“پادشاهان’ – بالا و پایین

[ad_1]

چندی پیش این نویسنده اظهار می دارد:

“برای سال ها و سال نسل بعد از نسل آنها به ما گفته اند که مردم در این کشور و همچنین کل جهان است که بیشتر با مردم است. و ما بر این باور بودند آن را بیش از حد. برای من همیشه تعجب که چگونه ممکن بود که بسیاری از اراضی که با مردم پر رنگ است. تقریبا هر قاره افرادی که سفید زندگی می کنند وجود دارد. البته ما شده اند هولناک با سفید, مردمی در, فیلم, تلویزیون و رادیو و روزنامه و مجلات و آگهی های بازرگانی هر اضافه کردن تا آنجا که چشم می توانید ببینید… تحت سلطه است به تصویر کشیده شده و روشن شده و برای مردم است. و آن در نظر گرفته شده برای “مردم رنگ” برای جذب هضم و باور درست باشد… برای همیشه! این است که چرا ؟ سفید است خوب است بد است. پس چرا از آن است که قدرت می شود که به طور مداوم در تلاش برای شستشوی مغزی و ریشخند کردن هر عضو از نژاد انسان؟”

نه همه زندگی انسان در آفریقا آغاز خواهد شد در قاره آفریقا? شد “باغ عدن” واقع نشود در عراق ؟

یکی از این دروغ است سفید-شستشو سابق ‘پادشاه انگلستان ایرلند و اسکاتلند است.’ نام او ‘جیمز چارلز استوارت.’

زمانی که این پادشاه به کارگردانی و دستور انتشار “مقدس” (عهد عتیق) او تقریبا بلافاصله برای ترور… اعدام اگر شما خواهد شد. سفارش داده شد نه تنها becaue او ساخته مقدس, آسان به عنوان خوانده شده; تفسیر; به درک برای ‘Common Man/Woman,’ اما به دلیل سیاه و سفید خود را میراث به عنوان به خوبی. برخی از مردم نمی خواهید آن را شناخته شده است که یک مرد واقعی بود و حق رهبر و وارث پرتاب از جهان مدرن (در آن زمان). ناشران کتاب ها و نشریات دیگر گرفته اند گام های جدی برای دوباره نوشتن تاریخ جهان است. آنها نمی خواهند فرزندان و به خصوص مردم رنگ عمدتا سیاه و مردم بدانند که یک حکومت می تواند در سراسر جهان است. این نیز یکی از دلایل موزه قاهره گرفته و مراحل را به پنهان کردن واقعی حاکمان مصر باستان و آفریقا (به عنوان جهان شد و پس از آن شناخته شده است). ریشه کن کردن و مخفی سازی از آثار اطراف رهبری “پادشاه Taharqua” در طول 25 سلسله از بالا متوسط پایین و خیلی از قاره آفریقا بود و تقریبا پاک شده از تاریخ توسط برخی افراد غیر ملانین میراث فرهنگی به این دلیل که افرادی که در حکومت بودند و در واقع سیاه و سفید!

بسیاری از این داستان به دست آمده می تواند در یک کتاب است که منتشر شده و ذخیره شده توسط ‘دانشگاه کمبریج در انگلستان – “شاه جیمز ششم و من و این مراسم از مسیحیت (کمبریج مطالعات در اوایل مدرن انگلیسی تاریخچه).” این نشریه را می توان در “آمازون” و بسیاری دیگر از کتاب خرده فروشان.

شاه جیمز بود که نه تنها سیاه و سفید, اما به زبان عبری را به خوبی!

“ما نمی توانیم این ‘یهودی’ حکومت بر ما مسیحی عوالم!”

“به یاد داشته باشید به یاد داشته باشید که پنجم نوامبر… باروت خیانت و طرح من هیچ دلیلی که چرا gunpowder treason. همیشه باید فراموش کرده است.”

‘گای فاکس’

این مطالعه تاریخی از زندگی حرفه ای و زندگی شاه جیمز ششم و من به عنوان پادشاه اسکاتلند (1567-1625) و انگلستان (1603-1625) که زمانی یک اتحادیه از تاج به عنوان اولین پادشاه بریتانیا. او در تکرار جنگ مذهبی در داخل زمین خود را به عنوان به خوبی به عنوان آن جهان است. یک مصلح و دیپلمات مقاصد خود بودند تکمیل تلاش خود را در پرورش یک رابطه نزدیک و در میان کلیساهای جهان و به ویژه در قاره اروپا. این است که در واقع واقعی است که او کمک کرد تا برای حفظ این طرح با صلح و حکمت حتی اگر زمان خود را کوتاه قطع شد و با آمدن “سی سال جنگ است.” آن را نیز فوق العاده مفید برای هر دو بریتانیا و دیگر کشورها و در سراسر اروپا و جهان آن را به عنوان شناخته شده بود.

