6 راه ما're دیدن انحراف مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک ابزار / سلاح

[ad_1]

آیا یک رای دادند و یا در برابر او همه باید موافق رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به وضوح نشان داده در طول مبارزات انتخاباتی خود و همچنین به عنوان تمام راه را تا به امروز ما به ندرت اگر تا کنون شاهد هر سیاستمدار که تحت پوشش رسانه ای (و در نتیجه دریافت معادل ارتقاء رایگان / تبلیغات) به عنوان موثر به عنوان او است! در حالی که این جذب بسیاری از خود هسته, حامیان من به شدت بر این باورند آن است که موثر و تلاش در انحراف توجه و دور از مناطق بخواهد نادیده گرفته و با تمرکز بر راه های بیشتر برای شخصی / برنامه های سیاسی و منافع شخصی! با که در ذهن این مقاله به طور خلاصه, در نظر, بررسی, بررسی و بحث در مورد 6 راه ما شاهد انحراف به عنوان یک ابزار و / یا سلاح.

1. حمله به مخالفان خود: پس به نام مغلوب ساختن پیشی جستن بازی کتاب بر همیشه رفتن در تهاجمی در برابر کسی یا چیزی که یا مخالف خود تمرکز, ایده, برنامه, اظهارات / شعارهای یا سوال او. آن را به ندرت به نظر می رسد موضوع به او چه حرف است که به طور کامل مورد حمایت یا تقویت شده با حقایق و بیشتر مردم سوال یا مخالف و یا دولت مخالف مواضع و اثبات حقایق بیشتر او دونفره – پایین در موقعیت خود.

2. دروغ و misstatements: به گفته واشنگتن پست و سیاسی واقعیت بررسي رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده و بیش از 10,000 misstatements / دروغ و غیره پس با فرض این دفتر در تاریخ 20 ژانویه 2017. چه هدف از بسیاری از این دچار سردرگمی بسیاری از ما, اما به نظر می رسد بسیاری از آنها یا تلاش برای پنهان کردن چیزی و یا حداقل توجه ما را از مسائل جدی تر / مسائل!

3. ادعا او's بودن مورد آزار و اذیت و / یا بدرفتاری: هر چند آقای ترامپ, اغلب, کشورهای, او's درمان به مراتب بدتر از هر یک از پیشینیان خود, بسیاری از را مخالف با این تحلیل! آن است که آزار و اذیت, زمانی که رسانه ها کار خود را می کند که به گزارش اخبار و شناسایی آنچه آنها باور عمومی شایسته می دانم که به خصوص در مورد پتانسیل سوء رفتار ، مطمئنا رئیس جمهور اوباما که اغلب بدرفتاری شد و در مورد مسائل جزئی و اختلافات و رئیس جمهور کارتر که مطبوعات به نظر می رسید به انتقاد آزادانه ممکن است مخالف با امروز's مستاجر کاخ سفید در این مورد / موضوع!

4. ایجاد درگیری: این که آیا آن's خود شعارهای مورد نیاز خود را برای جنوب دیوار یا سبک منحصر به فرد خود در مورد تاسیس موافقت نامه از جمله پاریس پیمان ناتو نفتا و توافق هسته ای ایران شاید بهترین راه برای توصیف خود را به طور کلی سیاست اولویت ایجاد نوعی هرج و مرج است. متاسفانه اغلب به نظر می رسد کمی, به, بدون, توجه, است, اغلب, پرداخت, به پتانسیل عواقب و خطرات این اقدامات / سیاست!

5. دیوار: در حافظه اخیر چند مسائل ایجاد کرده اند به عنوان مقدار قطبش به عنوان پیشنهاد جنوب دیوار. تلاش برای تمرکز بر پیامدهای مهاجرت و نه آنچه دیگران, باور, است, تاکید, تفرقه, اغلب غالب اخبار.

6. شعارهای تند و سوزنده, مجادلات: ما هرگز شاهد این درجه از فصاحت و بلاغت و سولفات ما رعایت امروز! خود را در جنگ از کلمات ایجاد کرده مجادلات و غیره به خصوص در زمینه زنان,', حقوق, حقوق بشر و تلاش برای متحد کردن ملت!

یا آنچه که ما در حال دیدن بد است, سیاست (در بدترین حالت آن) و یا یک استراتژی هوشمندانه برای منحرف کردن توجه ما از برخی از سوء رفتار و سوء رفتارهای این دولت. از خواب بیدار امریکا و تقاضا بهتر و بیشتر از قبل از این می شود هنجار برای آینده دولت!

[ad_2]