نحوه جلوگیری از بیماری آنفولانزای خوکی – نکاتی که می تواند در جلوگیری از این بیماری کشنده به شما کمک کند

همه می دانند که آلوئه بهترین لوسیون دستی است ، درست است؟ اشتباه! سالم ترین و مفیدترین گیاه گیاه آلوئه ورا مصرف آن به عنوان یک مکمل تقویت کننده سیستم ایمنی بدن است. باور کنید یا نه ، گیاه آلوئه شگفت انگیز مملو از چیزهایی است که بدن شما برای سلامتی در داخل و خارج از آن احتیاج دارد. این ماده حاوی 6 ماده شیمیایی است که به مبارزه و از بین بردن میکروارگانیسم های بیماری زا معروف است. آلوئه همچنین 3 اسید چرب دارد که بدن شما را دوست دارد ، زیرا آنها برای جلوگیری از درد مفاصل و اندام شما به دلیل التهاب کار می کنند. همچنین مطالعات انجام شده حاکی از آن است که آلوئه ورا در افزایش سطح قند خون در بیماران دیابتی و کاهش احتمال حمله قلبی مؤثر است.

7) چه زمانی باید از ضدعفونی کننده دست استفاده کرد: بسیاری از افراد می دانم که ضدعفونی کننده دستی هستند. قیمت ژل ضدعفونی کننده دست دیجی کالا آن را در کیف یا جیب خود حمل می کنند و روزانه چندین بار از آن استفاده می کنند. با چند استثناء ، این یک ایده واقعاً بد است. دو مورد که باید در اینجا به خاطر بسپارید. بیشتر اینها مبتنی بر الکل هستند و پوست شما را خشک می کنند. دوم ، استفاده بیش از حد از ضد عفونی کننده دست می تواند به یک سیستم ایمنی ضعیف منجر شود.

در مطب ، راحت تر می توانید دستان خود را با یک دستگاه پخش کننده صابون دیواری بشویید. راحت تر است که در پمپ کردن محتوا از یک دست استفاده کنید. درست بعد از استفاده از توالت ، ممکن است ویروس هایی در یک صابون بار وجود داشته باشد که از یک طرف به طرف دیگر منتقل شود. ضسبنسرس نیز از نظر فضا مناسب است به این معنی که فضای زیادی را در دستشویی اداری شما نمی گیرد.

حمام حمام

این اتاق یکی دیگر از مناطق آلوده به میکروب است ، یعنی تلویزیون از راه دور ، تلفن ، صفحه کلید رایانه ای ، ماوس ، بازی های ویدئویی و اسباب بازی های کودکان ، به همراه سایر مواردی که به طور مکرر مورد استفاده قرار می گیرند.

یكی از برجسته ترین دستاوردهای مراقبت از پوست ، دستیابی به دست های نرم نوزاد است. هیچ چیز بهتر از داشتن پوستی نرم و صاف نیست که بتواند لمس مناسب را ارائه دهد ، می تواند بدترین روز را تسکین دهد ، یا نگه داشتن مقاومت ناپذیر است. این سه مرحله آسان را دنبال کنید و قبل از دانستن آن ، دیگران برای لمس شما از بین می روند.

همه افراد خانه را ترغیب کنید که اغلب با استفاده از صابون و آب دست خود را بشویند. یک صابون و آب شستشو باید 30 ثانیه طول بکشد – 15 ثانیه از چیدن و 15 ثانیه شستشو با آب گرم. در صورت امکان تمام راه را تا آرنج خود بشویید. اگر افرادی در خانه شما هستند که دست خود را شسته نمی کنند ، فقط به آنها بیاموزید که Row Row Row Your Boat را هنگام شستن دست های خود بخوانند و تا پایان ترانه می توان آنها را با شستن دست ها انجام داد.

بودجه خود را بررسی کنید – بسیاری از تأمین کنندگان آنلاین هستند که بسته بندی های مختلفی را در سفارش مواد تبلیغاتی ارائه می دهند. شما باید از وب سایت های موجود نظرسنجی کنید و یکی از آنها را انتخاب کنید که به شما امکان می دهد بیشترین درآمد را از آن داشته باشید.