چه XBox360?

[ad_1]

ایکس باکس 360 جانشین ایکس باکس کنسول بازی از مایکروسافت. آن بود که در گذشته به عنوان ایکس باکس بعدی یا ایکس باکس 2 و یا به سادگی پروژه زنون. مایکروسافت در حال برنامه ریزی راه اندازی آن درست قبل از کریسمس سال 2005 بزرگترین خرید فصل اگر چه آن رونمایی شد در 12.05.2005 در MTV. ایکس باکس 360 است پاسخ به Sony's, PlayStation 3 و Nintendo's انقلاب کنسول های بازی. ایکس باکس 360 بازی های ویدئویی و سیستم سرگرمی به عنوان آن به طور کامل شناخته شده به عنوان خواهد usher کاملا عصر جدید با کیفیت بالا سرگرمی های دیجیتال است که شخصی است و همیشه متصل.

که در طراحی باکس 360 ؟

ایکس باکس 360 با طراحی بسیار نوآورانه Astro studios, سان فرانسیسکو, ایالات متحده آمریکا در همکاری با او تجربی طراحی آزمایشگاه, اوزاکا, ژاپن, و در نتیجه براق و شیک بیرونی بسته بندی شده با سخت افزار قدرتمند, نرم افزار و خدمات است.

ایکس باکس 360 همراه با:

Xbox Gamer راهنمای: سرگرمی دروازه آن متصل به خود را, بازی, فیلم, دوستان, موسیقی و در دسترس محتوای قابل دانلود. ایکس باکس راهنمای دکمه یک رابط کاربری لمسی به شما می دهد دسترسی سریع به محتوای شما می خواهید آن پرنیان کارت بازیکن که فقط از شما دعوت به بازی و یا به محتوای قابل دانلود برای بازی شما در حال حاضر در حال اجرا است.

شخصی رابط کاربری:

ایکس باکس 360 به شما اجازه ایجاد خود را سفارشی سیستم برای یک تجربه منحصر به فرد. با تغییر دایره زنگی صفحات آن را بسیار آسان برای تغییر را از خود کنسول. قدرت در سیستم شما و شما می توانید سفارشی کردن ظاهر و احساس از سیستم راهنمای و پرنیان راهنمای با انواع پوسته های منحصر به فرد. چهره و پوست می تواند به شکل یک ترکیب منحصر به فرد به منعکس کننده شخصیت شما است.

حلقه ای از نور:

کنسول ایکس باکس 360 را به چهار دسته تقسیم درخشان ربع که همچنین جمعی به نام حلقه ای از نور است. این حلقه نور همراه با ایکس باکس راهنمای دکمه کنترل کل سیستم. راهنمای دکمه بصری شما متصل به بازی های خود را. راهنمای دکمه به غیر از اتصال و کنترل تجربه خود را نیز کنترل راه اندازی و خاموش کردن سیستم .. ایکس باکس 360 پشتیبانی از هر دو سیمی و بی سیم, کنترل و لوازم جانبی با فضیلت است که همه عملیات را می توان از آسایش خود را از نیمکت.

Xbox Live:

ایکس باکس 360's Xbox Live است که در آن بازی و سرگرمی به صورت زنده. این یک رابط واحد و یکپارچه که در آن شما می توانید با هر کسی در هر زمان در هر نقطه. با اتصال ایکس باکس 360 خود را به یک اتصال به اینترنت پهن باند شما فورا می توانید دسترسی به Xbox Live نقره به اعلام هویت دیجیتال خود را از طریق gamer tag و یا کارت نظر. شما می توانید به صحبت دیگران با استفاده از چت صوتی و دسترسی به Xbox Live Marketplace – همه حق خارج از جعبه بدون هیچ هزینه اضافی. هنگامی که شما ارتقاء داده شده به Xbox Live Gold شما دسترسی به جهان هیجان انگیز از بازی چند نفره آنلاین. با استفاده از هوشمند خواستگاری و دسترسی به تمام دستاوردهای خود را و آمار ایکس باکس زنده طلا به ارمغان می آورد شما نزدیکتر به رقابت خود را در شرایط خود.

بازی:

ایکس باکس 360 تعریف کل تجربه بازی در شرایط از آنچه که شبیه صدای احساس مثل و مانند به منظور شرکت شما مانند قبل از هرگز. همه ایکس باکس 360, عناوین باید قطعنامه از 1080i و 720p رزولوشن در عریض 16: 9 فرمت های anti-aliasing پشتیبانی از فیلم مانند گرافیک و البته چند کانال صدای فراگیر.
نه به ذکر است شما می توانید خود را تقویت موسیقی, عکس, ویدئو و تلویزیون است. شما می توانید به تماشای فیلم های دی وی دی در آسایش خود را از نیمکت. ایکس باکس 360 نیز پشتیبانی پیشرفته-اسکن دی وی دی's. ایکس باکس هارد دیسک می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تبدیل موسیقی و به اشتراک گذاری خود را از آخرین آلبوم و عکس ها با دوستان و خانواده.

ایکس باکس 360 لوازم جانبی برگه

جانشین ایکس باکس, بازی, سیستم, مایکروسافت,'s باکس جدید و منحصر به فرد آن خط از ایکس باکس سیستم لوازم جانبی گسترش سرگرمی های دیجیتال خود را تجربه فراتر از کنسول.