“اگر چه شواهد مشخص نیست و یا به خوبی به اطلاع عموم ملکه شارلوت بزرگ بود بزرگ و مادر بزرگ حاضر ملکه الیزابت دوم که هنوز زندگی در گسترش باکینگهام خانه در حال حاضر کاخ باکینگهام. آفریقایی او نسب در خانواده سلطنتی بریتانیا است نه دانش مشترک. این زوج سلطنتی به حال پانزده کودکان سیزده از آنها جان سالم به بزرگسالی است. چهارم خود را به پسر ارشد او “ادوارد آگوستوس دوک کنت’ بعد پدر ملکه ویکتوریا” با توجه به آنچه که گزارش شده در این نویسنده مقاله “اروپا و سیاه و سفید پادشاه(ع) و ملکه(ع)”

در جدید و کتاب آینده این پادشاهان و ملکه ها بحث خواهد شد از طریق یک داستان. داستان در مورد چهار معلم دانشمندان و چهارده دانشجویان که کلاس اول, juniors, sophmores و سالمندان از چندین منطقه فیلادلفیا مدارس به عنوان آنها سوار بر یک سفر به مصر و آن ” مقبره باستانی Pharoahs پادشاهان و ملکه است. کمی انجام آنها می دانند که با این ملاقات برخی از مقبره و/یا گور می آید قیمت وحشتناک.

Imhotep, Taharqua, Kharis, Ananka هستند فقط برخی از مرده که تحریک می شوند با این سازمان ملل متحد مقدس اختلال از آن’ مقبره و گور… از این نقطه نظر امثال ‘Boris Karloff, Christopher Lee, Lon Chaney, و چند تن دیگر را نمی توان با توجه به آنها نه واقعی رنگ و یا نژادی, آرایش مصر شخصیت آنها به تصویر کشیده شده در گذشته است. البته این نویسنده است که از طرفداران سرسخت خود را ترسناک تصاویر (و یا هیولا خصوصیات), سیاه و سفید به عنوان رنگی نسخه. شخصیت های درون پارامترهای این داستان به تصویر می کشد درست آرایش اصلی پادشاهان و ملکه آفریقایی و خاورمیانه خارج است.

این پروژه جدید “مقدس سوم” شامل داستان “لايه” به عنوان یک ماجراجویی به heartland مصر است. اهرام مصر, مجسمه ابوالهول,’ مقبره و مجسمه شناسایی هویت واقعی از سلسله مراتب و تابع شخصیت که ذاتا زندگی نفس و صاحب زمین از رمز و راز و معنویت.

“وجود دارد بیشتر چیزهایی که در آسمان و زمین Horatio تر هستند از خواب در خود فلسفه است.”

یک شعبده باز و زیبا, دختر, سرمایه گذاری, سفر آمریکایی باستان شناسان به رهبری پروفسور آلن F. بروس و تیم خود را از دانشمندان و دانش آموزان است. این تیم در سفر به مصر در جستجوی نامعلومی آرامگاه. نادانسته به این تیم به عنوان یک کل, دکتر بروس نگه می دارد راز نیات واقعی خود را از سفر بینایی دیدن و حفر پروژه. در ابتدا آنها هیجان زده برای پیدا کردن یک 3,000 سال, مومیایی. اما به زودی آنها یاد بگیرند که زمانی که ماه کامل مومیایی می رود در داد و بیداد مرگبار انتقام و lust… مگر اینکه آنها می توانید پیدا کردن یک راه برای متوقف کردن و یا نابود کردن خود پیدا کنید.

حرکت از تحوت:

“در اینجا مجموعه ای از کلمات جادویی است که توسط ‘داعش’ افزایش ‘ازیریس” را از مرده و… را در دالان تاریک از “کرنک!”

“اوه! Amon-Ra..آه! خدای خدایان مرگ است اما راهرو به زندگی جدید – ما امروز زندگی می کنند – ما باید زندگی دوباره – در بسیاری از اشکال ما باید بازگشت – O توانا یکی… بازگشت O Ka های dapul بازگشت O ایر روح O قوی هنر قلب را انعطاف اندام و قوی sinews دوباره پر کردن O my soul, این, قلب, با, حساسیت, به طوری که او ممکن است دوباره راه رفتن در زمین ‘کم’ در همه قدرت تو و زیبایی و پوشیدن یک بار دیگر Uralite!” به زندگی, به زندگی O ‘کرنک’ وقتی که من می گویند توانا کلمات… !

O ‘کرنک,’ با این حرکت از زندگی پروردگارا روح توانا یکی از آمین Tet اجازه دهید نه این روح مرده… زندگی را با توانا کلمات از قدرت…

به آنها اجازه عبور نمی کند دور… اجازه دهید آنها را ترمیم به زندگی… O توانا و یکی از آنها را اجازه نمی خراب شود و… اجازه دهید آنها را با قدرت و حساسیت… پس از مرگ کافران انجام شده روی مومیایی می شود منتشر شده از این نفرین که ارواح… محافظ مقبره و انتقام روح… به عنوان مجموعه ای از اختصاص کشیش بالا… مقبره مرده!

یکی از مصریان باستان “روح Taharqua” است و حمل و نقل بالا Preist “Mehemet” از Egyt به ایالات متحده آمریکا با استناد به انتقام بر همه کسانی که defilled مقدس آرامگاه دختر مورد علاقه خود را “ملکه Amenirdis,” هشتمین و آخرین فرمانروای 25th سلسله.

“تحمل کافران! آنها خواهد شد/باید رنج می برند عواقب ناشی از یک هزار مرگ و میر… برای کشتن تمام و آخرین desecrator است که کار در دست! که پوشیده از منطقه… از Mehemet Bey!”

[ad_2]