چرا الماس استفاده می شود به عنوان حلقه نامزدی?

[ad_1]

حلقه الماس

همه ما به دنبال, خوشحال, بی نهایت خوشحال مطالب با فرد ما با امن در دانستن است که او/او همیشه وجود دارد خواهد بود برای ما ، شما ممکن است فکر پیشنهاد این سال است. شاید آنها انتظار آن را و یا شاید آن را به طور کامل از آبی یا راه آن را دارای تاثیر است که یک عمر طول می کشد. بودن در عشق فورا جذب ما به تمام چیزهای اطراف ما غروب پیاده روی در کنار ساحل, دست در دست, در, سینما, عشق بازی و انجام آن چیز کمی برای هر یک از دیگر که اجازه می دهد ما می دانیم که ما دوست هستند. ما همچنین شروع به درک, دادن, دادن, زمان, به, تعارف, دادن هدیه های کوچک و بزرگ هدیه.

دادن الماس جواهرات است که یک هدیه بزرگ.

خواص درمانی الماس

الماس اعتقاد بر این است که یک اثر خاص بر پوشنده لباس, آوردن وضوح و وحدت و وفاداری رو انتخاب به عنوان سنگ اولیه در حلقه های نامزدی. اما قبل از اینکه شما حتی به پایین که جاده شما ممکن است می خواهم به دانستن بیشتر در مورد حلقه نامزدی کامل و به همین دلیل ما استفاده از الماس است. بخشی از جدید ما در بر داشت عشق به یکدیگر است سنت پیشنهاد با لوکس حلقه نامزدی. به یک گوهر گرانبها در روز شما پیشنهاد می افزاید: درخشش بیشتر و سحر و جادو از شما می دانید.

الماس نشان دهنده وفاداری و عشق و خلوص و بی گناهی و روابط پر از عشق. آنها معتقد به حذف انواع خاصی از اختلالات در هاله. الماس جواهرات الهام بخش, خلاقیت, ابتکار و خلاقیت و ایمان و استقامت و کمک می کند تا در تجلی فراوانی در تمام زمینه های زندگی است. به عنوان سخت ترین و شناخته شده معدنی (های در حال دوم سخت ترین) آن است که به خصوص محترم با توجه به آن زیبایی و خلوص و توانایی منعکس کننده نور بسته به نوع برش استفاده می شود. پوشیدن یک الماس را تشویق می کند به وضوح روشن و مثبت حل تمام مشکلات است که ما زحمت. الماس با هم کار کنند با دیگر کریستال های برجسته خود را ارتعاشی خواص درمانی.

در آیین هندو الماس در ارتباط با سیاره زهره, در حالی که برخی دیگر از فرهنگ باستان بر این باور بودند که آنها متصل به سیاره مریخ است. دومی است که احتمالا با توجه به رزمندگان’ سفارشی از پوشیدن سنگ الماس در نبرد برای حفاظت و قدرت است. تصور می شد که الماس را رزمندگان شکست ناپذیر است و آنها تقویت ماهیچه های خود را. کلمه یونانی برای الماس – adamas – که به معنی شکست ناپذیر ممکن است حمایت از این باور است. با توجه به طالع بینی هندو الماس در نظر گرفته شده فرخنده اگر فرسوده در روز جمعه و باید حداقل.59 قیراط وزن اما ترجیحا 1.5 قیراط. پشت الماس نیاز به لمس پوست پوشنده و وجود دارد بسیار در عمق فرآیندهای برای برکت حلقه قبل از پوشیدن آن. این خدمات عبارتند از شستن حلقه در مایعات مختلف و قرائت مانتراها.

در هنگام استفاده از الماس برای نجوم مزایای شما نیاز به آن را داشته اند تجویز شده برای شما و اگر الماس را لمس نمی کند و پوست آن هیچ تاثیری نخواهد داشت. این امر می تواند تجویز شده توسط یک دانشمند هندو, اگر شما را انتخاب کنید برای پوشیدن یکی را بدون تایید شما می تواند در معرض خطر اثرات منفی اتفاق می افتد مانند سلامت و ثروت و مسائل مربوط به ارتباط.

معروف ترین الماس در جهان Koh-I-Noor قابل توجهی تاریخچه و اعتقاد بر این است 5000 ساله سنگ از هند. با یک تاریخ رنگارنگ آن است که به فکر نابود شده و از آن سلسله که رهبران مرد بودند.

گوهر ارائه شد به ملکه ویکتوریا توسط Dileep سینگ در سال 1851 و آنجا تصویب شده است به همسر این مرد وارث تاج و تخت بریتانیا. خانواده سلطنتی بریتانیا ممکن است به خوبی آگاه از نفرین Kohinoor – ‘او که صاحب این الماس را به خود اما همچنین می دانید که تمام بدبختیهای. فقط خدا یا کاری می توانید آن را با مصونیت از مجازات.’ این ممکن است به این دلیل زنان ارائه شده با یک حلقه الماس زمانی که پیشنهاد شده در حالی که مردان تمایل به پوشیدن حلقه الماس, اما چوب به طلا عکس عروسی.

انتخاب حلقه کامل

برای بسیاری از ما این حلقه نیست خریداری شده برای خواص درمانی آن و در غرب جنبه شفا است و حتی به رسمیت شناخته شده بنابراین بدون نیاز به نگرانی در مورد رخداد شوم.

وجود دارد بسیاری از سبک های مختلف از لوکس حلقه نامزدی خود را از سنتی بازی یک نفره به مفصل تر تقسیم shank حلقه نامزدی با آن گسترده گزینه های طراحی. افراد مشهور, سبک حلقه نامزدی, 3, سنگ 5 سنگ یا 7 سنگ/نیم حلقه های ابدیت. لیست در می رود بنابراین اگر شما در حال فکر پیشنهاد این سال پیدا کردن دقیقا آنچه او دوست دارد اگر شما مطمئن نیستید که بخواهید چند از دوستان خود را که ممکن است قادر به شما یک ایده از آنچه که او را دوست دارد.

جواهر و یا کیفیت جواهرات و اشیای قیمتی جواهر تجدید نظر به حواس ما در طول این افزایش عاشقانه نامزدی دوره است. درخشش سنگهای زیبایی آنها بیرون آمدن و شادی آنها را در هنگام خرید و ارائه به شما عزیزان هستند که به هیچ یک دوم.

همچنین نگه داشتن در ذهن شما و بودجه شما پیشنهاد هزینه حدود 1 ماه حقوق و دستمزد به یاد داشته باشید این حلقه نیاز به یک عمر گذشته.

[ad_2]