

به منظور تعطیلات خود را ایده آل, مکان های فوق العاده ای هستند نیز از اهمیت کلیدی برای بازدید است. قابل توجه Colossus of Rhodes است تنها یکی از بسیاری از بناهای تاریخی در رودس واقع شده است که در قرون وسطی در شهر رودز. این یک مجسمه عظیم از خدا هلیوس و همچنین به عنوان یکی از عجایب هفتگانه جهان است. تعطیلات رودز شما فراهم می کند با یک امتیاز به دیدن یکی از عجایب هفتگانه جهان است.

حقایق زیر را به شما برتر فکر کردم برای قرار دادن تا اسطوره در ارتباط با Colossus of Rhodes در حالی که خود را در تعطیلات رودز.

تاریخچه و مردم در ارتباط با Colossus of Rhodes

تاریخ Colossus of Rhodes با ما طول می کشد بازگشت به دوران اسکندر که در سنین درگذشت در 323BC. خود را زود و نابهنگام مرگ به او هیچ زمان به نام جانشین او و در نهایت منجر به یک مبارزه میان ژنرال های خود را. سه تن از ژنرال های خود را در نهایت به پایان رسید تا تقسیم امپراطوری خود را در منطقه مدیترانه.

بطلمیوسی مصر تشکیل یک اتحاد با رودز. از آن پس آنها در زمان کنترل بیش از بسیاری از شرق مدیترانه تجارت است. Antigonus من Monophthalmus یکی از مهم ترین ژنرال الکساندر ناراحت شد با پیشرفت رودز و آن داد. بنابراین در 305BC او Demetrius که او نیز به طور کلی حمله رودز با یک ارتش بزرگ از 40,000 مردان است اما این شهرستان به خوبی دفاع کرد.

مجسمه های غول پیکر ساخته شده بود به مناسبت پیروزی بزرگ خود را در برابر Demetrius مردان است. اماکن تاریخی مجسمه ها و بناهای ساخته شده در مرجع جنگ جذب تعداد زیادی از گردشگران و به همین دلیل تعطیلات رودز در حال مشهور در میان گردشگران سراسر جهان است.

ساخت و ساز از Colossus of Rhodes

هیجان تعطیلات رودز می شود حتی بیشتر از زمانی که مردم به دانستن در مورد ساخت توانا این مجسمه که قرار بود یک وظیفه دلهره آور است. مجسمه ساخته شده توسط Chares که بومی رودز. Chares به خوبی شناخته شده بود خود را برای مشارکت در قبلی مقیاس بزرگ مجسمه های ساخته شده است. او معلم بود که یک مجسمه ساز معروف نیز ساخته شده و 60 فوت ارتفاع مجسمه زئوس. The Colossus of Rhodes ساخته شد 292BC.

هدف از ساخت Colossus of Rhodes شد به جشن پیروزی در جنگ علیه Demetrius ارتش. این Rhodians در دفاع از میهن خود و ارتش از Demetrius شد عقب نشینی به عنوان یک نتیجه از جنگ بود. مردم رودس به فروش تمام تجهیزات چپ توسط دمتریوس در نظم به تحمل هزینه های ساخت و ساز کلوسوس.

مواد مورد استفاده برای ساخت این مجسمه شامل چندین ستون های سنگی و برج از بلوک. مجسمه ایستاده بود بیش از 50 متر بالا پایه سنگ مرمر سفید. آهن تیرها و صفحات برنز شد و همچنین مورد استفاده در ساخت مجسمه. مجسمه خود را بیش از 30 متر ارتفاع یکی از بلندترین مجسمه های جهان باستان است. آن زمان 12 سال برای تکمیل این توانا مجسمه.

تخریب Colossus of Rhodes

The Colossus of Rhodes دست نخورده باقی مانده برای 56-سال تنها قبل از آن را به پایین آورده شد توسط یک زلزله شدید در 224BC. زلزله آن را شکست و حدود 800years باقی مانده باقی مانده بودند که در آن سقوط کرد. گفته شده است که در 654 آگهی نیروی تحت مسلمان خلیفه معاویه دستگیر رودز و فروش آثار Colossus of Rhodes به یک تاجر یهودی.

در سال 1989 رسانه ها ادعا به کشف پایه سنگ برای کلوسوس. با این حال این ادعا ثابت شده است که نادرست است. The Colossus of Rhodes وجود ندارد دیگر; اما ایده های تعطیلات رودز زده به بسیاری از گردشگران فقط برای دیدن خرابه های این فوق العاده در تعجبم که از جهان است.

است Colossus of Rhodes یک افسانه یا یک واقعیت ؟

بسیاری از مردم بپرسید اگر واقعا یک غول از این اندازه و یا آن را فقط یک داستان دروغ. این است که عمدتا به دلیل دیدگاه های متعددی در مورد اندازه و محل Colossus of Rhodes.

اندازه واقعی شناخته شده از Colossus of Rhodes شد بیش از 30 متر در ارتفاع. آن قرار شد در هر دو طرف از معروف Livadi بندر که در کشتی ها استفاده می شود برای عبور از بین پاهای خود را. بسیاری از قدیمی تصاویر تایید مجسمه پوشا بندر و کشتی های در حال عبور در زیر آن است. بر خلاف برخی از مردم بر این عقیده هستند که کلوسوس وجود داشته و در معبد هلیوس منطقه است.

[ad_2]