چگونه به جلب راست گارنت

[ad_1]

برای همه ژانویه نوزادان, آیا شما مراقب باشید, برج جدی یا دوستانه دلو تولد خود را است گارنت. این پر زرق و برق کتاب مقدس سنگ شایعه به حمل شفا و metaphysic خواص باید آراسته خانواده سلطنتی از آغاز زمان. گاهی اوقات به اشتباه به یاقوت زیرا آنها اغلب عمیق و غنی و red; همه گارنت تحت فشار بالا تشکیل شده از مجموعه انواع عناصر طبیعی مانند کروم منیزیم و تیتانیوم در بیشتر انواع نادر از مواد معدنی سنگ. گارنت است که در بسیاری از رنگ های مختلف از محبوب “Pyrope” دلالت کلاسیک قرمز همه ما می دانیم و عشق به بیشتر باارزش “uvarovite” روشن زمرد سبز. این خیره کننده از سنگ های قیمتی را فوق العاده ماه تولد دستبند و به خوبی در چند سنگ قطعات طلا و جواهر.

گارنت شهرت شده است یک منبع از بحث به دلیل این واقعیت است که آن را به اندازه کافی قوی به یک سنگ گرانبها و زیبایی رنگ و شفاف به اندازه کافی به یک سنگ قیمتی, اما فراوان به اندازه کافی به اشتباه برچسب سنگ های نیمه قیمتی. سلطنتی از جمله ملکه ویکتوریا, ملکه ماری اسکاتلندی و حتی شاه سلیمان عهد عتیق عینک این crimson gems باور آنها محافظت از آنها را از آسیب و تحویل آنها را به پیروزی.

محبوب ترین گارنت در طلا و جواهر “pyrope” است که همیشه یک سایه از رنگ قرمز است و تنها گارنت که رایج ترین منبع آذرین (اساسا مستحکم از ماگما) به جای دگرگونی (تشکیل شده که سایر سنگها در معرض گرما و فشار). این نوعی شراب خانواده مواد معدنی تشکیل شده است از بیش از ده سنگهای مختلف که در رنگ متفاوت و تراکم. یکی از بیشتر به دنبال پس از گارنت سبز است, انواع به نام “andradite” نادر و زیبا شکل معدنی سنگ با یک منشوری ساختار درونی مانند که از الماس است. این گروه شامل “demantoid” گارنت. نام مشتق شده از واژه هلندی “diamond” (“demant”) به دلیل درخشندگی آن بیشتر است که از الماس است. یکی دیگر از سبز مورد علاقه فوق العاده است tsavorite هر دو نادر و جزئیات بیشتر از آن رنگ دوقلو زمرد. وجود دارد و حتی تغییر رنگ گزینه های هستند که در رنگ های مختلف در انواع مختلف نور و اغلب پس از جمع. این سنگ اغلب در بر داشت به عنوان سبز در حال تغییر به خاکستری یا قهوه ای مایل به قرمز تغییر به خاکستری است. در چند موارد نادر شما می توانید پیدا کردن یک بنفش به آبی یا آبی به قرمز تغییر رنگ گارنت. افسانه است این جواهرات ارائه یک منبع مفید از حفاظت و گفت: برای بهبود دوستی, سهولت, جداسازی, کاهش لجاجت بهبود اعتماد به نفس و ارائه تعادل است.

همانطور که با هر گونه زینتی خرید; بیشتر به شما یاد بگیرند که بیشتر پس انداز شما در کسب و کار وجود دارد چند چیز به یاد داشته باشید هنگامی که برای خرید این قیمتی ماه تولد. شروع با تعیین هدف خود طلا و جواهر گارنت چگونه شما می خواهید آن را تنظیم, چگونه شما می خواهید آن را قطع و کدام رنگ را بیشتر دوست دارید ؟ آنها را می توان برش را به هر یک از آشنا جواهر کاهش – دور زمرد, گلابی, بیضی, گلابی و برش شاهزاده خانم در حال سنتی کاهش است. گذشته از چند استثنا این سنگهای باارزش تمایل به روشنی به چشم این معنی که هیچ قابل مشاهده اجزاء بدون کمک از بزرگنمایی. برخی از اجزاء در واقع اضافه کردن به مقدار یک سنگ. چنین مورد با “Demantoid” گارنت که اغلب حاوی بسیار مطلوب فازی اجزاء به عنوان اسب و دم اجزاء. کیفیت فقیر قرمز گارنت معمولا فرسوده به عنوان طناب (گنبد شکل و جلا به جای وجهی) یا از مد افتاده به beads. چقدر شما می توانید انتظار به پرداخت متفاوت خواهد بود یا نه سنگ سست است و کیفیت برش و رنگ با کیفیت/درجه از سنگ های قیمتی. حداقل هزینه قلاب خواهد بود وجهی سنگ قرمز مانند “Almandite”, “Pyrope” یا “Rhodolite” انواع. “Spessarite” گارنت قیمت کمی بالاتر با برخی از نمونه ها مانند یک ماندارین گارنت هزینه بیش از $1000/عیار. گران ترین و ارزشمند سنگهای روسیه demantoid تنوع به دلیل درخشش نادر و الماس کیفیت مانند. خشن جدا نشده قلاب هزینه بسیار کمتر اما نه به عنوان پوشیدنی خود را به عنوان ماهرانه برش برابر است. تعجب خود را و ارزش به رسمیت شناخته شده است توسط پادشاهان و جریان اصلی به طور یکسان درخشش خود را برای همیشه خواهد بود با ارزش به عنوان یکی از بزرگ ترین زمین منحصر به فرد و رنگارنگ سنگ های طبیعی.

اطلاعات بیشتر در مورد راجرز طلا و جواهر:

از سال 1944 راجرز طلا و جواهر عامل شده است در همان محل در آنچه در حال حاضر بانک مرکزی آمریکا ساختمان در کوئنسی ، آنها عقیده است که برای درمان مشتریان به عنوان آنها می خواهم به درمان می شود در هنگام خرید. خود را برجسته انتخاب زیبا ارائه شده در 1402, Hancock, خیابان, Quincy, MA, رسیدن, آنها را در 617-773-3636 یا آنلاین در http://www.rogersjewelry.com.

[ad_2]