چیزهایی که در نظر بگیرید هنگامی که آماده بخواهد

[ad_1]

مردم اغلب غافل از مزایای آماده بخواهد. بسیاری بر این باورند که آنها تنها نیاز به یک گذشته خواهد شد و عهد اگر آنها خود را با ارزش دارایی های آنها می خواهند به تصویب همراه به وارث پس از مرگ خود را.

افرادی که بدفع الو قت گذراندن در مورد آماده سازی بخواهد به خوبی ممکن است ترک یک ظرف غذا برای اعضای خانواده خود را به مراقبت از. به جای انتخاب املاک و مدیر و ذینفع برای دریافت ارث و هدیه و مستغلات خواهد شد تحت نظارت قضایی قاضی از آنجا که هیچ دستورالعمل ارائه شد.

انحصار وراثت لازم است برای مستند مرگ یک فرد و حل و فصل املاک خود را. اگر یک فرد اجرا گذشته خواهد شد و عهد اموال خود را می تواند با استعداد را به هر کس که بخواهند از طریق یک فرایند شناخته شده به عنوان testate انحصار وراثت. بدون اراده شهرکهای مستقر هستند و مطابق با قوانین ایالتی با استفاده از یک فرایند شناخته شده به عنوان رهبری انحصار وراثت.

روند قضایی بسیار گسترده است و به طور کلی طول می کشد چند ماه. دارایی را نمی توان منتقل به ذینفع تا و مستغلات است که به طور کامل آشتی. در طول این زمان ارزش ملک می تواند سقوط کند اما دریافت کنندگان ملزم به پرداخت مالیات بر ارث بر اساس تاریخ مرگ ارزش.

اگر decedents نیست درگیر در املاک و برنامه ریزی برای پوشش هزینه های اسکان مدیران ممکن است مجبور به فروش دارایی ها برای پرداخت بدهی های برجسته, دادگاه هزینه ها و خدمات حقوقی.

آماده سازی یک را اجازه نمی دهد و برای جلوگیری از انحصار و اما ارائه دستورالعمل در مورد حل و فصل دعاوی و ذینفع شخصی نمایندگان و توزیع دارایی.

تنها راه برای اطمینان از ورثه دریافت ارث اموال بدون تاخیر است به راه اندازی یک اعتماد ابطال. پس ملک برگزار شد در اعتماد است که دیگر متعلق به افراد آن در نظر گرفته شده است به عنوان بخشی از املاک خود را. اعتماد اموال معاف از انحصار وراثت و می توان منتقل شده به ذینفع در یک مصلحت شیوه ای.

وجود دارد بسیاری از انواع تراست اما هر یک نیاز به یک گذشته خواهد شد به ارائه دستورات لازم در خصوص اموال و دارایی. متولی انتخاب شده است برای رسیدگی به حل و فصل دعاوی و توزیع دارایی های تعیین شده به ذینفع.

برخی از موارد نمی توان به اعتماد دارد. بنابراین افراد باید برای اجرای یک “پور بیش از” را و تعیین ذینفع به دریافت اموال خود را. آیتم های موجود در, پور بیش از وصیتنامه شامل لباس کلکسیون خانگی وسایل و اموال با ارزش احساساتی.

عملی ترین راه برای محافظت از دارایی و تصویب همراه به نسل های آینده است که برای کار با یک برنامه ریزی املاک و حقوقی. وکلای مدافع می تواند ارائه راهنمایی و کمک به مشتریان درک مزایا و اشکالاتی برای هر یک از املاک و برنامه ریزی استراتژی است.

قبل از مشاوره با وکلای مدافع می توان آن را مفید برای آماده سازی یک لیست از اهداف همراه با هر گونه سوال شما ممکن است داشته باشد. آن را نیز می تواند مفید باشد به آدرس زیر سوال:

• چه نوع از دارایی های خود و آنچه که در ارزیابی ارزش ؟

• آیا شما خود را املاک و مستغلات واقع در یکی دیگر از دولت ؟

• آیا شما یک صاحب کسب و کار خواهد شد و این شرکت دست به یک جانشین?

• تبدیل خواهد شد که سرپرست قانونی کودکان کوچک?

• آیا شما می خواهید برای ایجاد یک اعتماد فرزندان صندوق ؟

• چه کسی شما را دریافت خواهد نمود املاک و دارایی های که شما می میرند ؟

• آیا شما سیاست های بیمه عمر?

• اگر املاک خود را به عبور از انحصار وراثت به شما راه اندازی یک حساب مالی برای پرداخت بدهی های برجسته و انحصار وراثت هزینه?

در حالی که ایجاد یک جامع املاک و برنامه ریزی می تواند وقت گیر آن است که ارزش تلاش خود را برای محافظت از میراث خانوادگی است. کسانی که تا به حال به حل و فصل یک رهبری انحصار وراثت و مستغلات خواهد شد گواه آن است که خسته کننده و فرایند پیچیده است.

به جای اضافه کردن استرس به عزیزان در طول زمان دشوار را به تلاش برای قرار دادن با هم یک برنامه املاک و اجرا گذشته خواهد شد. انجام این کار نه تنها همه چیز را آسان تر برای کسانی که پشت سر گذاشت اما همچنین می تواند در کاهش و مستغلات و مالیات بر ارث مسئولیت ورثه است.

[ad_2]