چگونه برای به تعویق انداختن خود کلانتر فروش با یا بدون بانک

[ad_1]

یکی از مهمترین توجیه نگرانی مالکان باید در مورد بودن در سلب حق اقامه دعوی است که چقدر زمان آنها را به صرفه جویی در خانه های خود. این است که چنین موضوع مهمی که بسیاری از صاحب خانه ها به سادگی را در خانه های خود و حرکت از مدتها قبل از آنها اجرا خارج از زمان. آنها به سادگی فرض کلانتر را نشان می دهد تا هر روز و لگد آنها را! متاسفانه این خطرناک است فرض را و مالکان اغلب گزینه های بیشتر از آنها همیشه می تواند بر این باورند ممکن است به افزایش زمان آنها در دسترس است.

در واقع, آن است که معقول به دولت است که هر صاحب خانه هنوز هم می تواند به توقف روند سلب حق اقامه دعوی در تقریبا در هر زمان تا تاریخ کلانتر فروش. البته در صورتی که تاریخ در افق و یا نزدیک شدن به در آینده چند هفته یا چند ماه پس از آن هنوز هم وجود دارد برخی از زمان, اما سلب حق اقامه دعوی قربانیان نیاز به چیزی با هم و نه به سرعت. توقف یک کلانتر فروش مهم و حیاتی است و اگر وجود دارد هر گونه واقع بینانه برنامه ریزی برای صرفه جویی در خانه و پرداخت وام مسکن و یا بازگرداندن پرداخت. یک کلانتر فروش را خنثی تقریبا هر طرح که در حال کار در قبل از حراج.

همچنین مهم نیست که بانک نمی خواهد قبول فقط یک پرداخت به طور منظم یک بار در خانه است در فرآیند سلب حق اقامه دعوی و نه آنها از قبول هر نوع پرداخت با مشتقات جزئی. وام دهنده به احتمال زیاد تقاضا مقدار کل است که در پشت در حال حاضر مگر اینکه آنها مایل به کار کردن برخی از نوع طرح بازپرداخت با مالک. این یکی از دلایلی است که صاحب خانه به عنوان به زودی به عنوان آنها از بهبود از مشکلات مالی باید تماس با وام دهنده برای پیدا کردن دقیقا چه برنامه های آنها ارائه می دهند و چقدر پول را شکافته به آنها برای شروع یک طرح.

اما اگر بانک پذیرفتن تحمل توافق یا طرح دیگر وجود دارد چند راه دیگر برای جلوگیری از سلب حق اقامه دعوی و تاریخ که شامل مداخله مستقیم توسط شرکت وام مسکن. گاهی صاحب خانه نیاز به کنترل بیش از خانه خود و استفاده از فرصت های دیگر.

اول صاحب خانه می توانید به سادگی فایل فصل 13 ورشکستگی برای جلوگیری از سلب حق اقامه دعوی. قرار می دهد که همه طلبکار مجموعه تلاش بر نگه دارید (از جمله وام مسکن شرکت را تلاش برای جمع آوری) در حالی که بدهی است که با رسیدگی توسط دادگاه سیستم. آن می تواند به توقف کلانتر فروش روز قبل از فروش و ممکن است کار به عنوان آخرین تلاش خندق. اگر چه آن است که ترجیح ترین راه برای جلوگیری از سلب حق اقامه دعوی صاحب خانه باید آن را نگه دارید در ذهن اگر آنها به طور جدی در زمان کوتاه. در بسیاری از موارد که در آن صاحب خانه هستند و تقریبا از زمان هیچ راه دیگری برای به تعویق انداختن حراج کار خواهد کرد.

دوم فقط با پرداخت مبلغ کل را پشت سر خواهد دریافت وام بدهید ، آن را به وضعیت وام به “زمان” و پایان فرآیند سلب حق اقامه دعوی. اگر وجود دارد هیچ عقب افتادگی و هیچ بخشی از وام به طور پیش فرض در این بانک نمی تواند ادامه foreclosing. مسلما این نیز بعید ترین سناریو ارائه شده در اینجا به طور عمده با توجه به عدم تمایل بانک به کار کردن یک راه حل و این واقعیت که آنها به طور معمول اضافه کردن هزاران دلار از هزینه های اواخر و علاقه و هزینه های دادگاه و هزینه وکیل برای کل مبلغ مورد نیاز برای بازگرداندن وام. اما اگر صاحب خانه می آمد تا با پول آنها قادر خواهد بود برای صرفه جویی در خانه خود را بلافاصله.

آخرین رفتن به دادگاه و درخواست قاضی به سفارش دهنده به سعی کنید به کار چیزی است که همیشه یک راه حل بالقوه. تعداد بسیار کمی از مالکان را تا این فرصت هر چند به سادگی با توجه به یک (ir)گویا ترس از نظام حقوقی. اما قاضی می تواند این بانک را در نظر بگیرید یک طرح بازپرداخت و یا ارائه برخی از قطعنامه های دیگر علاوه بر رفتن مستقیم از طریق روند قانونی foreclosing در خانه است. قاضی همچنین می توانید نگه دارید در کلانتر فروش پس از او یکی از سفارش فروش در وهله اول. در واقع قاضی برخوردار مقدار زیادی از قدرت بیش از این بانک برای برخی از دلایل ناشناخته اما این قدرت را می توان با صاحبخانه در دفاع از خود در صورت لزوم. گذشت تا این گزینه این است که یک اشتباه بزرگ برای مالکان در تلاش برای جلوگیری از سلب حق اقامه دعوی.

خط پایین این است که سلب حق اقامه دعوی است که هرگز اجتناب ناپذیر پس از آن شروع می شود. به مطمئن شوید که آنها بهترین شانس صرفه جویی در خانه سلب حق اقامه دعوی قربانیان صرفا نیاز به استفاده از چه گزینه های در دسترس هستند و مطمئن شوید که آنها می توانید پرداخت در زمان و یا آمد تا با پول برای بازگرداندن و یا زمان کافی برای دنبال کردن یک گزینه مانند سلب حق اقامه دعوی تشکیلات جدید بکار تجاری و یا فروش. داشتن یک کلانتر فروش برنامه ریزی شده است و بدیهی است که عمده سد اما مالکان باید گزینه های بیشتر از آنها آگاه هستند برای به دست آوردن زمان لازم برای کار بر روی یک راه حل برای سلب حق اقامه دعوی.

[ad_2]