کمتر کشیش بیشتر بشردوستانه شغل برای آنها در نیجریه

[ad_1]

آموزش روحانیون در مورد خدمات به خدا و بشریت است. آن را نمی تواند چیزی کمتر در یک جهان ویران شده توسط فقر و تروریسم criminalities نامشخص آینده.

به عنوان Rosicrucian Order می گوید: خدمت به خدا و انسانیت یک کار بیهوده است. منظور این است که اگر شما زمان را به فکر می کنم و رعایت محیط زیست خود را.

بیهوده یا نه بیهوده ما یک وظیفه برای خدمت به عنوان این است که دستمزد ما را مجبور به پرداخت هزینه برای وجود ما در این نقطه در زمان در جهان ما.

دور از همه این شرکت ها آموزش روحانیون در نیجریه آمده است یک راه طولانی است. آن را هنوز هم یک راه طولانی برای رفتن در دیگر رسیدن به سرزمین موعود.

حقیقت این است که وجود دارد میلیون ها نفر اگر نه میلیاردها شغل در خارج وجود دارد در کشور ما برای ماهر جویندگان کار که در حال آماده به خدمت.

Dr Tunde Bankole, قاضی عسگر-general, جهانی, روحانی سپاه و نجات ماموریت وجود دارد گفت: بیش از 300 شرکت chaplaincies شده اند که در وجود در نیجریه در 37 سال گذشته.

او اشاره کرد که حق بیمه زمان آنلاین پورتال خبری مستقر در ابوجا, نیجریه گزارش داد که با وجود 36 میلیون کسب و کار ثبت نام شرکت های ثبت شده توسط کمیسیون امور شرکت ها برای اجرای همه نوع از کسب و کار در کشور ما است.

فرصت های فوق العاده برای کشیش که در حال آماده به خدمت در این شرکت پرداخت یا بدون پرداخت.

بله وجود دارد کشیش خدمت در پلیس تشکل های بیمارستان و کلیساها و مساجد و سازمان های دولتی, فاجعه, مناطق, و غیره.

Bankole نیز انداخت دیگر bombshells.

او گفت: مقامات بیش از 300 آموزش روحانیون در نیجریه باید با هم متحد دریافت آموزش رسمی به دست آمده و گواهی.

این اطمینان را به آنها حرفه ای است که خواهد شد و سپس تقاضای پرداخت برای خدمات خود را.

این ممکن است قابل مشاهده در نیجریه که در آن برخی از کشیش در حال خواب و یا داشتن خود را, شرکت های بزرگ لباس؟. زمان خواهد شد بگویید.

او همچنین گفت: در طول سالانه آموزش روحانیون کنفرانس او میزبانی در لاگوس, نیجریه وجود دارد که تنها قاضی عسگر خدمت در بخش های مختلف آواره افراد اردوگاه در سراسر نیجریه است.

او ممکن است حق او ممکن است اشتباه من را انجام چک های پس زمینه و یا سعی و کوشش به دلیل بعد.

این جایی است که دیگر کار بزرگ برای کشیش در آمده است. تروریست ها و آدم ربایان مسلح دزدان گاو rustlers پرداخت قاتلان درگیری های جمعی و دیگر اشکال criminalities اند ‘ویران’ کشور عزیزمان در سالهای اخیر است.

این است که در آن کشیش که واقعا می خواهید به خدمت در آمده است.

ما نیاز به آنها نیاز ما به خصوص در این نقطه در زمان است که رئیس جمهور ما در تلاش است تا حق همه اشتباهات و مرتب کردن criminalities در کشور ما است.

نیجریه کشور عزیزمان نباید بیش از اجرا توسط تروریست ها و جنایتکاران.

[ad_2]