که ساخته شده PS3

[ad_1]

Sony Computer Entertainment است با افتخار تولید سومین صفحه اصلی تصویری کنسول بازی برای طرفداران بازی. رسمی خود را با نام پلی استیشن 3 و آن را به صورت مختصر به عنوان PS3.

PS3 سومین و آخرین در پلی استیشن سری که راه اندازی شد راه بازگشت در سال 2004. PS3 جانشین برای پلی استیشن 2. این رقابت در بازار تحت نام تجاری Nintendos Wii و Microsofts ایکس باکس 360.PS3 است که در نسل هفتم بازی های ویدئویی کنسول.

آن است که ویژگی های جدید PS3 که افتراق آن را از پیشینیان خود است. Sony معرفی کرده است که شبکه پلی استیشن است که یک واحد بازی های آنلاین خدمات. در ابتدا سونی تا به حال یک سیاست با تکیه بر توسعه دهندگان بازی برای بازی آنلاین. اما قواعد بازی تغییر کرده با PS3.

برخی دیگر از ویژگی های قابل توجه عبارتند از: PlayStations قوی قابلیت های شبکه و اتصال آن با پلی استیشن قابل حمل.

اتصال با پلی استیشن قابل حمل و PlayStations قدرتمند قابلیت های شبکه از دیگر ویژگی های قابل توجه از PS3. علاوه بر PS3 با استفاده از دیسک های Blu-ray با فرمت است که آخرین کیفیت بالا دیسک نوری فرمت در بازار است. می توان گفت که PS3 اولین Blu-ray 2.0 سازگار با پخش در بازار است.

PS3 راه اندازی شد در کشورهای مختلف پی در پی. آن را برای اولین بار منتشر شد در ژاپن و سپس در آمریکای شمالی و در نهایت در اروپا و اقیانوسیه است. در ژاپن تاریخ انتشار نوامبر 11, 2006 در حالی که در آمریکای شمالی شد نوامبر 13, 2006. در اروپا و اقیانوسیه آن منتشر شد در ماه مارس سال 2007 به دلیل مشکلات فنی ذکر شده توسط سونی است.

PS3 برای اولین بار پرده برداری توسط سونی به عموم مردم در 16 ماه مه 2005 در E3 کنفرانس. پس از آن نشان داده شد در Tokyo game show در ماه سپتامبر 2005. اما در هر دو این حوادث یک نسخه عملکردی وجود ندارد. در هر دو این حوادث تظاهرات برگزار شد در Devkits و سخت افزار کامپیوتر. علاوه بر این فیلم بر اساس پیش بینی سخت افزار پلی استیشن 3 نیز نشان داده شد.

ویژگی های مختلف در هر دو مدل سرب سونی به قیمت آنها متفاوت است. 20 GB مدل با قیمت 499 دلار در حالی که 60 GB مدل قیمت $599. برخی از ویژگی های اضافی مانند پورت HDMI, Wi-Fi, اینترنت, فلش کارت خوانندگان و کروم تر با آرم نقره ای تنها در دسترس در 60 GB مدل.

[ad_2]