All-New Suzuki Vitara 2016 – این SUV جمع و جور دوباره اختراع

[ad_1]

همه جدید Vitara ارائه آخرین از سوزوکی پایدار است. بدون شک وجود دارد که سوزوکی اتحاد دوباره اختراع SUV جمع و جور در همه جدید Vitara است که همه را به سر و صدا در بازار خودرو. آن را حتی ممکن است تبدیل به یک تکان دادن آمار. وجود دارد بسیاری از خریداران که نمی توانیم به پرداخت پول به صاحب یک SUV برای آنها all-new Suzuki Vitara بهترین مقرون به صرفه SUV جمع و جور در آن بخش. بدون شک بسیاری از دریچه کوچک خریداران خودرو را در حال حاضر باید به فکر می کنم دو بار قبل از نهایی تصمیم خود را برای خرید خودرو.

بازار خودرو تبدیل شده است کاملا رقابتی و سوزوکی را معرفی کرده است این SUV جمع و جور به حفظ آن عادلانه سهم بازار. All-new Suzuki Grand Vitara شروع می شود از $22,990 (در جاده ها هزینه های اضافی) – مشخصات خود را همراه با لذت بخش اقتصاد سوخت و ارقام باید جذب بیش از چند خریداران از حد معمول کوچک دریچه. این خودرو در دسترس است در 2 مشخصات و هر دو به خوبی مجهز شده است. ورود به سطح RT-S ($22,990 به علاوه در جاده ها هزینه ها) می آید در جلو (front-wheel-drive تنها و RT-X ($24,990 به علاوه در جاده ها هزینه) ارائه می دهد تمام چرخ دیسک و استاندارد خودرو.

ماشین جدید است که قبل از Vitara nameplate; اما, آن است که جانشین فعلی Grand Vitara. در مقابل این تعجب می کنم که رقابت در برابر سبک رانده compact Suv ها مانند بی روح فورد اکو اسپرت و یا رنو Captur. این خودرو جدید است ایده آل برای یک هفته در این شهرستان با انعطاف پذیری کافی به درایو سمت ساحل در تعطیلات آخر هفته. آن است که آراسته با sunroof, چرم صندلی و کمی اضافی برای توجیه آن هزینه اضافی.

سوزوکی به شدت معتقد است که در Vitara را تغییرات سلیقه ای انتخاب به عنوان کلید ماشین ، 6 پس از اتمام رنگ در دسترس هستند که از 3 آمده متضاد سیاه و سفید سقف به عنوان یک $995 جایگزین.

غیر قابل انکار این جور دوباره اختراع SUV کاملا امیدوار کننده!

درایو

All-new Suzuki Vitara شده توسط کارآمد 1.6 لیتری بنزینی با موتور VVT که ارائه 86kW از قدرت @ 6,000 RPM و 156Nm گشتاور @ از 4400 دور در دقیقه. آن می آید با 5 سرعته دستی یا 6 سرعته اتوماتیک درایو چرخ جلو برای RT-S و مدل 6 سرعته اتوماتیک چهار-حالت تمام چرخ دیسک برای RT-X مدل. آن است که مجهز به Mac Pherson قدم زنی با تبختر جلو و چرخش پرتو سیستم تعلیق عقب. آن را کردم برق قدرت, فرمان, جامد عقب روتور تهویه مقابل روتور و 4 چرخ دیسک ترمز.

سوزوکی تخصص قدمت آن به دهه 1970 زمانی که آن را معرفی کرد اولین LJ10 سری. این خودرو توسعه یافته در طول دوره از زمان به Jimny در دسترس است که به این روز است. پس از آن سوزوکی نشده به عقب نگاه کرد و با موفقیت تولید و تامین نور کوچک و شگفت آور قادر به جمع و جور وسایل نقلیه 4×4. بدون شک این خودرو جدید است که قطعا متمرکز به سمت شهر رانندگی; با این حال که قوی DNA کمک کرده است در طراحی فعلی خودرو. رانندگی ماشین کتابچه راهنمای کاربر در شهرستان نسیم است و آن را به ارمغان می آورد به توجه هوشمند تغییر جعبه و دلپذیر احساس کلاچ که باعث می شود آن را بسیار آسان به درایو. وجود دارد هیچ اشکالات به حفظ بزرگراه محدود; اما, آن است که توصیه می شود به ترک فضای کافی در حالی که سبقت.

  • RT-S نوع رندر چرخ جلو فقط درایو است که یک گزینه خوب برای اولین بار و یا جوان خریداران خودرو است که فقط می خواهم به رانندگی در شهر و بزرگراه.

  • RT-X نوع مجهز شده است قابل توجه همه-پنجه کشش با یک گیربکس اتوماتیک است و مناسب برای کسانی که به دنبال all-wheel-drive گرفتن.

