Blu-Ray طرفها DVD-R رسانه های انقلاب

[ad_1]

بسیاری از ما برخی از گذراندن آشنایی با اصطلاح دی وی دی. اولین DVD R فرمت منتشر شد در سال 1997 بود و 3.5 GB ظرفیت دیسک. با پیشرفت الکترونیک و تکنولوژی فرمت در حال حاضر توسعه یافته به ظرفیت 4.7 GB.

چه دی وی دی?

مخفف DVD مخفف Digital Versatile/تصویری دیسک و DVD-R, رسانه مخفف DVD ضبط. اگر شما به دست آورد یک کامپیوتر جدید است که یک دی وی دی رایتر شما ممکن است تلاش برای کشف کردن که به نوعی خالی دیسک شما باید با استفاده از. هستند بسیاری از نسخه های موجود در بازار مانند DVD-R و DVD-RW و همچنین ‘plus’ و ‘منفی’ نسخه. با بسیاری از انواع مختلف فرمت های DVD در بازار حق انتخاب به نظر می رسد دشوار است.

مختصری مختلف DVD-R, انواع رسانه های

DVD-R بنویسید یک بار فرمت است که به سادگی بدان معنی است که هنگامی که شما سوخته برخی از اطلاعات دیسک است که برای همیشه منجمد با اطلاعات است. وقتی W پسوند برای مخفف آن معنی است که شما می توانید به پاک کردن و بازنویسی اطلاعات 1000 بار بر روی دیسک. این است که قطعا یک مزیت قابل توجه است. یکی دیگر از فرمت DVD – RAM t است و حتی بیشتر کمک می کردند. این اجازه می دهد تا شما را به پاک کردن و بازنویسی بخش از یک دیسک.

همه چیز به نظر می رسد بیشتر گیج کننده هنگامی که شما به عنوان خوانده شده ‘+’ و ‘-‘علائم. چه دی وی دی+RW چیست ؟ این ‘plus’ دیسک های دارای ظرفیت های مشابه به عنوان ‘منفی’ ، تنها تفاوت این است که ‘plus’ دیسک های بیشتری IQ. این به این معنی DVD+RW می نویسد سریع تر بهتر درهم آمیختگی و به شما اجازه می دهد کشیدن و رها کردن میز تاپس فایل ها بر روی دیسک. مهم است به یاد داشته باشید که اگر کامپیوتر خود را سازگار با DW -R یا DW -RW سپس ‘+’ فرمت نمی خواهد به شما کمک کند به عنوان این را نمی خواهد کار خود را با درایو.

Blu-Ray Media

DVD-R رسانه ها در حال حاضر جایگزین Blu-ray Disc. این دیسک 12 سانتی متر در قطر شبیه به دیسک های دی وی دی اما بسته 25GB هر لایه. Blu-ray Disc Association به طور مشترک توسعه یافته این دیسک نوری فرمت در رابطه با پیشرو در جهان از لوازم الکترونیکی مصرفی کامپیوتر و رسانه تولید کنندگان. در حالی که DVD-R رسانه های متکی به لیزر قرمز به خواندن و نوشتن داده های Blu-ray از لیزر آبی و بنفش. کلید نفع Blu-ray است که طول موج کوتاهتر از لیزر آبی و بنفش در مقایسه با زمانی که به یک DVD-R رسانه ها. این را قادر می سازد تا داده ها به صورت بسته بندی بسیار محکم تر و در نتیجه ظرفیت بالاتر از دیسک های بلو ری. پیشگام به تازگی یک دیسک Blu-ray با داشتن ظرفیت 500 گیگابایت ساخته شده است تا در 20 لایه. این ظرفیت اضافی انداخته است تا امکان ارائه مصرف کنندگان بی همتا HD تجربه کنید.

دیسکهای Blu-ray در حال حاضر مشغول به کار شگفتی. لیست 3D منتشر شده در سال 2010 عبارتند از: آلیس در سرزمین عجایب, آواتار, پیچ تاریخ و زمان آخرین هوایی بندر هیولا خانه Step Up 3D به نام چند. طرفداران می تواند به جلو نگاه به آزادی در زیر فیلم در ماه مارس این سال است.

* یوگی خرس

* تواریخ از نارنیا

* درهم

Blu-ray media شده است تبلیغ به عنوان واقعی جانشین DVD-R رسانه با بسیاری از studios اعلام کرد که تمام نسخه های جدید از این پس خواهد بود بر روی دیسک.

[ad_2]