کارمندان نمونه اشنویه تجلیل شدند

[ad_1]

فرماندار اشنویه روز پنجشنبه در این آیین که در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: کارمندان  باید رفتار و منش شهیدان رجایی و باهنر را سرلوحه کار خود قرار دهند، تا رضایت مردم و خداوند را به دست آورند.

عبدالسلام مام‌عزیزی افزود: کارکنان دولت در نظام مقدس جمهوری اسلامی برای رضای خدا و در راستای ارزش‌های اسلامی و پاسداشت خون شهدا، صادقانه خدمت می‌کنند.

وی بیان کرد: دولت همواره به‌دنبال استفاده از تمام ظرفیت‌ها و توانمندی‌های نظام برای خدمت به مردم است و ملت و دولت با صلابت، اقتدار و همدلی در مقابل توطئه‌ها و دسیسه‌های دشمنان ایستاده‌اند.

وی گفت: یکی از بزرگترین دستاوردهای دولت، برجام است که اگر منصفانه قضاوت کنیم، سیاست خارجی دولت تدبیر و امید در اجرای آن قوی و مستحکم بوده و تاثیرات بسزایی برای کشور داشت.

فرماندار اشنویه با بیان ‌اینکه سقوط بی‌سابقه قیمت نفت، تحریم‌های یک‌جانبه از سوی آمریکا و بیماری کرونا تاثیرات منفی و موانعی بزرگ بر سر راه دولت بوده ‌است افزود: علی‌رغم این مشکلات و موانع بزرگ، تمامی مسوولان با همراهی مردم قدم‌های بزرگی در جهت پیشرفت و آبادانی برداشته‌اند.

امام جمعه اشنویه نیز در این مراسم با گرامیداشت هفته دولت، کارمندان را امین مردم و جامعه عنوان کرد و اظهار داشت: کارمندان امین مردم و جامعه هستند و فرهنگ کار در جامعه اسلامی از ارزش والایی برخوردار است.

ماموستا سید مصطفی خاتمی با بیان اینکه باید تلاش کرد تا در دوران خدمت به مردم نامی نیک از ما در جامعه بماند افزود: صداقت، وجدان کاری و تکریم ارباب رجوع  از ویژگی‌های بارز یک کارمند نمونه است و روز کارمند، روزی است که از خدمات و زحمات قشری قدردانی می‌شود که با تعهد و وجدان کاری در راه خدمت به هم‌وطنان خود گام برداشته و تلاش می‌کنند. 

هفته نخست شهریورماه سالگرد شهادت رجایی و باهنر رئیس جمهوری و نخست وزیر در سال ۱۳۶۰، هفته دولت نامگذاری شده و سومین روز این هفته، روز کارمند است.

اشنویه در جنوب اذربایجان‌غربی واقع شده است و بیش از ۷۴ هزار نفر جمعیت دارد.

[ad_2]

Source link