چگونه شما می توانید یک خانه برگشت پس از از دست دادن آن را به سلب حق اقامه دعوی

[ad_1]

سه راه وجود دارد که من می دانم و باید کمک مالکان با در گذشته به خانه بازگشت و پس از این بانک به اتمام سلب حق اقامه دعوی رسیدگی و فروش خانه در حراج. من مطمئن هستم که وجود دارد گزینه های بیشتر در دسترس, اما این روش برای ما کار می کرد چند بار در گذشته و می تواند کار را برای شما اگر شما در حال تلاش برای به دست آوردن یک خانه برگشت پس از از دست دادن آن است.

اولین و مهمترین و مستقیم به جلو راه این است که برای خرید خانه خود را در طول دوره رستگاری. دوره رستگاری است که یک بار پس از سلب حق اقامه دعوی که در آن دادگاه اجازه خواهد داد که شما به فروش خانه خود را به عقب. قرض دهنده می تواند نه فروش خانه در طول این دوره و در بسیاری از موارد شما می توانید باقی می ماند در طول دوره رستگاری. رستگاری در دسترس نیست در همه کشورها و یا شرایط اما اگر شما مجاز رستگاری دوره شما ممکن است خرید خانه بازگشت با پرداخت تعادل به علت وام همراه با عقب افتادگی ها (مجموع پرداخت های از دست رفته و هزینه). در چند موارد نادر اند و وام دهندگان مایل به بازگرداندن وام در طول دوره رستگاری اگر صاحب خانه است که قادر به پرداخت کل بدهی.

اگر وجود دارد هیچ رستگاری دوره تحت قانون دولت شما ممکن است قادر به کار کردن یک راه حل قبل از کلانتر فروش تایید شده توسط دادگاه های محلی. به طور کلی وجود دارد و پنج روز (بر حسب قانون دولت) پس از کلانتر فروش قبل از فروش تایید شده است. اگر شما قادر به پرداخت معوقه در طول این مدت فروش می تواند متوقف یا معکوس شود.

البته مشکل این است که پیدا کردن منابع مالی کافی برای خرید خانه بازگشت. برخی از ایده های در مورد چگونه چگونه برای پیدا کردن پول در طول دوره رستگاری و یا قبل از فروش تایید شده است در اینجا ذکر شده به شما فکر می کنید. فروش تمام وسایل از جمله حساب های بازنشستگی, بیمه عمر, اتومبیل, اعضای کمپ و…. پیدا کردن شغل دوم یا سوم داشته و هر کس در خانواده کمک می کند. اجاره کردن یک بخش یا اتاق خواب از خانه یا اموال است. قرض گرفتن پول و یا دریافت یک وام جدید اگر شما هنوز هم به اندازه کافی خوب اعتباری و پرداخت به واجد شرایط برای وام های جدید است. درخواست اعضای خانواده و دوستان و همکاران و کارفرمایان و بستگان برای کمک و یا وام های شخصی به خانه بازگشت.

برای دریافت وام از سنتی سلب حق اقامه دعوی وام دهنده شما نیاز به آمده تا با 35% پایین, بنابراین اگر شما یک $200,000 پرداختی شما نیاز به منظور بالا بردن $70,000. این به نظر می رسد مقدار زیادی از پول, اما هر سهام شما در خانه تعداد نسبت به $70,000 پس از آن ممکن است سخت باشد اگر ارزش ملک باقی مانده اند تا حدودی با ثبات در طول زمان که شما خرید خانه و رفت و به سلب حق اقامه دعوی.

همچنین, شما ممکن است همچنین می خواهم به تلاش و مذاکره با وام دهنده خود را و آنها را برای بازگرداندن وام در طول دوره رستگاری. نه همه شرکت ها وام مسکن موافقت خود را با این, البته, اما آن را به ارزش تلاش اضافی اگر وضعیت مالی خود را بهبود به نقطه ای که قادر به پرداخت ماهانه معقول. اگر شما می توانید جمع آوری پول برای پرداخت معوقه این ممکن است یک گزینه است. اما شما ممکن است نیاز به استخدام یک مذاکره کننده حرفه ای برای کمک به ایجاد این اتفاق می افتد.

گزینه دوم شما به خانه برگشت خود در کلانتر فروش معکوس شود. در بسیاری از موارد قانونی وجود دارد اختلاف یا قوانین وام دهنده خود را به دنبال ندارد. با یک وکیل خوب است که آشنا با فرآیند سلب حق اقامه دعوی شما می توانید با استفاده از قانون به نفع خود استفاده کنید. یک بار کلانتر فروش معکوس وام دهنده خود را دوباره شروع خواهد شد و اصلاح اشتباهات خود را خیلی سریع عمل می کنند و جمع آوری پول مورد نیاز برای خانه خود را از سلب حق اقامه دعوی به طور کامل. این است که تنها یک راه حل موقت است, بدیهی است, اما آن را می تواند به شما زمان شما نیاز به قرار دادن با هم یک دراز مدت برنامه ریزی کنید.

در نهایت شما می توانید در نظر با استفاده از یک سرمایه گذار خصوصی و یا دوست و یا اعضای خانواده برای خرید خانه از بانک پس از سلب حق اقامه دعوی. مشخصات فنی این باید انجام شود در کلانتر فروش و یا پس از فروش زمانی که قرض دهنده است, فروش خانه, اما وجود دارد بسیاری از گزینه های که اجازه می دهد که صفحه اصلی به فروش می رسد قبل از سلب حق اقامه دعوی و یا حتی با یک فروش کوتاه به طرف دیگر. خرید حزب می تواند در نوبه خود فروش صفحه اصلی به شما. این می تواند از طریق یک وام مسکن جدید, اگر شما واجد شرایط و یا با اجاره یا خرید-برگشت از توافق. در هر صورت شما در حال حاضر در اختیار داشتن خانه و می توانید به دست آوردن مالکیت در زمانی که اعتبار خود را بهبود یافته است. شما نیاز به مراقب باشید در هنگام انجام چیزی شبیه به این دلیل وجود قوانین و مقررات شما باید آگاه باشند از. ما به شدت توصیه با استفاده از یک عامل حرفه ای و یا کسی که متخصص در معاملات از جمله به تلاش این گزینه است.

اگر شما در حال حاضر از دست داده خانه خود را به سلب حق اقامه دعوی وجود دارد هنوز هم امید! فقط انتخاب یکی از سه روش بالا و پیدا کردن یک وکیل سلب حق اقامه دعوی و یا آموزش دیده و متخصص برای کمک به شما در انجام مراحل مورد نیاز به معکوس خود را به سلب حق اقامه دعوی و یا خانه خود را به عقب پس از این روند به پایان رسیده است. اگر شما یک راه حل که اجازه خواهد داد که بانک ها به پایان رسید تا با پول خود را و شما را تا پایان با اموال آن را ممکن است به دنبال چنین پایاپای راه حل برای بانک ها و خانواده خود را.

[ad_2]