کمک ونزوئلا!

[ad_1]

من می خواهم برای شروع با گفتن این که تحلیل من از وضعیت در ونزوئلا است که بر اساس حقایق و دائم ارتباط زنده بر روی نبض از این کشور است. به عنوان یک تیم ما/شهروند فرانسوی به زیبا ونزوئلا بانو پدر از شیرین ترین ونزوئلا دختر کوچک من در ارتباط مستمر با اعضای خانواده و شرکای کسب و کار سعی کنید به درک عینی از آنچه در حال وقوع است.

واقعیت امروز این است که مردم ونزوئلا در خیابان های ونزوئلا مبارزه برای بقای خود و آینده بچه های خود را و به نظر می رسد که بین المللی رسانه نیست توجه زیادی پرداخت. من مصرانه از شما را به خواندن آن و عمل هر راه شما می توانید به کمک ونزوئلا به کشور خود را از تاریکی به سوی آینده ای روشن.

ونزوئلا به 30 میلیون نفر یکی از فریبنده ترین کشورها در جهان است. مردم آن گرم و مراقبت. جغرافیای آن متنوع است و اغلب خیره کننده است. تاریخ آن است که غنی و جذاب است. آن منابع طبیعی قابل توجهی; نفت و گاز و آهن و طلا و مواد معدنی است. همچنین مناطق وسیعی از زمین های زراعی و آب. اگر شما اضافه کردن این واقعیت است که ونزوئلا یک همسایه از بزرگترین اقتصاد, ایالات متحده آمریکا, ونزوئلا مردم باید با بهره گیری از مزایا و پر جنب و جوش, اقتصاد یک محیط امن و مطمئن و آینده ای روشن را برای بچه های خود را.

پس چه اتفاقی افتاد ؟

“قریب به اتفاق حضور نفت انجام عمل به طور غیر مستقیم به تغییر شکل اقتصاد ملی و زندگی است. امتیاز بخش از جمعیت شروع به دست آوردن معدن ذهنیت تازه غنی spendthrifts. این جریان بی وقفه از دلار را تشویق واردات و گسترش تجارت به حدی است که این کشور شد در درجه اول یک مصرف کننده محصولات خارجی است. ما شروع به نظر می رسد بیش از حد مانند که پر هرج و مرج کالیفرنیا-بهشت ماجراجویان و دزد-در طول روز طلا راش.”

Romulo بتنکورت, رئیس جمهور سابق ونزوئلا 1945-1948, 1959-1964.

آن را بی خطر است برای گفتن که نفت ثروت برخی آن را “نفرین نفت” است فلج ونزوئلا و آن را تبدیل به یک بی فایده و خراب جامعه با جیغ نابرابری منجر به افراط گرایی و ورود هوگو چاوز در سال 1999.

چاوز به قدرت رسید بر فرض که او را خرد ونزوئلا مسالمت آمیز اما غیر قابل قبول همزیستی ثروت و فقر و نابرابری و محرومیت اجتماعی. او به یک صدا به فقیرترین و تا به حال یک توانایی ذاتی برای آنها احساس می کنید که او یکی از آنها بود. او همچنین در مورد استفاده شخصی خود جاذبه با حمایت سخاوتمندانه کمک هزینه برای ساخت یک “ضد امپراتوری” طراحی شده برای مقابله با آمریکا در آن جنگ صلیبی برای تجارت آزاد حتی اگر قدرت خود را اقامت در درآمدهای نفتی و پالایشگاه های از ایالات متحده است.

آنچه چاوز ایجاد شده در ونزوئلا است که یک خیرخواه دیکتاتوری; شکلی از حکومت است که در آن یک رهبر اقتدارگرا تمرینات مطلق قدرت سیاسی بر دولت از طریق نمایندگان منتخب حفظ فقط به اندازه کافی دموکراتیک تصمیم گیری وجود داشته باشد و حفظ این توهم را از “دموکراسی.” سیاسی نابغه & جذاب کنترل او موفق شد تا با تغییر قانون اساسی به دست گرفتن کنترل تمام شاخه های دولت و کنترل همه رسانه.

چاوز درگذشت اوایل سال جاری اما در طول 14 سال در قدرت او فلج اقتصاد هدر دادن درآمد حاصل از بزرگترین روغن بوم از 1970s و موفق به طور پیوسته کوچک تولید نفت توسط ملی PDVSA یک شرکت نفتی متعلق به دولت انتصاب مدیران و مدیران بر اساس اعتقادات سیاسی خود را به جای تخصص خود را.

