کاروان دوچرخه سواری حرم تا حرم به مشهد رسید

[ad_1]

مسوول کانون فرهنگی بسیج موسسه فرهنگی قدس روز جمعه با بیان این مطلب به خبرنگار ایرنا گفت: کاروان یادشده با شرکت ۲۵ نفر از خادمان حرم امام رضا(ع) و خبرنگاران مسافت ۹۵۵ کیلومتری قم تا مشهد را رکاب زدند و امروز طی مراسمی کوتاه به حرم امام هشتم(ع) مشرف شدند.

محمد قاضی زاده افزود: اعضای این کاروان روز چهارم تیر ماه و بعد از ولادت حضرت معصومه(س) حرکت خود را با شعار یا جواد الائمه ادرکنی آغاز کردند و مسیر حرم حضرت معصومه(س) تا حرم امام رضا(ع) را طی دهه کرامت رکاب زدند.

وی با بیان اینکه این اقدام برای نهمین سال متوالی انجام شد ادامه داد: امسال کوچکترین فرد در این کاروان با ۹ سال و بزرگترین فرد با ۶۵ سال در این اقدام فرهنگی و ارزشی شرکت کردند.

مسوول کانون فرهنگی بسیج موسسه فرهنگی قدس گفت: این اقدام با همکاری بسیج رسانه خراسان رضوی و کانون فرهنگی بسیج موسسه فرهنگی روزنامه قدس انجام شد.

چند سالی است که ۱۰ روز بین یکم تا یازدهم ذی‌القعده که مصادف با سالروز ولادت حضرت فاطمه معصومه (س) تا سالروز ولادت امام رضا (ع) است دهه کرامت نام گذاری شده است و هر سال این دهه با برگزاری برنامه‌های فرهنگی، جشن، سرور و شادی بزرگ داشته می‌شود. 

[ad_2]

Source link