پنی سیاه – اولین تمبر پستی

[ad_1]

در سال 1830 ایمیل در پادشاهی متحده انگلستان و ایرلند بود برای پرداخت توسط دریافت کننده ایمیل. مقدار شارژ به صورت پستی تحویل شد بر اساس وزن کالا و همچنین تا چه حد آن را به حال به سفر. بسیاری از جمعیت فعال نمی تواند استطاعت برای دریافت پست الکترونیکی از راه دور و بسیاری فقط نمی خواهد شرایط تحویل. با گسترش راه آهن در سراسر بریتانیا برای حمایت از رشد کارخانه ها در طول انقلاب صنعتی کسب و کار و دولت متوجه شد که بدهی زده پستی سیستم مورد نیاز به اصلاح دارد.

در سال 1837 یک معلم مدرسه به نام رولند هیل پیشنهاد پیش پرداخت سیستم با استفاده از یک درصد تمبر پستی. در سال 1839 به خزانه داری بریتانیا اعلام کرد که رقابت برای طراحی اولین تمبر. هیچ ارسالی در نظر گرفته شد قابل قبول و یک پرتره از ملکه ویکتوریا بود به جای انتخاب. پنی سیاه و سفید بود این اولین چسب تمبر پستی. پنی سیاه ساده پس زمینه سیاه و سفید با مشخصات ملکه ویکتوریا در مرکز کلمات “پستی” و “یک پنی” در امتداد بالا و پایین بود. پنی سیاه استفاده شد و برای بیش از یک سال است. پستی لغو علامت گذاری شد در جوهر قرمز که سخت بود برای دیدن بر روی تمبر سیاه و سفید بود و همچنین آسان به حذف است.

پنی قرمز جایگزین پنی سیاه در سال 1841 (با استفاده از جوهر سیاه و سفید لغو مارکس). پس از بیش از 68 میلیون پنی سیاه پوستان چاپ شدند بسیاری از آنها جان سالم به در برده است و به خصوص نادر تمبر. همانطور که با تمام تمبر این بیماری و اینکه آیا یا نه آن را تا کنون مورد استفاده تعیین یک تمبر ارزش در جمع بازار است. استفاده پنی سیاه در وضعیت بدی را می توان برای کمتر از 10 پوند (یا 20 دلار) گاهی اوقات به طور قابل توجهی کمتر است. فقط به یاد داشته باشید که هر چه کیفیت که پنی سیاه, خود شما, شما در حال برگزاری یک قطعه مهم از تاریخ است که بسیار بیشتر است که فقط یک تمبر پستی.

[ad_2]