چه یکپارچهسازی با سیستمعامل BPO? (با نام مستعار عطف به ماسبق BPO یا تاریخی BPO)

[ad_1]

اصطلاح “یکپارچهسازی با سیستمعامل” باعث می شود بسیاری از مردم فکر می کنم از 70. برای عوامل املاک و مستغلات انجام BPOs, “یکپارچهسازی با سیستمعامل” است دیگر تمام معنی.

کاملا به سادگی, یکپارچهسازی با سیستمعامل BPO است نظر قیمت بروکر (BPO) که می پرسد عامل املاک و مستغلات به نظر خود را از ارزش ملک به عنوان یک تاریخ خاص در گذشته است. آن را ممکن است به نظر می رسد عجیب و غریب, اما آن را یک ابزار مفید است که توضیح داده خواهد شد در این مقاله است.

در اینجا یک مثال از اینکه چگونه یک كلاسيك BPO کار می کند: یک بانک یا وام دهنده نیاز به دانستن آنچه که یک ملک به ارزش در 7/3/2006. آنها نمی خواهند به دانستن ارزش ملک آنها می خواهند به دانستن ارزش به عنوان 7/3/2006. عامل املاک و مستغلات نیاز به دسترسی به آنها MLS برنامه و به دنبال فروش قابل مقایسه و از آن زمان دوره است. عامل املاک و مستغلات خواهد وانمود کند که امروز 7/3/2006. برای اکثر بروکر قیمت نظرات قرض دهنده می خواهد یک عامل برای رفتن به عقب در زمان به 6 ماه برای فروش قابل مقایسه. با یکپارچهسازی با سیستمعامل BPO عامل را نگاه 0 تا 6 ماه از عطف به ماسبق تاریخ – در این مورد 7/3/2006. نماینده املاک و مستغلات را در مقایسه با فروش از 1/3/2006 به 7/3/2006 در این مثال.

فروش از قبل از 1/3/2006 احتمالا نیاز به توضیح بیشتر به همین دلیل این عامل تا به حال برای رفتن به عقب تا کنون برای فروش قابل مقایسه. همچنین هر فروش قابل مقایسه مورخ پس از 7/3/2006 رد خواهد شد چرا که آنها سقوط پس از عطف به ماسبق تاریخ داده شده است.

سوپر سادگی

اجرای یکپارچهسازی با سیستمعامل BPO بسیار ساده است. وجود دارد به طور معمول هیچ عکس مورد نیاز است. عامل املاک و مستغلات نیاز به جسمی بررسی کنید که آیا این اموال هنوز ایستاده در اکثر موارد. واقعی كلاسيك BPO فرم نیز کمتر درگیر از یک استاندارد داخلی BPO. دلیل این است که به طور معمول وجود دارد هیچ رقابتی لیست درگیر مانند در حالت عادی داخلی BPO. تنها 3 فروش قابل مقایسه با هیچ عکس. چه چیزی می تواند آسان تر است ؟

چه دلیلی برای یکپارچهسازی با سیستمعامل BPO? دلایل متعددی وجود دارد – #1 دلیل این است که معلوم کند که آیا در انتخابات متعهد شد (وام مسکن و/یا ارزیابی تقلب). برخی از دلایل دیگر عبارتند از انحصار وراثت و طلاق و ورشکستگی و بیمه. در برخی موارد یک بانک خواهد شد و استفاده از آن به عنوان “معاینه” به مطمئن شوید که خود فرآیند/روش دنبال شد.

هر چه دلیل كلاسيك BPOs در خدمت یک هدف مهم در امروز لرزان املاک و مستغلات و محیط زیست است. برای عوامل املاک و مستغلات به دنبال درآمد اضافی انجام كلاسيك BPOs یک راه خوب برای رفتن.

[ad_2]