کلاسیک رنگ سفید برای لباس عروس

از زمان ملکه ویکتوریا بحباله نکاح در اوردن, 1840, اما, سفید باقی مانده است سنتی رنگ برای لباس عروسی و دسته گل. یک زن و سپس با استفاده از لباس او را برای دادگاه ارائه و پس از ازدواج معمولا با bodice. آن پذیرفته شده است taditional رنگ لباس عروسی اما لباس عروسی نمی شد همیشه سفید است. ازدواج ملکه ویکتوریا به او پسر عموی آلبرت Saxe – Coburg در سال 1840 تا به حال نفوذ بیشتر در مراسم عروسی از هر دیگر. ملکه ویکتوریا قرار دادن چرخ در حال حرکت با ازدواج ،

هر چند عروس در ادامه به نکاح در لباس از رنگ های مختلف سفید بود که در حال حاضر مجموعه ای به عنوان رنگ انتخاب برای مراسم عروسی و ادامه داد: تا کنون از. در Godey لیدی کتاب 1849 این بیانیه چاپ شده بود: “سفارشی تصمیم گرفته است از اولین سنین که سفید است مناسب ترین رنگ هر آنچه که ممکن است مواد. این نشان از خلوص و بی گناهی از صبا و پاک قلب او در حال حاضر بازده به انتخاب یکی.”

وجود دارد یک شعر در مورد اینکه چگونه رنگ لباس عروسی خود را خواهد نفوذ خود را در آینده: “ازدواج سفید شما را انتخاب کرده اند و همه حق است. ازدواج در رنگ خاکستری شما خواهد شد دور. ازدواج شده, سیاه, شما می خواهید خودتان را به عقب. ازدواج در شما خودتان مایل مرده است. ازدواج در آبی شما همیشه درست خواهد بود. ازدواج در مروارید شما زندگی می کنند در یک حرکت کردن. ازدواج در رنگ سبز شرمنده دیده می شود, ازدواج در رنگ های زرد و شرمنده از همکار. ازدواج در قهوه ای, شما زندگی می کنند به خارج از شهر. در صورتی روح خود را غرق خواهد شد.”

سفید است که هنوز هم بالا مورد علاقه برای لباس عروسی.http://www.ebridals.com یک دامنه منحصر به فرد از لباس عروس در رنگ سفید کلاسیک. که”والا”با کیفیت طراحی شده توسط طراحی لباس طراح اندی آناند که معتقد است که “کمتر بیشتر است” این لباس عروس ساخته شده مانند یک “قطعه ای از هنر” آنها بسیار سبک و سفید و سایه های سفید رنگ استفاده شده است به آن را لمس کلاسیک و در عین حال آنها مدرن هستند.

لباس عروسی نیست همیشه استادانه درست شده به عنوان بسیاری از آنها امروز است. در قرن هجدهم فقیر عروس در لباس ساده بکشید. این نماد به شوهر آینده اش که او به ارمغان آورد هیچ چیز با او به ازدواج و بنابراین نه بار او را با هر گونه بدهی. آن را تا اواسط قرن نوزدهم که همه سفید لباس عروسی مد روز تبدیل شد. تا پس از آن عروس به سادگی عینک بهترین لباس خود را صرف نظر از رنگ آن است. در سال 1840 ملکه ویکتوریا سفید خالص لباس شب آغاز روند که بسیاری از زنان به دنبال امروز.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *