۶۰۰میلیارد ریال برای مبارزه با کرونا در خوزستان هزینه شد

[ad_1]

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اهواز دکتر فرهاد ابول نژادیان شنبه در نشست با  نماینده حوزه انتخابی مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی و نیز روسای شبکه های بهداشت و درمان مسجدسلیمان،لالی، اندیکا، هفتکل به منظور بررسی ظرفیت ها و نیز مشکلات بهداشتی و درمانی این شهرستان ها بیان کرد: متاسفانه بخشی از پروژه های زیرساختی و عمرانی دانشگاه به عقب افتاده است، اما امیدواریم با فروکش کردن این بحران در روزهای اخیر شاهد شروع مجدد عملکردهای بهداشتی و درمانی مختلف در استان باشیم.

وی گفت: امروز نیازهای اساسی مردم در حوزه سلامت به عنوان اولویت های فوری و کوتاه مدت تعریف شده است و در خصوص پروژه های بلندت مدت هم تصمیم اساسی براساس اولویت بندی گرفته شده است.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز امروز شنبه از مراکز بهداشتی درمانی شهرستان مسجدسلیمان و شهرهای تابعه بازدیدکرد.

از ابتدای اردیبهشت ماه خوزستان در وضعیت قرمز کرونا قرار دارد.

بر اساس اعلام سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تا روز شنبه چهارم مردادماه ۲۸۸ هزار و ۸۳۹ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند و با فوت ۱۹۵ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، شمار جان‌باختگان کرونا در کشور به ۱۵ هزار و ۴۸۴ نفر رسید.

[ad_2]

Source link