چه شده است بهترین فروش دوربین فیلم همه زمان ؟

[ad_1]

ارزیابی از بهترین فروش دوربین های فیلم همه زمان برای شروع با یک حدس است. منطقی نامزدها باید خیلی واضح است که نام آنها در ذهن ما حک شده و بر این اساس فروشندگان بزرگ می شود فروتن و کاملا غیر جذاب مدل.

واضح است که برخی از بهترین فروش دوربین های فیلم شده اند کسانی که با طولانی ترین تولید اجرا می شود, بنابراین من باید مراقبت به افتراق بین مجزا مدل های مختلف که به اشتراک گذاشته شده یک نام مشترک. برای مثال یک Zorki 4 است که در لیست من است که دوربین های مختلف به آن شبیه جانشین Zorki 4k.

علاوه بر تعیین بهترین فروش دوربین لازم است یک ماده از توالی جلد است. باید آن را به رسمیت شناخته شده است که جهان می گویند 1930s شد بسیار متفاوت محل به 1980s. در دوره قبل وجود داشت کمتر و درآمد کمتر اوقات فراغت بیشتر موانع تجاری و جمعیت های کوچکتر. فروش 1 میلیون دوربین در سال 1930 می شده اند به مراتب بیشتر از دستاورد قابل توجهی که فروش 1 میلیون دوربین در سال 1980. من در تلاش برای رسیدن به هر یک پیچیده ریاضی استفاده می شود اما این واقعیت به افتراق بین رقبا در یک simple volume اساس.

در اینجا من نتیجه گیری در جهت معکوس و با شروع دهمین بزرگترین فروش دوربین.

10. کانن Canonet (اولین نسخه)

معرفی شده در ژانویه 1961 و تولید شده تا حدود اواسط 1963 Canonet بود که برای اولین بار از یک سری از اواسط کلاس یاب دوربین های تولید شده توسط یک شرکت به طور معمول همراه با محصولات بالا پایان.

آن را به خوبی مستند شده است که در پایان دو و نیم سال اجرا تولید یک میلیون Canonets فروخته شده بود.

موفقیت این دوربین پایین بود به واقعیت آن ارائه, ساده, با کیفیت بالا, عکاسی, ارائه, خلاق, کنترل کاربر – که در آن مورد نیاز است.

9. کانن AE-1

کانن AE-1 یک لنز 35mm SLR معرفی شد در سال 1976 تولید شده و در سال 1984. بیش از یک نسبتا کوتاه تولید اجرا از هشت سال برآورد شده است به فروش بیش از 1 میلیون واحد است.

این AE-1 اولین بار بود میکروپروسسوری-مجهز به دوربین SLR و ملاقات با این موفقیت به دلیل آن مشخص انقلاب به جای تکامل در دوربین طراحی شده است. مانند Canonet آن ساخته شده SLR دوربین های در دسترس برای کسانی که خواستار کیفیت عملکرد بدون نیاز به دانش فنی.

8. کداک جعبه یکجور دوربین عکاسی

اولین و اصلی Kodak جعبه یکجور دوربین عکاسی دوربین معرفی شد و در سال 1900 وجود دارد و به نظر می رسد به توافق کلی که یکجور دوربین عکاسی دوربین های تولید شده برای حدود 70 سال است.

وجود دارد حدود 125 تغییرات مختلف یکجور دوربین عکاسی و این به وضوح تمام مجزا دوربین های مختلف. برای مثال در بخش های مختلف فیلم به فرمت های تنهایی مورد استفاده توسط اعضای خانواده یکجور دوربین عکاسی گنجانده شده است 110, 117, 120, 116, 122, 124, 125, 130, 127 و 620 اندازه.

ادعا کرد که تعدادی از کیک های شکلاتی به فروش می رسد متفاوت از 100000 تا 250000 نفر در یک سال. می خواهم از آسان ریاضی, من متوسط این دو افراط و ضرب در 70 (سال) و تقسیم بر 125 (مدل های دوربین). در نتیجه متوسط مدل احتمالا به فروش می رسد فقط کمی کمتر از 1 میلیون واحد است. من هیچ شکی نیست که برخی از مدل ها به فروش می رسد بسیار بهتر از دیگران, اما, متاسفانه, وجود ندارد, یک روش کمی این. با توجه به دوره زمانی که در آن یکجور دوربین عکاسی به دست اورد محبوبیت خود من هیچ تردیدی است که با قرار دادن آن در بالای کانن AE-1.

