چگونه برای جلوگیری از غاصب سندرم در آهنگ های او را و بیشتر تا خودتان

[ad_1]

همه ما تجربه آن را در برخی از زمان در زندگی ما است. احساس ما به اندازه کافی خوب نیست مثل ما پیدا شود و یا مانند ما از ما عمق.

لعنت به شما غاصب سندرم است. او مطمئن می تواند ضربه سخت به خصوص برای ما زنان است. این خیلی معمول است که شامل یک سوال در کارت های منحصر به فرد بسته درخواست

“هنگامی که شما تا به حال احساس یا عمل مانند غاصب?”

من برای پیدا کردن آن جذاب به گوش مردم پاسخ به این سوال به خصوص اگر آنها در قرعه کشی کارت در طول پادکست ما ، بدون توجه به آنچه که خود را در پس زمینه و یا داستان آنها همیشه می توانید به یاد داشته باشید یک لحظه زمانی که آنها آن را احساس ترین poignantly.

حقیقت این است که این اتفاق می تواند برای هر کسی در هر زمان بدون در نظر گرفتن تجربه ما وضعیت و موقعیت و یا عنوان. این می تواند اتفاق می افتد حرفه ای و حتی اجتماعی است. شما می دانید احساس – که داخلی گره که سوال ذهن آن را تضعیف توانایی ما توانایی و اعتماد به نفس و پس از آن آغاز شده است می توان آن را یک شیب لغزنده به پایین رفتن.

بنابراین ما می خواهیم به شناسایی او تماس بگیرید او را و او را متوقف در آهنگ های او را هنگامی که او تلاش می کند به گرفتن. در اینجا 3 راه برای جلوگیری از غاصب سندرم در آهنگ های او را و بیشتر تا خودتان:

“من آن را انجام می دهند مگر اینکه من می توانم آن را کاملا.”

متوقف بودن یک کمال گرا شاهزاده خانم او یکی از دغل سندرم بهترین دوستان است. این تفکر بسیار آسیب رساندن به اعتماد به نفس خود را با نام مستعار بودن را به خودتان. من می دانم آنچه شما فکر اما آیا این مهم را به انجام یک کار خوب ؟ البته از آن است اما تنظیم بیش از حد بالا اهداف و استانداردهای خود را قطعا ترک شما احساس ناکافی و مانند غاصب زمانی که شما موفق به رسیدن به هدف. شما خودتان راه اندازی برای شکست و سپس شما می توانید به ضرب و شتم خود را برای اندازه گیری نیست ،

نکته: توقف تلاش برای کنترل همه چیز شاهزاده خانم. هنگامی که شما دست خود را مسخره خودخواسته علامت چیزی نیست شما متهم خود را از “نه اینکه برش” برای شما کار. هیچ کس می تواند مناسب و انجام کامل کار باید 100 درصد از زمان.

اگر شما به خودتان پیدا کنید به طور مداوم شما باور کرده اید می تواند انجام شود حتی بهتر است پس از آن شروع به داشتن و جشن دستاوردهای خود را و در نظر گرفتن اشتباهات خود را در گام خود را مشاهده و آنها را به عنوان بخشی طبیعی از فرآیند. حقیقت این است که وجود خواهد داشت هرگز “زمان مناسب” و کار خود را هرگز خواهد بود کامل 10. هر چه زودتر شما که قبول و بیشتر UPtimistic بهتر است شما خواهید بود.

“من فقط خوش شانس.”

بنابراین شما فکر می کنم شما کردم بانوی شانس را در کنار خود متعجب? تمام وقت ؟ به طور جدی.

بود بیشتر تا خود زن است. شما سخت کار کرده ام به جایی که شما هستند درست است ؟ اگر شما در حفظ و قرار دادن و خود را در موفقیت ها و دستاوردهای به شانس خود را imposter فقط ممکن است شروع به تغذیه شما BS مانند شما یافت می شود و شما قادر نخواهد بود برای ادامه موفقیت خود را. شانس زمانی که فرصت و آمادگی پاسخگویی و من حدس می زنم شما انجام شده است مقدار زیادی از آماده سازی طول می کشد که شایستگی و پشتکار. مطمئن بانوی شانس درخشش می تواند بر ما هر یک بار در در حالی که شما رو به یاد داشته باشید و تشخیص همه که شما انجام می شود برای کمک به موفقیت خود را. کف کردن!

“آه از آن چیزی بود واقعا….”

غاصب سندرم بمکد زمانی که آن متوقف می شود شما از دیدن خودتان خود را درخشش. به خصوص در اینجا در استرالیا که در آن قد بلند خشخاش سندرم حاکم است مردم از ترس ظاهر می شود تا خود را که آنها به احتمال زیاد برای قرار دادن خود را به پایین و کاهش تلاش خود را برای هیچ چیز. مشکل این است که خوب غاصب قوی می شود هر بار که شما انجام این کار. آن را تقویت خود مسیرهای عصبی و قدرت خود را بیش از شما. اگر شما به طور مداوم در گوش خود گفت: “آه از آن چیزی بود. من مطمئن هستم که هر کسی می تواند آن را انجام داده اند.” یا “این هیچ معامله بزرگ است واقعا.” سپس شما می دانید که شما در حال سقوط هستید برای بیماری های بلند خشخاش. زمان بیشتر می شود تا خودتان – تمرکز بر انجام بهترین مطلق خود را و زمانی که شما انجام دهد و کسی که مکمل شما به سادگی می گویند “چرا با تشکر از شما.” نشانه با صدای بلند تشویق.

برو در و ،

آیا وقت آن شما بازی را متوقف کوچک و اجازه غاصب در درون شما برنده شوید. شما آمده ام بیش از حد به شروع به باور خودتان و نگرانی در مورد آنچه شما کمی صدای درونی است گفت:. بیشتر بودن تا خودتان تصمیم گیری است. تصمیم به بازگشت خود را به خاطر شما آن را به ارزش.

[ad_2]