ایکس باکس 360 Faceplates

هرگز قبل از ویژگی های ایکس باکس متمرکز در اطراف پارسه. به عنوان یک به طور کامل قابل تنظیم, طراحی, ایکس باکس به شما می دهد آزادی تغییر نگاه از کنسول به منعکس کننده سلیقه و شخصیت. صورت صفحات مانند بسیاری از نوکیا تلفن های همراه را می توان تغییر با سهولت برای بیان حالات خود را و یا حس خود را از سبک.

* تعویض faceplates اجازه می دهد تا به شما برای ایجاد یک سیستم منحصر به فرد.
* پیدا کردن و خنک قابل جابجایی و تعویض برش لبه طرح است.
* Faceplates آمده در بسیاری از انواع و طرح های.
* صرف نظر از انتخاب faceplates سیستم باقی می ماند به طور کامل عملکرد.

ایکس باکس 360 واحد حافظه

ایکس باکس همراه با 64 مگابایت حافظه واحد بیشتر به منظور افزایش تجربه بازی خود را. این حافظه واحد تسهیل شما را به صرفه جویی در بازی دستاوردها و پرنیان پروفایل. این دستگاه قابل حمل است و شما را قادر به شروع کردن از جایی که شما سمت چپ به سرعت و به آسانی. شما به راحتی می توانید حمل در اطراف حافظه واحد در مورد حمل آن بسیار قابل حمل و مناسب می تواند در keychain. این حافظه واحد مطلق است پلاگین'n'بازی. ایکس باکس می توانید نگه دارید تا به دو حافظه واحدهای بنابراین ساخت آن را ارتقا.

ایکس باکس 360 جهانی رسانه ها از راه دور

ایکس باکس یونیورسال رسانه ها از راه دور طراحی شده است در چنین راهی که آن را تبدیل به یک مجتمع مرکز کنترل برای کل ایکس باکس سیستم. رسانه ها از راه دور را تسهیل ورود خود را به دنیای سرگرمی های دیجیتال توسط لمس یک دکمه. بازی دی وی دی's, موسیقی خود را کنترل تلویزیون و کامپیوتر شما را تنها با یک کنترل یکپارچه. این گزینه به شما اجازه پا زدن و استراحت و لذت بردن از سوار شدن.

لوازم جانبی طراحی شده برای Xbox Live

ایکس باکس زنده دوربین

ایکس باکس زنده دوربین برای ایکس باکس 360 به شما امکان چت تصویری و پیام با دوستان خود می دهد تا واقعی بازی و سرگرمی را تجربه کنند. به عنوان بخشی لاینفک از Xbox's Xbox Live تجربه شما می توانید اتصال و برقراری ارتباط با دوستان در حالی که گوش دادن به موسیقی و یا تماشای فیلم. هنگامی که شما در بازی حرکت-تشخیص-فعال بازی های آنلاین زنده دوربین درج شما را به بازی و کمک می کند تا شما کنترل شخصیت.

ایکس باکس 360 هدست

ایکس باکس هدست مادرش را آنلاین تجربه بازی فراتر از تخیل خود را کمک به شما برای صحبت کردن با دوستان خود تیم آمپول برای نهایی کردن استراتژی یا بحث زباله مخالفان خود را از بازی را از طریق Xbox Live این همه در طول زمان بازی. این تجهیزات همچنین می آید با یک سرویس پیام است که شما می توانید به ترک کوتاه صوتی پیام برای خانواده یا دوستان خود را.

ایکس باکس 360, شبکه های بی سیم آداپتور

ایکس باکس شبکه های بی سیم آداپتور طول می کشد ایکس باکس خود را تجربه راه خود را فراتر از خانه همگام با ایکس باکس اصلی سیستم یکپارچه. شما می توانید فیلم ها و موسیقی را به ایکس باکس خود را به سیستم از کامپیوتر خود را با سهولت چت کردن همکاران و دوستان بازی با استفاده از Xbox Live و بدون سیم کشی آن همه.

ایکس باکس 360 کنترل کننده بی سیم

ایکس باکس از طریق بهینه سازی فن آوری های بی سیم ارائه می دهد نهایی در بازی بی سیم در 30 ft محدوده 40 ساعت با کمک 2 باتری AA. با سیستم های هشدار دهنده در محل شما می توانید پلاگین و شارژ کافی توجه بی وقفه ، این کنترل کننده بی سیم نیز پشتیبانی از هدست ایکس باکس برای ارتباطات صوتی. این کنترل کننده بی سیم دارای تمام قابلیت های استاندارد کنترل کننده را قادر می سازد شما را به استفاده از تمام بازی و سرگرمی از ویژگی های خود را از نیمکت. سیمی کنترل همراه با 9 ft کابل.

ایکس باکس Modchips در دسترس خواهد بود در مدت کوتاهی پس از انتشار ایکس باکس با تعداد زیادی از فروشندگان آنلاین که تضمین پایین ترین قیمت و سریعترین خدمات بر روی وب! این اجازه خواهد داد که ایکس باکس خود را به میزبان حتی ویژگی های بیشتر و قابلیت بکاپ گیری از بازی!

[ad_2]