موفقیت یکجور دوربین عکاسی تا حد زیادی پایین به سادگی و کم هزینه (1$ در آغاز در ایالات متحده آمریکا) و انبوه تجدید نظر شود.

7. یک Kodak گرفته

این Kodak گرفته بود ارزان قیمت نقطه و ساقه استفاده می شود که یک 126 فیلم-کارتریج دوربین و تحمل این نام تولید شده بین سال 1963 و 1970. اگر چه 1970 علامت نه پایان گرفته, من استفاده می شود که این تاریخ به عنوان نقطه برش به منظور واجد شرایط در دسترس فروش داده است. به طور خلاصه نام تحمل فراتر از سال 1970 اما طراحی این دوربین شروع به تغییر به طور قابل توجهی.

اگر چه برآورد تعداد واحدهای فروخته شده متفاوت است, من قصد دارم با کداک ارزیابی خود را که برخی از 50 میلیون Instamatic دوربین تا به حال تولید شده توسط 1970.

در طول دوره تا سال 1970 وجود دارد – من حساب – برخی از 47 مختلف Instamatic مدل (و من مستثنی کسانی که ساخته شده به طور خاص برای صادرات به کشورهای تک). ساده ریاضی در نتیجه نشان می دهد که هر مدل می تواند برای اختصاص بیش از 1 میلیون فروش اگر چه برخی از آنها بدون شک محبوب تر از دیگران است ؟

بر خلاف یکجور دوربین عکاسی, اندازه گیری Kodak گرفته موفقیت بود که نام “گرفته” یک اصطلاح عمومی است. علاوه بر این, Kodak زمانی فروش خود را در برابر رقابت بیشتر به عنوان بسیاری دیگر از تولید کننده با موفقیت به فروش می رسد Instamatic نوع دوربین (به عنوان مثال Agfa, Ilford, و غیره) و بر این اساس من باید رتبه بندی Kodak گرفته در شماره 5 در لیست من.

درست مثل یکجور دوربین عکاسی, کلید موفقیت Instamatic در همه انواع آن ارزان قیمت سادگی و انبوه تجدید نظر شود.

6. این Zorki 4

این Zorki 4 بود ساده مکانیکی دوربین فاصله یاب و احتمالا محبوب ترین از همه Zorki دوربین با توجه به این که مدل اول صادر شده به غرب در اعداد بزرگ است.

تولید شده بین سال 1956 تا 1973 تعداد دوربین های دیجیتال ساخته شده است که ادعا می شود بسیار دقیق 1,715,677.

درخواست تجدید نظر از Zorki 4 به نظر می رسد که قیمت آن همراه با آن عبور شباهت به یک لایکا.

5. این آرگوس C3

این آرگوس C3 بود یک کم قیمت دوربین فاصله یاب تولید شده از سال 1939 تا سال 1966: بیست و هفت سال دوره.

اساسی C3 مدل تحت جزئی تجدید نظر در طول زندگی خود. تعداد سرعت شاتر پایین تر بود از ده تا هفت به پنج. لوازم جانبی کفش اضافه شد. قرار گرفتن در معرض یادآوری شماره گیری در پشت دوربین برداشته شد. وجود دارد یک نوع دارای رنگ رمزی قرار گرفتن در معرض کنترل (به Colormatic). نسل دوم از C3s حال بهبود و لنز راحت تر کنترل. وجود دارد که در آن انواع سه پایه C3 (به Matchmatic طلایی سپر و C33) اما این معرفی شدند نسبت به پایان تولید, اجرا, بنابراین به طور موثر می تواند نادیده گرفته می شود.

حدود 2 میلیون واحد از آرگوس C3 (و انواع آن) شده است تخمین زده شده به فروش می رسد.

موفقیت آرگوس C3 بود که آن را به ارمغان آورد کیفیت اپتیک و مکانیک جامدات به توده ها که در آن این ویژگی ها قبلا فقط در دسترس بوده به نخبگان ثروتمند است.

