10 رمانتیک ترین زوج های تاریخ

[ad_1]

Reams شده اند در مورد آن نوشته شده; آن را جعلی و غیر معمول ترین اتحاد و پیروزی بیش از همه شانس. مانند یک فیل در داد و بیداد (بسیار رمانتیک تشبيه اما شما تصویر) آن زحمت نیست به ببینید که چه کسی نهفته است در آن مسیر و فقط به طور کامل مصرف افراد درگیر. بله, ما در حال صحبت کردن در مورد این چیزی به نام عشق. پایین دهه فلش کوپید گاهی اوقات باعث دو انسان به چنان عمیق و عاشقانه و ناامید کننده ای در عشق است که جامعه و خود دیکته کرده اند به سادگی از کنار جاده افتاده. و ما را بلعیدم خود immortal love داستان های مخفیانه حسادت این زوج که خود را مطابق با نیمه یا جفت روح. و احساس را تشویق به پیدا کردن خود ما را شاهزاده یا شاهزاده خانم.

در اینجا 10 بار با عاشقانه ترین زوج های تاریخ بشر.

1. رومئو و ژولیت. مسلما معروف ترین جفت از دوستداران در تمام دوران این یک داستان عشق ویلیام شکسپیر است که الهام بخش نسل از دوستداران و همچنان به انجام این کار تا به امروز. رم و ژولیت در حال نهایی مترادف درست است, عشق ابدی و همچنین عشق بزرگترین قربانی – خود زندگی است.

2. Pyramus و Thisbe. به قلم شاعر رومی Ovid در کار خود را ‘مسخ’ این یک داستان غم انگیز عشق است که احتمالا مجموعه ای از تن برای ویلیام شکسپیر ‘رومئو و ژولیت’ چندین قرن بعد. در این داستان دو جوان عاشق در کنار درب همسایگان اما نمی تواند در دیدار آشکارا به خاطر مربوطه متخاصم خانواده. آنها استفاده می شود برای دیدار مخفیانه و یک روز توافق به یک قرار ملاقات گذاشتن زیر درخت توت. از طریق یک سری از حوادث ناگوار و عظیم سوء تفاهم هر دو Pryramus و Thisbe مرگ در عرض چند دقیقه از یکدیگر هر یک از کشتن خود باور دیگر به مرده.

3. کلئوپاترا و مارک آنتونی. جذاب و به یاد ماندنی و به شدت عاشقانه, این یک داستان عشق که پرشور تجدید نظر dimmed است ، جای تعجب نیست که ویلیام شکسپیر دراماتیزه داستان عشق واقعی خود را در بازی. کلئوپاترا یک زیباترین, زن, هوشمند, و, قدرتمند, آخرین فرعون مصر در حالی که مارک آنتونی بود که ژنرال رومی که موفق شده بود خود را کشته اچ جولیوس سزار. دو سقوط در عشق فورا و اتحادیه خود را ساخته و آنها را نیرومند حاکم قدرت, قرار دادن مصر در یک موقعیت برتری. همانطور که با تمام عشق داستان های دوره خود را بیش از حد هرگز زد راست و اخبار نادرست از کلئوپاترا باعث مرگ آنتونی به بر چوب اویختن خود را بر روی شمشیر خود. شکسته ملکه مصر به دنبال کت و شلوار قادر به زندگی بدون معشوق خود است.

4. سلیم و Anarkali.مغول که حکومت هند از 1526 تا 1858 نه تنها ساخته شده است یکی از بزرگترین بنای عشق وجود دارد تا کنون – تاج محل – اما همچنین تولید چند داستان عشق به یاد ماندنی. در میان آنها محبوب ترین داستان این بوده است که از این شاهزاده خوش تیپ سلیم (از این uncrowned امپراتور جهانگیر) و معشوقه Anarkali دادگاه رقصنده از پدرش به کاخ. داستان عشق خود چیز از افسانه – اتحاد بعید است غیر قابل عبور موانع اجتماعی و والدین مخالف است. و نهایی قلبی شکستن به پایان زمانی که Anarkali است دیواره زنده حتی به عنوان یک زندانی سلیم به نظر می رسد بی اراده.

5. Tristan and Isolde. Isolde, دختر پادشاه ایرلند مشغول بود به ازدواج می شود به پادشاه علامت کرن. شاه علامت فرستاده برادرزاده اش تریستان به ایرلند به همراهی خود را bride-to-be کرن. اما سرنوشت برنامه ریزی شده بود در غیر این صورت. هر دو Tristan and Isolde کاهش یافت عاشقانه در عشق با یکدیگر. اما Isolde رفت تا ازدواج با شاه علامت اما هرگز متوقف محبت تریستان. شاه علامت یاد گرفتیم از این امر و تبعید تریستان از Cornwall. دل شکسته تریستان رفت و به بریتنی جایی که او ملاقات کرد Iseult از بریتنی. در نهایت او ازدواج او اما هرگز consummates اتحادیه. در نهایت با توجه به دروغ در بخشی از Iseult تریستان می میرد از غم و اندوه. شکسته Isolde می میرد و به زودی پس از.

