چکیده: The Irregular at Magic High School

[ad_1]

طرح / داستان

این سری انیمه دارای یک جدول زمانی تاریخ متناوب بنابراین اولین قسمت شروع می شود با کمی درس تاریخ که بسیار دوست داشتنی است. جهان تغییر کرد هنگامی که جادوگران برای اولین بار در زمان به خط مقدم جنگ جهانی سوم. آنها تغییر راه جنگ و مبارزه بودند و آنها را تغییر توازن قدرت. یکی از صحنه های اول ما این است که شخصیت اصلی ما Tatsuya زمانی که او هنوز یک پسر جوان است. او می ایستد و بدون ترس به عنوان او آتش املا پس از املا در نزدیک شدن به یک ناوگان از کشتی. این نیز که در آن ما برای اولین بار ملاقات Miyuki, Tatsuya خواهر و یاد او همدردی عمیق برای برادرش.

شیبا خواهر و برادر هستند بخشی از یک قبیله است که بر اساس آنها یکی از استاد قبیله. هر زمان که Tatsuya متولد شده و او متولد شد با مهارت های منحصر به فرد حتی جادوگران. او است که توانایی تجزیه بازسازی و منفجر مهم است. رهبر قبیله خود را دیدم او را به عنوان یک تهدید و به عنوان یک نتیجه, آنها مهندسی ژنتیک خواهر خود را Miyuki به کامل شعبده باز. نقش او ساده بود, او جانشین قبیله و همچنین وجود داشته باشد به حد Tatsuya شگفت انگیز قدرت. همراه با محدود کردن او Tatsuya احساسات تقریبا تمام سرکوب می روم تنها احساس عشق نسبت به خواهر خود که به او آموزش دیده بود برای تنها هدف او برای محافظت از او. با توجه به قدرت خود را حتی سرکوب قبیله را بیش از حد با مهربانی به او نادیده گرفتن او بر اساس یک روال. Miyuki می بیند این احساس بد برای او برادر او اغلب با او صحبت می کند تا به آن Tatsuya تقریبا همیشه او را کلمات خود را.

پس جادوگران آنقدر ارزشمند آنها باید حضور در سحر و جادو دبیرستان یکی از نه نفر است که در حال گسترش در سراسر ژاپن است. ما خواهر و برادر ثبت نام در اولین مدرسه به یک مدرسه است که رنج می برد از انحراف از کلاس اول و دوم دانش آموزان است. به طور طبیعی, Miyuki باعث می شود کلاس اول با سهولت اما او مشکل است هر زمان که نمرات آزمون های طبقه بندی برادرش به عنوان یک کلاس دوم و یا “علف های هرز”. مدرسه و سیستم خود را به طور کامل غافل چقدر خطرناک و رک و پوست کنده عالی, Tatsuya است. با وجود ثابت نگرانی و ناامیدی خود را, خواهر, Tatsuya هیچ مشکلی با طبقه بندی, بعد از همه, همه او وجود دارد برای این است که برای محافظت از او. در زیر این طبقه بندی خواهران و برادران تحت فشار را با هم دیده نمی شود, از تمام دانش آموزان کلاس اول احساس می کنید که کلاس دوم پایین تر هستند به آنها نباید fraternize با آنها.

این مجموعه با تمرکز بر روی انواع حوادث مختلف که همه از هم جدا هستند به بخش های این مجموعه است. مثلا ثبت نام بخش برجسته با حمله غیر منتظره در مدرسه. بخش دیگر شامل یک نوع از “المپیک” بازی برای شعبده بازان و تحقیقات مسابقه. بدیهی است که همه چیز به اشتباه در هر دو که باعث Tatsuya به درگیر شدن. همانطور که برای دشمنان کاملا رک و پوست کنده همه آنها تاسف تا کنون عبور امثال شیبا خانواده است.

به طور کلی

من بسیار تقسیم در این سری انیمه, من از آن لذت می برد اما در همان زمان من کاملا با آنچه که قرار بود نیمی از زمان. آنها نمی انجام یک کار بزرگ در توضیح بسیاری از چیزهایی که بنابراین شما به نوعی از دست رفته در تمام اصطلاحات و چه چیزی نیست. همچنین قوی پس از “خواهر و برادر, عشق” (اشاره اشاره) می شود نوع اخلال در زمان. هر چند از آن است که عمدتا تنها Miyuki, Tatsuya است برخی از صحنه های که در آن او نقش همراه را به عنوان یک شوخی است که پایان بسیار خنده دار واقع است. Tatsuya خود را در یک صحنه در واقع می گوید: “من تعجب می کنم اگر او در این راه اشتباه” یادآوری میکند که خواهر خود را در واقع ممکن است احساسات او را که آشکار است به ما. گذشته از آن, همه چیز, شخصیت ها بسیار عالی است. Tatsuya یک حماسه چیره شخصیت اصلی و من آن را دوست دارم. آن را چک کنید, آن را به ارزش یک نگاه.

[ad_2]