4. Pentax K1000

Pentax K1000 کاملا مکانیکی SLR معرفی شد در سال 1976 و تا حد زیادی از دست مونتاژ شده در ژاپن است. در سال 1978 تولید نقل مکان کرد به هنگ کنگ و سپس به چین در سال 1990. چینی دوربین های اجرا شده تغییرات جزئی به منظور کاهش هزینه های تولید. متر مؤلفههای تغییر فلزی در باد شفت و کاهش از جراحی و پلاستیک بود جایگزین اصلی آلومینیوم بالا و پایین صفحات و فیلم عقب مجمع. این “آساهی” نام و “AOCo” آرم نیز از حذف پنتا-منشور را پوشش میدهد. اولین و آخرین K1000s بودند با این وجود همان دوربین. تولید متوقف شد و در سال 1997 به K1000 بیست و یک سال تولید اجرا شود.

این ادعا که Pentax K1000 به فروش بیش از سه میلیون واحد است.

همه دوربین های موفقیت K1000 به سادگی آن است. آن را پیدا کرده است ثروت در میان عکاسی دانش آموزان پس از آن عملیات بستگی به آگاهی از اصول کلی عکاسی.

3. به زنیت E

به زنیت E بود تولید انبوه بسیار ساده 35mm SLR دوربین های تولید شده بین سال 1965 و در سال 1982. 17-سال تولید انباشته دقیقا مستند 3,334,540 واحد است. این دوربین نیز به فروش می رسد به عنوان Prinzflex 500E توسط انگلستان بالا خیابان دوربین فروشگاه Dixons.

یک بار دیگر سادگی و قیمت ایجاد یک برنده است.

2. کوه المپ در مقدونیه سفر 35

کوه المپ در مقدونیه سفر 35 ساده و در عین حال موثر نقطه و ساقه معرفی شد و در سال 1967 و قطع در سال 1984 پس از 17 سال تولید اجرا شود. اگر چه سفر بود موضوع بسیار به تغییرات جزئی در طول زندگی خود (به عنوان مثال در سال 1978 تغییر دکمه شاتر از نقره فلزی به پلاستیکی سیاه و سفید) آن ضروری به پایان رسید آن را به عنوان آغاز شده بود.

تولید کنندگان ادعا می کنند که بیش از ده میلیون دستگاه فروخته شد (و این است که شواهد کافی برای من).

این سفر بسیار موفق بود به دلیل آن بود که ساده برای استفاده و در عین حال قادر به تولید نتایج عالی. آن را جمع و جور و قابل حمل و روزه خود را به انجام گشت و گذار. این کاملا به سادگی, بسیار خوب دوربین.

1. کداک دوربین یکبار مصرف

دوربین های یکبار مصرف در اشکال مختلف وجود داشته و تقریبا در طول تاریخ عکاسی است. فوجی فیلم اولین تولید کننده را به شما معرفی مدرن دوربین یکبار مصرف (برای بازار ژاپن) در سال 1986. دوربین ساخته شده در دسترس خارج از کشور سال بعد از آن شایع است که اهداف تولید شد جایی بین سه و چهار میلیون (یک سال). کداک که در آن به زودی در Fujifilm را با خود دوربین های یکبار مصرف.

توسط 1989 واقعی “دوربین یکبار مصرف شوق” به ما گفته شد که در حال وقوع است. یکبار مصرف, دوربین های فروخته شده در ایالات متحده با صعود از 3 میلیون در سال 1988 به 9 میلیون نفر در سال 1990 به 21.5 میلیون در سال 1992 (استناد دلا Keyser).

بود که در ساخت و فروش آنچه که کاملا مشخص نیست (بنابراین من فرض کداک به تحت سلطه اند) اما شده است وجود دارد هیچ چیز است که می تواند به رقابت با این سطح از فروش بیش از یک دوره پایدار. بیش از آن است که امروز دوربین یکبار مصرف محبوب باقی می ماند.

آن را تا حدودی نتیجه ناامید کننده برای هر کسی که جمع آوری و یا قدردانی ظریف دوربین های دیجیتال برای پیدا کردن که موفق ترین نسخه این است که کمی بیش از یک فیلم در یک جعبه اما بدیهی است که تجدید نظر به جو عمومی است. سادگی و قیمت همواره اساس موفقیت یک دوربین طراحی شده است.

[ad_2]