کودک تالشی برگزیده مهرواره سراسری لبخند بهارانه شد

[ad_1]

شهلا ابراهیمی عصر یکشنبه در آئین تجلیل از این کودک تالشی در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان این شهرستان اظهار کرد: مهرواره کشوری لبخند بهارانه از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور در فروردین ۹۹ و روزهای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، به منظور نشاط بخشی و قدردانی از مدافعان سلامت جامعه در فضای مجازی برگزار شد.

وی ادامه داد: بیش از ۲۳۰  اثر نقاشی، عکس و دلنوشته از کودکان و نوجوانان کشور به دبیرخانه مهرواره ارسال شده بود و از میان ۱۴ دلنوشته، اثر ابراهیمی از تالش حائز رتبه برتر اعلام شده است.

مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تالش اظهار کرد: کیهانه در دلنوشته خود با بیان صمیمانه و صادقانه از پرستاران و پزشکان به خاطر مقابله با بیماری کرونا و بیخوابی و تلاش شبانه روزی برای درمان مبتلایان به آن بیماری قدردانی کرده بود.

او گفت: در شهرستان تالش ۲ کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با ۱۸ هزار جلد کتاب و بیش از سه هزار و ۲۰۰ عضو، فعال است و مسیر فعالیت کانون ها پرورش خلاقیت و فعالیت های کتاب محور است.

بیماری کرونا که بیش از ۲۰۰ کشور جهان را درگیر خود کرده، باعث لغو بسیاری از همایش ها و برنامه های جمعی شده است و بسیاری از آئین ها در فضای مجازی برگزار می شود و برخی اجتماعات، به تدریج و با رعایت پروتکل های بهداشتی بازگشایی می شود.

شهرستان تالش با ۲۰۰ هزار نفر جمعیت و با بخش های مرکزی، اسالم، حویق و کرگانرود در ۱۱۰ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع شده است. 

[ad_2]

Source link