که طول می کشد (عروسی) کیک

کیک عروسی همواره مهم برای ازدواج جشن. در دوران روم باستان نان شکسته شد بالای سر عروس مفهوم موفق باشید برای زن و شوهر. با گذشت زمان غذاهای مختلف جایگزین نان و انباشته شدند زن و شوهر خوشحال رود به تکیه بیش از آن و قبل از پیاده سازی و خدمت. مطالب تکامل را به نان و کیک و یا شیرینی, گاهی اوقات حتی گوشت و سبزیجات که خورده بودند به عنوان بخشی از وعده غذایی. اما نماد خیلی باقی مانده همان است که باروری و ثروت خوب که تازه ازدواج کرده ceremoniously برش کیک و به اشتراک گذاری با هر یک از دیگر قبل از مهمانان خود است.

معاصر کیک اغلب حتی خوراکی اما صرفا مبدل مقوا یا فوم elaborately تزئین شده و سپس دور whisked به آشپزخانه که در آن یک ورق ساده کیک برش داده و در خدمت به unsuspecting مهمانان. به طور سنتی لایه اغلب به نام داماد کیک ذخیره شده و مصرف شده در تاریخ بعد و یا ممکن است جداگانه به طور کامل. در برخی از مراسم عروسی, کیک متشکل از لایه کیک برای خدمت آسان و یا نمایش داده شده در استادانه درست شده “جدول شیرین” از دسر که در آن مهمان می تواند به خود کمک کند.

در عصر ویکتوریا در بریتانیا (1800s) سلطنتی و نخبگان در زمان عروسی کیک به بالا (به معنای واقعی کلمه) با کیک شیرین و شکر و تخم مرغ سفید به عنوان نماد وضعیت عروس و داماد, نمونه اسراف نمایش خدمت در سال 1871 عروسی ملکه ویکتوریا دختر شاهزاده خانم لوئیز که در زمان سه ماه برای تکمیل. یکی به تعجب که چگونه به خوبی آن برگزار شد تا به معنای واقعی کلمه در تمام آن زمان بود و هنوز هم خوراکی است. ظاهرا به عنوان قطعات اصلی بودند حراج کردن سال بعد. یک خریدار توصیف بافت به عنوان “شرکت” کتمان حقیقت به مطمئن شوید. اگر چه بسیاری از اعضای خانواده سلطنتی به نفع اسراف اما تا حدودی سنتی, کیک استادانه درست شده, کپی از کاخ ها و نشانه های تاریخی شده اند برجسته برجسته در برخی از نخبگان کودکان مراسم عروسی.

دیگر سنتی سفید کیک یا کیک میوه (مورد علاقه استرالیایی) معاصر کیک تکامل یافته اند به عینک هنری با تم منحصر به فرد مجسمه و عکس و حتی کپی از عروس و داماد خود را. آنها ممکن است کیک هویج شکلات یا کیک پنیر با شکر و تخم مرغ های رنگارنگ و دکوراسیون از هر گونه طعم و اغلب با یک برچسب قیمت به مراتب فراتر لباس عروس. به خصوص آموزش سرآشپزها شیرینی رقابت بر مواد غذایی شبکه و کسب و کار خود را که ایجاد کیک عروسی به طور انحصاری است.

احتمالا معروف ترین کیک عروسی در تاریخ متعلق به شخصیت خانم Havisham در چارلز دیکنز رمان افسانه ای انتظارات بزرگ. این jilted دختر ترشیده چپ در محراب صرف بقیه زندگی خود را در اتاق خواب خود را با پوشیدن لباس عروسی خود را از پوسیدن کیک عروسی بر روی صفحه نمایش با پوشش گرفتاری. اگر چه نه چندان چشمگیر, در اینجا برخی از معروف امروزی کیک که شایسته ذکر است:

بازیگر, گریس کلی جشن ازدواج شاهزاده راینر سوم موناکو ویژه شش لایه کیک عروسی در پذیرش خود در سال 1956 و به تصویر کشیده سه بعدی ماکت موناکو صورتی کاخ او به زودی به خانه جدید.

هنگامی که یک تابشی الیزابت تیلور حک شده به پنج لایه کیک سفید در اسراف اول عروسی به هتل وارث نیکی هیلتون در سال 1950 آن را در صدر بود با عروسی سنتی زنگ ایجاد شده توسط آشپز شیرینی در chichi Bel-Air باشگاه های کشور در کالیفرنیا است. تصور کنید که خوش شانس نانوا بودند که راه اندازی شده توسط الیزابت تیلور و Zsa Zsa گابور. اگر چه این کیک رو کوچکتر و کوچکتر با هر یک پس از آن ازدواج آنها هنوز هم تا به حال فوق العاده تکرار کسب و کار از هر یک از دو بازیگر نقش اول زن.

در سال 1947 عروسی سلطنتی شاهزاده خانم الیزابت به زودی برای تبدیل شدن به ملکه انگلستان 500 پوند کیک میوه (سنتی انگلیسی مورد علاقه) بود که 9 پا بلند است. لازم 660 تخم مرغ 300 پوند خشک شده و آجیل و میوه و سه و نیم گالن نیروی دریایی عجیب و غریب است. (و برخی از ما شکایت هنگامی که ما دریافت دوام دو پوند کیک میوه در کریسمس.)

پرنس چارلز و دیانا پنج پا بلند کیک آراسته بود با شیرینی ویندزور ملی و حیاتی به سلطنتی جشن که یک کپی تکراری ساخته شده بود در صورت تصادف. (نوع مانند “وارث و فراغت.”)

زمانی که کندی دختر یونیس ازدواج سارجنت شرایور او تا به حال به ایستادن بر روی یک نردبان گام به برش های کیک, پس از آن بود قد بلند (که به ارمغان می آورد معنی جدیدی به عبارت “ایستاده تا برای عروسی”).

الویس پریسلی ازدواج پریسیلا در سال 1967 که در آن عروسی, برجسته, بزرگ کیک زرد که با برچسب قیمت $22,000 یک متناوب مقدار در سال 1967. ایجاد شده توسط آشپز شیرینی در علاءالدین هتل در لاس وگاس او با افتخار اعلام لایه هایی از شاهکار او پر شد با مارمالاد زردآلو و آب نارگیل با طعم کرم باواریا و سپس لعاب با فوندانت صدر با شیرینی گل رز. Fit for a king.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و Melania کیک هزینه $50,000 و نمی تواند خدمت به مهمانان به دلیل مقدار از سیم کشی استفاده می شود به نگه داشتن آن سالم و دست نخورده. بنا به گزارش این کیک خیره کننده هفت ردیف اثر هنری وزن در بیش از 200 پوند و شامل زرد کیک اسفنجی با طعم پرتقال آغشته Grand Marnier پر با کرم کره و آراسته با 2000 نفر به صورت جداگانه ساخته شده گل چرخید از قند است. (یادداشت نویسنده: من نمی دانم در مورد هر کس دیگری اما آن را برای تلفن های موبایل بسیار خوشمزه است که من می خواهم که با کمال میل برداشت از سیم و بلعیدم آن است.)

بدون سوال, ساده کیک عروسی تکامل یافته و به یک فرم هنری که در آن خلاقیت و ابتکار و خلاقیت هیچ حد و مرزی دانم. اگر شما می توانید آن را به بالا و جذب هزینه شما را پیدا خواهد کرد یک مایل و با استعداد بیکر به آن را ایجاد کنید. در کلمات مشهور فرانسوی رویال “اجازه دهید آنها را به خوردن کیک.” در واقع.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *