۴۰۰ تن شن و نمک در جاده‌های تهران پاشیده شد

[ad_1]

«عادل مصدقی» روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: در ۲۴ ساعت گذشته در شهرستان پردیس ۱۵ ساعت برف، ۳ ساعت کولاک و ۷ ساعت بارش باران داشتیم که عوامل راهداری به منظور تسهیل در رفت و آمد خودروها ۱۵۰ تن شن و نمک در مسیرهای این شهرستان مصرف کردند.

وی افزود: همچنین در شهرستان دماوند نیز ۳ ساعت بارش برف و ۲۰ ساعت بارش باران داشتیم که عوامل راهداری ۸۰ تن شن و نمک در جاده های این شهرستان مصرف کردند.

معاون راهداری استان تهران ادامه داد: در شهرستان فیروزکوه نیز در ۲۴ ساعت گذشته ۱۰ ساعت بارش برف، ۲ ساعت کولاک و ۱۰ ساعت بارش باران ثبت شده که به منظور جلوگیری از مسدود شدن راه های این شهرستان نیز ۱۸۰ تن شن و نمک مصرف شد.

به گفته وی، در شهرستان شمیرانات نیز در ۲۴ ساعت گذشته مه گرفتگی همراه با بارش باران داشتیم و در این مدت تیم های راهداری در تمامی جاده های استان تهران در حالت آماده باش و با امکانات لازم مشغول روان سازی جاده ها و جلوگیری از آبگرفتگی در معابر هستند.

مصدقی خاطرنشان کرد: هم اکنون نیز شاهد بارش باران در مسیرهای کوهستانی و غربی استان تهران هستیم و تردد خودروها نیز بصورت روان و عادی در جریان است.

وی با بیان اینکه تمامی مسیرهای استان تهران لغزنده هستند از رانندگان خواست با سرعت مطمئنه در جاده ها حرکت کنند و جهت اطلاع از آخرین وضعیت ترافیکی و جوی در جاده های سراسر کشور به سامانه ۱۴۱ تماس حاصل کنند.

[ad_2]

Source link