سیستم تامین قدرت به چرخ های عقب آن را به عنوان کشف گرفتن زمانی که در سمت چپ در حالت خودکار بر روی شن. برای پاسخ به کم کشش سطوح ‘برف و گل تنظیم pre-emptively تقسیم قدرت به محور عقب از یک وقفه و ریز لحن ESP. بین جلو و محور عقب یک 4×4-حالت قفل اختصاص حتی 50:50 گشتاور تقسیم و برای حفظ revs تا ورزش از حالت تغییر اتوماتیک تغییر امتیاز. علاوه بر این در تنگ و کج و معوج جاده های ورزشی, حالت shuffles گشتاور به محور عقب و به پایان می رسد تا کمی از سرگرم کننده است. تا آنجا که به کیفیت سواری نگران است Vitara شرکت است و در هیچ مرحله آن را احساس بیش از حد سفت و نه تعلیق هاپ یا لکنت در جاده های ناهموار. فرمان تیز است که حامل یک وزن و با دقت اشاره کردن محل دقیق آن چیزی است که شما نمی خواهد همیشه انتظار از یک SUV.

اقتصاد سوخت

اقتصاد سوخت است که مرکز جاذبه. طبق آمار رسمی RT-S کتابچه راهنمای کدها 5.8 لیتر در هر 100 کیلومتر و RT-X ارائه 6.3 لیتر در هر 100 کیلومتر.

ایمنی

همه جدید Grand Vitara مجهز به هفت کیسه هوا (دو طرف دو جبهه راننده زانو و طول پرده) ترمز ضد قفل (ABS الکترونیکی توزیع نیروی ترمز, hill descent control جلو قابل تنظیم ارتفاع کمربند ایمنی با بار محدود کردن پیش کشنده یک معکوس دوربین و تپه نگه دارید (خودکار) است.

داخلی

داخل Vitara شده است هوشمندانه ساخته شده است که حملات و تاثیر گذار شما. آن را به خوبی ساخته شده و راه اندازی به صورت عملی است.

شما می توانید سفارشی دکور پنل و هوا باهم دریچه حلقه با گزینه تعویض پانل است که محدوده از پررنگ نارنجی به فیروزه ای پر جنب و جوش و یا معاصر استارک سفید برای تصفیه شده تر و براق سیاه و سفید برای یک هزینه اضافی.

این Vitara دارای فضای خوبی در داخل با وجود جمع و جور آن ابعاد خارجی. در حالی که رانندگی شما و روشن از نمای جلویی و همچنین به عنوان خوب همه دور دید همه به خاطر رانندگی موقعیت بالاتر از حد معمول است. صندلی های جلو بسیار راحت برای یک درایو دیگر را فراهم می کند کافی ران پشتیبانی و به خوبی شکل تقویت.

آن است که مجهز به مناسب و معقول بوت فضای 375 لیتر که پیشی مزدا CX-3 و هولدن Trax. برای قرار دادن آیتم های کوچکتر وجود دارد و یک جیب در هر طرف و یک زمین محفظه برای مخفی کردن اشیاء با ارزش.

RT-S نوع: تک-منطقه کنترل آب و هوا, پارچه تمیز از راه دور قفل مرکزی قدرت ویندوز و آینه کروز کنترل با محدود کننده سرعت, سفر, کامپیوتر, چرم پیچیده چندکاره فرمان LED در طول روز در حال اجرا چراغ های 17 اینچ خاکستری آلیاژ چرخ و ساعت آنالوگ.

RT-X variant: (در علاوه بر این به RT-S): برقی پانوراما sunroof, مجاورت کلید و دکمه شروع آینه تاشو برقی با شاخص های چرم و جیر صندلی تر و تمیز جلو و عقب پارک سنسور 17 اینچی جلا آلیاژ چرخ خودکار چراغ ها و برف پاک کن و چراغ های کم پرتو چراغهای جلو.

سرگرمی: چهار بلندگو (RT-S) و یا شش بلندگو (RT-X) صوتی هفت اینچ صفحه نمایش لمسی ناوبری ماهواره ای, بلوتوث, تلفن صوتی و اتصال آینه لینک (به صورت سازگار با تلفن های هوشمند) و آی پاد قابلیت اتصال USB.

توشه ظرفیت: 375 لیتر است که از طریق کشش 60:40 تقسیم برابر صندلی های عقب.

جمعبندی

سوزوکی با نام تجاری دارای سابقه درخشان برای تولید Suv ها. همه جدید Vitara ساخته شده است تمرکز گوشه های تنگ برای رانندگی شهری است. Vitara را جمع و جور با ابعاد مناسب برای زیپ را از طریق خیابان های شهرستان مشغول است که به سادگی آمیخته با جادار داخلی و ظریف و دارای فوق العاده سیستم اطلاعات و سرگرمی. آن می درخشد در جاده ها است و یک خرید عالی برای خریداران جوان. افرادی که استطاعت RT-X نوع را دریافت نگه دارید از همه جاده (4-wheel-drive).

[ad_2]