چه چیزی باعث گرانادا را الحمرا کاخ بنابراین جادویی?

[ad_1]

تاریخ الحمرا است که در ارتباط با موقعیت جغرافیایی که در آن یافت گرانادا; بر روی یک تپه سنگی با دسترسی دشوار در بانک ها از Darro رودخانه حفاظت شده توسط کوه ها احاطه شده توسط جنگل در میان قدیمی ترین نقاط شهر الحمرا می ایستد مانند اعمال قلعه مایل به قرمز با تن در آن باروها را به عنوان خارج از زیبایی ظریف از فضای داخلی آن است.

طراحی شده به عنوان یک منطقه نظامی الحمرا شد سلطنتی اقامت و حیاط گرانادا در میان XIII پس از استقرار nazarà د reino و ساخت اولین کاخ توسط موسس شاه محمد بن یوسف بن نصر بهتر به عنوان شناخته شده Alhamar.

در سراسر s. سیزدهم, چهاردهم و پانزدهم قلعه تبدیل به یک دژ با دیوارهای بلند و برج های دفاعی که در خانه های دو حوزه اصلی: نظامی یا Alcazaba این پادگان گارد سلطنتی و مدینه یا شهر قصر که در آن مشهور نظری کاخ و باقی مانده از خانه های اشراف و عادی که در زندگی وجود دارد. کاخ چارلز پنجم (که ساخته شده پس از دستگیری این شهرستان در سال 1492 توسط پادشاهان کاتولیک) نیز در مدینه.

بناهای تاریخی نیز مستقل کاخ در مقابل الحمرا, احاطه شده توسط باغ ها و باغ بود که بزرگترین شادی از Grenadian پادشاهان Generalife,.

نام الحمرا ریشه در یک کلمه عربی به معنی “سرخ قلعه” شاید به دلیل رنگ از برج ها و دیوارهای که به طور کامل فراگیر تپه لا Sabica است که در زیر نور نقره ای رنگ ولی زیر آفتاب می گیرد رنگ طلایی. اگرچه شاعرانه تر توضیح روایت مسلمان chroniclers که صحبت از ساخت و ساز از الحمرا “زیر نور مشعل. که در اصل برای مقاصد نظامی این الحمرا بود alcazaba (قلعه) و کاخ (قصر) و مدینه (شهر) همه در همان زمان. این سه شخصیت به ما کمک می کند به درک بسیاری از ویژگی های این بنای تاریخی است.

وجود دارد هیچ اشاره ای به الحمرا به عنوان محل اقامت خانواده سلطنتی تا قرن 13th, اگر چه غنی سازی وجود داشته و پس از 9 قرن. اول پادشاهان گرانادا Ziritas به حال خود قلعه ها و کاخ ها در تپه Albaicin و در آنجا باقی می ماند و تنها یکی از آنها است. Zards پادشاهان بودند به احتمال زیاد امیران ساخته شده است که الحمرا از 1238.

بنیانگذار این سلسله محمد, Al-Ahmar شروع با مرمت قلعه قدیمی است. کار خود را به پایان رسید توسط پسر او محمد دوم که فوری جانشینان ادامه داد: با تعمیرات. قصر ساختمان (به نام Casa Real ویجا) قدمت آن به 14 قرن است که این کار از دو پادشاهان بزرگ: یوسف من و محمد V. محمد V, پایان ارایش قصر با شیرها سالن و همچنین دیگر قطعات و استحکامات.

الحمرا یک مسیحی شد دادگاه در سال 1492 زمانی که پادشاهان کاتولیک را فتح گرانادا. پس از آن چند سازه به خانه دوستي نظامی سربازخانه یک کلیسا و صومعه فرانسیسکن ساخته شد.

[ad_2]