6. اودیسه و پنلوپه. این یک یونانی داستان عشق است که مشخص شده اند غیر قابل تصور از خود گذشتگی و ایثار است. به زودی پس از ازدواج خود را به پنه لوپه, Odysseus برگ برای نبرد است و جدا از او برای بیست سال آینده. اما هر صبورانه در انتظار دیگر بازگشت. در طول این سال های طولانی از اینکه از هم جدا پنه لوپه صبورانه می شود هیچ کمتر از 108 سرسخت خواستگاران حتی اگر او امید کمی از مورد علاقه خود را بازگشت. Odysseus در بخشی خود را شجاعانه spurns پیشرفت یک جادوگر زیبا به طوری که او می تواند بازگشت به همسر و فرزند خود را.

7. Heloise و Abelard. داستان عشق است که جهان معروف در اوایل قرن 12th جشن شور و شوق بین یک راهب و راهبه. Peter Abelard فیلسوف برتری همتراز در پاریس بود که به سفارش کانن نوتردام Fulbert به مدرس خود را خواهر زاده Heloise جدی ، Abelard و Heloise دیوانه وار عاشق و یک کودک تصور می شد به عنوان یک نتیجه از این امر است. وقتی که کانن تصادفا بر روی خود عشق وعاشقی Abelard تصمیم به ارسال Heloise به یک صومعه برای جلوگیری از خشم دایی اش. اما عمو متقاعد شده بود که Abelard بود فقط سرگرم کننده خود را با خواهر زاده خود را و تا به حال او را اخته در حالی که دومی به خواب رفته بود. محروم از كهولت Abelard شد یک راهب برای بقیه زندگی خود ادامه داد اما به عشق Heloise. دل شکسته Heloise شد یک راهبه در صومعه. اما زیبا و لمس کردن, عشق, حروف است که این دو رد و بدل نشد و راه خود را به چاپ بعد از آن و با الهام از دوستداران واقعی بیش از همه.

8. شاه Jehan و Mumtaz Mahal. یکی دیگر از مغول عشق داستان است که تحمل کرده است تا در این روز یکی از بین امپراتور مغول شاه Jehan و همسرش ممتاز محل. پس از ممتاز مرگ در 1629 این دل شکسته امپراتور حل برای ساخت اتصالات بنای تاریخی برای عشق از زندگی خود را – با شکوه تاج محل مورد ستایش قرار داد به عنوان بزرگترین بنای عشق است. همچنین در میان عجایب هفتگانه جدید جهان است. ساخت و ساز در این سنگ مرمر سفید بنای تاریخی در زمان بیست سال استخدام 20,000 کارگران و 1000 فیل. شاه Jehan سرنگون شد پسر خود را Aurangazeb و زندانی در قلعه سرخ آگرا. او خود را صرف طولانی و تنهایی سال ایستاده و خیره در سراسر Jamuna رودخانه در gleaming سفید و بنای یادبود محبوب خود ملکه است. در نهایت شاه Jehan به خاک سپرده شد در کنار او در تاج محل. عاشقان سعی کنید برای مشاهده تاج محل در یک شب ماه کامل است – آن است که فراموش نشدنی دید.

9. ملکه ویکتوریا و پرنس آلبرت. این باور نکردنی عشق داستان است که در آن یک انگلیسی پادشاه سوگواری مرگ همسرش – یک مرد او را دوست داشت – برای 40 سال های طولانی. ویکتوریا صعود تاج و تخت انگلستان در سال 1837 و ازدواج اول او پسر عموی خود شاهزاده آلبرت Saxe-Coburg-گوتا در سال 1840. عمیقا اختصاص داده شده به همسرش ویکتوریا ویران شد هنگامی که آلبرت درگذشت در سال 1861. هایی ملکه دوری همه ظاهر عمومی برای مدت سه سال. حتی پس از بازگشت به زندگی عمومی او هرگز متوقف عزاداری مورد علاقه خود را و همچنان به لباس سیاه می پوشند تا زمانی که مرگ او در سال 1901. آن را تحت حکومت طولانی ترین در تاریخ انگلیسی که بریتانیا تبدیل به یک قدرت جهانی که در آن “خورشید را تعیین می کند.”

10. ارفیوس موسیقی دادن و شاعر و آورد. در این یونان باستان داستان عشق, Orpheus سقوط دیوانه وار در عشق با ازدواج آورد حوری زیبا. ریخته گری سایه در این جفت ارز Aristaeus یونانی خدا از زمین و کشاورزی که نیز تا به حال یک چشم بر اثیری آورد. یک روز در حالی که در تلاش برای فرار از پیگیری های عاشقانه از Aristaeus, آورد سهوا تصادفا مستقیم به لانه خرگوش و غیره از مارها و گاز گرفته شد ضرب در پاهای او. این پریشان بازی ارفیوس موسیقی دادن و شاعر و سنگ غمگین آهنگ ها که در نهایت منتقل خدایان و پوره برای بازگرداندن از دست رفته خود را عشق به او. اما همانطور که با بسیاری از داستان های عشق این یکی بیش از حد, آیا پایان خوشی. و او از دست آورد برای بار دوم اما این بار برای تمام ابدیت.

شما متوجه شدید ؟ هیچ کدام از داستان عشق واقعا تا به حال یک “پایان خوش’. همه آنها به پایان رسید با هر یک و یا هر دو عاشق مرگ در پایان معمولا با توجه به برخی از عظیم سوء تفاهم است. من تعجب می کنم اگر همه آنها ‘خوش و خرم زندگی” که ما تا به حال احساس کردند که همان حس تلخی تجربه می کنیم در حال حاضر ؟ ما هرگز نمی دانیم!

[ad_2]