چرا که وام دهندگان عمده به حالت تعلیق در فروش اموال به رهن – یک فرصت جدید برای دریافت وام اصلاح تایید شده

[ad_1]

چرا باید 3 وام دهندگان عمده به حالت تعلیق در فروش اموال به رهن و آنچه که برای شما ؟

در اینجا داستان کوتاه چرا. به نظر می رسد که بانک ها بود در چنین عجله برای سلب حق اقامه دعوی آنها را فراموش کرده و به پیروی از قوانین. با همه کار درگیر در نظر گرفتن تمام کسانی که در خانه بود که متوجه اگر آنها قطع چند گوشه در طول راه ؟ به خوبی آنها یافت می شود و معلوم می شود که بسیاری از سلب حق مالکیت آنها در حال حاضر انجام می شود و یا در مورد به انجام ممکن است مبنای قانونی ندارد زیرا آنها نمی پیروی از قوانین است.

در اینجا چیزی است که این به این معنی برای صاحب خانه.

اگر شما تا به حال یک خانه گرفته شده توسط هر یک از این بانک ها که شامل بانک مرکزی آمریکا, تعقیب و بانکی تماس با یک وکیل بلافاصله دلیل این که شما ممکن است با توجه به قانون در دست های خود را با خسارت به عنوان بزرگ و یا بزرگتر از مقدار وام مسکن خود را — با امکان فسخ! چه فسخ? آنها ممکن است مجبور به بخشش تعادل وام مسکن خود را به طور کامل و شما را به خانه خود بازگشت. مطمئن شوید که وکیل شما تماس می داند وام مسکن نت بهتر از وام دهندگان که آنها را نوشت.

اگر شما از سلب حق اقامه دعوی در انتظار, و یا اگر شما را دریافت کرده اند اطلاع از فروش و سلب حق اقامه دعوی حراج تاریخ اولین چیزی که به انجام است که به تماس کلانتر یا وکیل است که شما ارسال می شود که نامه. نمی توانیم هر چیزی را.

از آنها بخواهید اگر فروش خود را لغو شده است. فقط به این دلیل شما باید یک حساب بانکی از آمریکا وام معنا نیست که فروش خود را لغو شده است مگر اینکه وکیل یا کلانتر در واقع دریافت کلمه است که فروش خود را لغو شده است. به عبارت دیگر آنها می تواند کشیدن یک سریع در شما. ما فقط نامیده می شود در مورد بانک مرکزی امریکا فروش برای هفته آینده و تا به امروز آن را لغو نیست.

به عبارت دیگر شما ممکن است بخواهید هنوز هم یک “طرح B” در محل. که می تواند با داشتن اسناد و مدارک اولیه به طوری که شما می توانید فایل فصل 13 ورشکستگی و توقف فروش خود را در نقطه. باید همه چیز آماده برای رفتن به خانه دادگاه در مورد آنها هنوز رفتن را از طریق خود را با فروش. شما می توانید در واقع آماده شدن این مدارک و اسناد خود را بدون وکیل. که بسیار ارزان بیمه (یک زن و شوهر از ساعت و هزینه برخی از دستورالعمل حذف).

اگر وکیل سلب حق اقامه دعوی نشده دریافت اطلاع از لغو خود را از سلب حق اقامه دعوی فروش و سپس تماس با وام دهنده خود را. آیا تکیه بر آنها را فقط “گفتن” شما. آنها احتمالا نمی خواهد تکرار هر چیزی. تنها راه برای تایید است که برای ایجاد یک کانال باز با سلب حق اقامه دعوی وکیل است که ارسال نامه شما. اجازه دهید آنها را می دانم که شما صحبت خود را با وام دهنده است که گفت: فروش لغو شد و آنها را تایید کنید که. پس از آن چیزی است که در نوشتن از آنها. به یاد داشته باشید که سلب حق اقامه دعوی وکیل حق ندارد برای عمل خود را. آنها تنها می تواند آنچه که قرض دهنده است دستور آنها را به انجام.

هیچ چیز متوقف کردن وام دهنده خود را از رفتن به یک وام مسکن در یک زمان و انجام آنچه لازم است برای رفع آنها پذیرش اشتباهات و کاستی. در این صورت آنها ممکن است قادر به از سرگیری سلب و با اعتماد به نفس است که آنها در انطباق است.

بنابراین شما ممکن است در زمان کمتر از شما فکر می کنید.

و در نهایت امکان استفاده کامل از زمان شما شما فقط داده شده است. در حال حاضر شما ممکن است خودتان را با زمان برای شروع و یا درخواست مجدد که برای اصلاح وام. در یک جمله اصلاح وام خود را تغییر وام با پرداخت پایین تر بنابراین شما می توانید خانه خود را. در این ماه حتی زمانی که همه چیز به درستی. بنابراین قرار نیست این! بیشتر شما می دانید که کمتر شانس هستند که شما انجام این کار اشتباه و اتلاف ماه از وقت با ارزش است. تحصیل و شروع کنید!

[ad_2]