هنگامی که مبتلا به یک سرطان مرگبار چاوز جانشین دستچین, نیکولا Maduro, یک راننده برای کاراکاس مترو اتحادیه فعال و سپس وزیر که تنها مدرک برای کار بود که یک “Chavista” از اوایل روز. مادورو در زمان بیش ریاست جمهوری در اوایل سال جاری در یک انتخابات تقلب. متاسفانه برای ونزوئلا, نیکولا Maduro است که نه تنها یک “تقلب” او است که به وضوح بی کفایت قادر به رهبری کشور را به سوی آینده ای بهتر مصرف آن را به سمت اقتصادی و اجتماعی از کار انداخت.

نتیجه “Chavista” انقلاب است که ونزوئلا در حال حاضر بالا در رتبه بندی از خشونت در سراسر جهان است. در سال 2013 24,763 مرگ و میر خشونت آمیز شدند ثبت یک رکورد فوق العاده از 79 قتل در هر 100,000 نفر است. در کاراکاس به تنهایی یک قتل صورت می گیرد در هر ساعت ساخت آن را خطرناک ترین سرمایه در این سیاره است. علاوه بر ونزوئلا یکی از بزرگترین کسری مالی, بالاترین نرخ تورم بدترین انحراف از نرخ رشد بدهی و یکی از مهمترین و بی مهابا گرم در ظرفیت تولیدی; از جمله این که این مهم نفت بخش.

در طول چاوز را به ملت نیز کاهش یافت و به پایین رتبه بندی است که اندازه گیری رقابت بین المللی سهولت انجام کسب و کار و یا جذابیت برای سرمایه گذاران خارجی و افزایش به بالای لیست از جهان فاسد ترین کشور; کاملا تناقض برای یک رهبر که به افزایش قدرت استراحت در وعده به مهر فساد و سرکوب حکومت معدودی از ثروتمندان. بولیواری بورژوازی ؛ boliburguesesبه عنوان ونزوئلا تماس جدید الیگارشی تشکیل شده توسط متحدان نزدیک رژیم رهبران خود و خانواده و دوستان را انباشته ثروت عظیم از طریق معاملات فاسد با دولت است. این هم بخشی از تاسف میراث چاوز را ترک کرده است.

تاریخ و زمان آخرین اما نه کم در طول 14 سال حکومت چاوز بی وقفه اقدام به چین ونزوئلا با کوبا هر دو به لحاظ سیاسی و اقتصادی است. اکنون روشن است که او موفق شد به عنوان ونزوئلا در حال حاضر رو به متعدد از جمله کمبود مواد غذایی و برق و حتی نیازهای اولیه مانند کاغذ توالت.

اکثریت خاموش تا به حال به اندازه کافی. مردم در زندگی روزانه خود را. امید آینده ای بهتر ناپدید شده است و در انتخابات گذشته ثابت به اکثریت که روند دموکراتیک در حال حاضر فقط یک توهم است. هر روز مردم اقدام; مادران و دختران و پدران و پسران دانش آموزان و معلمان و صاحبان کسب و کار کوچک و حتی افراد مسن در خیابان خطر زندگی خود را به عنوان من نوشتن این خطوط است.

مردم در حال مرگ شکنجه و آزار قرار گرفته و حتی مورد تجاوز قرار گرفته توسط گارد ملی (GNB). حمله بر آزادی بیان و رسانه های اجتماعی کل است. توییتر این هفته اعلام کرد که “دولت ونزوئلا است که مسدود کردن تصاویر را بر روی وب سایت خود را آخرین نشانه ای از سرکوب پس از تظاهرات خشونت آمیز که منجر به کشته شدن حداقل سه نفر در هفته گذشته.” مادورو همچنین متهم کرد رسانه های جریان اصلی از ایجاد سردرگمی است. او در زمان کلمبیا ایستگاه NTN24 کردن هوا و در یک ملی آدرس دیروز با انتقاد Agence France Presse برای “دستکاری اطلاعات است.”

جهان دولت ها نسبتا آرام و تحلیل وضعیت جمع آوری داده ها و تلاش برای تعریف یک دوره از عمل است. جهان رسانه ها بدون توضیح نیست پوشش حوادث راه آنها باید. این است که به ما مردم عاشقان از روند دموکراتیک آزادی های فردی و حقوق بشر را به اقدام تنها ما می توانیم; که در برقراری ارتباط های اطلاعات و مطمئن شوید که حقیقت است.

این مقاله یک قطعه کوچک در اقیانوسی از اطلاعات و اطلاعات غلط است که در گردش است اما من مصرانه از شما را به نگاه برای خودتان جستجو برای حقیقت و کمک به بچه ها از ونزوئلا باید آینده است که آنها سزاوار.

[ad_2]