چرا باید به یک دکتر کلیه و مجاری ادراری، دکتر گوارش و معده و متخصصان طب سنتی مراجعه کنیم؟

خب همانطور که می دانید مشکلات کلیوی و مجاری ادرای که بخشی از دستگاه گوارش و معده است بسیار می تواند خطر ناک باشد به گونه ای که یک مشکل ساده کلیوی در نهایت می تواند باعث سرطان و مرگ ناگهانی مان شود ، همچنین یک مشکل ساده در دستگاه گوارش در نهایت می تواند باعث تنگی نفس شدید و شاید مشکلاتی شود که ما به فکرمان هم نرسد !

پس ما با اولین مشکلی که در دستگاه گوارش یا کلیه ما پیش می آید باید قبل از زیاد شدن درد سریعا به پزشک مربوطه مراجعه کنیم ، اما ما باید در انتخاب دکتر هم وسواس زیادی به خرج بدهیم و یک پزشک متخصص را انتخاب نماییم .

اما ما به دلایلی باید هر چند وقت یکبار به متخصص طب سنتی مراجعه کنیم و حجامت یا طب سوزنی انجام دهیم . برخی از مهم ترین دلایل  استفاده از حجامت عبارت است از :

یکی از مشکلاتی که زیاد دیده می شود و حتی در برخی از موارد موجب مرگ و سکته ناگهانی می شود غلظت خون است ، غلظن خون باعث می شود که اکسیژن خون کاهش یابد و باعث سکته شود . مهم ترین دلیل استفاده از حجامت هم میتوان همین غلظت خون باشد اما ما با حجامت این بیماری ها را درمان می کنیم :

تاثیرات استفاده از حجامت چیست ؟

حجامت باعث افزایش قدرت سیستم ایمنی بدن می شود .

حجامت بر سلول های دفاعی بدن تاثیر مستقیم و بسیار مثبت می گذارد .

غلظت خون باعث می شود تا اکسیژن کافی به بدن نرسد، برای جبران این کمبود، گلبول قرمز بیشتری در بدن ساخته می‌شود و این امر باعث افزایش غلظت خون در رگ‌ها می‌شود.

حجامت با تصویه خون، مواد زائد، مضر و مسموم را از خون خارج می‌کند.

حجامت خطر سکته های مغزی و قلبی را بسیار کاهش می دهد .

همچنین حجامت باعث می شود آلرژی ما از بین ببرد در واقع ضد حساسیت می باشد

دکتر کلیه و مجاری ادراری، دکتر گوارش و معده

منبع:

https://jooorvajoor.ir/%D8%A2%D8%B4%D9%86%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%DA%A9%D9%84%DB%8C%D9%87-%D9%88-%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D8%AF%D8%B1%D8%A7/