پرواز هشت خرداد ایران ایر در فرودگاه خرم‌آباد لغو شد

[ad_1]

علی کاملی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این سورتی قرار بود ساعت ۱۰ از تهران به مقصد خرم آباد و ساعت ۱۱: ۵۰ دقیقه در مسیر بالعکس پرواز کند که با اعلام شرکت هواپیمایی ایران ایر باطل  شد.

 وی ادامه داد پنج پرواز رفت و برگشت ماهان و ایران ایر در مسیر تهران برای هفته جاری فرودگاه خرم آباد برنامه ریزی شده بود که سورتی امروز به عنوان آخرین پرواز هفته انجام نشد.

وی تصریح کرد: پیش از بحران کرونا  ۲۰ پرواز رفت و برگشت برنامه ای به مقصد تهران توسط شرکت های هواپیمایی ماهان و ایران ایر و ۲ پرواز رفت و برگشت به مقصد مشهد انجام می گرفت.

کاملی ادامه داد: با شرایط ایجاد شده شرکت ماهان پروازهای خود در خرم آباد را متوقف کرد و اکنون با یک وقفه ۲ ماهه روزهای یکشنبه و چهارشنبه هر هفته پروازهای این شرکت در مسیر تهران خرم آباد و بالعکس انجام خواهد شد.

وی اظهار داشت: با شیوع و گسترش ویروس کرونا حجم بسیاری از این پروازها مانند سایر فرودگاه های کشور به دلیل پیشگیری از تشدید بیماری و سلامت شهروندان از سوی شرکت های هواپیمایی لغو شده اما اکنون ۲۰ پرواز رفت و برگشت به مقصد تهران و ۲ پرواز در مسیر مشهد به صورت هفتگی برای خرم آباد برنامه ریزی شده است که پروازهای مشهد در حال حاضر قابل اجرا نیست.

وی گفت: با بازگشت به شرایط عادی پیش از کرونا پروازهای فرودگاه خرم آباد نیز به حالت عادی بازمی گردد و مسافران برای اطلاع از تاریخ و ساعات پروازی این مجموعه با شماره ۱۹۹ تماس بگیرند.

[ad_2]

Source link