ویکتوریا هاربر – تاج جواهر هنگ کنگ

[ad_1]

شهرت ویکتوریا خلیج هنگ کنگ سه گانه است – چین به عنوان بزرگترین بندر برای سومین در جهان است و یکی از شلوغ ترین بنادر دریایی. ظاهر بین جزیره هنگ کنگ و كولون شبه جزیره بندر است پرتکاپو و دیماه کندو از فعالیت آن محموله کشتی آستر کروز و کشتی های ماهیگیری رفتن به و وپیش بدون در نظر گرفتن شب و روز.

این نمایش از خلیج ویکتوریا در میان برخی از زیبا ترین افتخار توسط هنگ کنگ با زیبایی های طبیعی از دریا و بصری خیره کننده معماری. شهر مدرن ترین و بالاترین آسمان خراش های خوشه ای در اطراف افق خلیج; چهار نفر از بلندترین ساختمان جهان است همه به نظر می رسد در داخل چشم از بندر. بر خلاف شلوغ ترین بنادر جهان, Victoria, خلیج تا حد زیادی عاری از آلودگی و طراحی شده است در خطوط از لذت زیبایی شناسی تا معشوق از هنگ کنگ معماران. بی شمار از پارک های تفریحی, مکان عمومی, باغ وحش, موزه ها و اوقات فراغت پارک های خوشه ای در اطراف منطقه دعوت توجه بینایی seers نوشیدن در تازه نسیم دریا و لاجوردی-رنگی مناظر.

این جدایی از بندر به امپراتوری بریتانیا توسط پیمان نانجینگ بزرگ بود ثروت باد آورده برای مستعمره بریتانیا به این بندر بود ایده آل, رابطه بین عمده خطوط حمل و نقل است که اجرای از سنگاپور به ژاپن و در نتیجه یکی از جنوبی چین بیشتر مهم استراتژیک بنادر. آنها rechristened آن در سال 1861 پس از آن حکم ملکه ویکتوریا, قدیمی ترین و طولانی ترین-پادشاه حاکم از تاریخ که حکومت تو را دیدم یک عصر طلایی صنعت و رفاه برای کشور خود.

آلاینده بندر تقسیم به دو بخش اصلی است. بخش افتادن بین جزیره هنگ کنگ و Tsim Sha Tsui است دیده می شود توسط بسیاری از بازدید کنندگان اما Kwai دانشگاه بندر کانتینری به شمال غربی است که در واقع قابل توجه ترین از نظر فعالیت است. دومی عبور که از طریق آن بسیاری از هنگ کنگ عظیم صادرات ثروت است funnelled.

حال طبیعی مرکز شهر که همه شهری جشن تمایل به جذب این بندر نقش میزبان را به برخی از دیدنی ترین رویدادهای عمومی و جشن در شهرستان. سالانه آتش بازی نشان می دهد در گرامی داشت سال نوی چینی است که در میان بیشتر یاد این باعث هزاران نفر از گردشگران به جمع آوری در تعجب بر تفرجگاهها زیر.

این سمفونی از چراغ است که تا بحال ترین منظره نفس گیر به نور تا خلیج. پس از سال 2004 بیش از 40 هنگ کنگ آسمان خراش ها را در ایجاد یک نمایش از نور و صدا و تقریبا هر شب. چراغ های لیزری و آسمان پرتوهای منعکس کردن ابرها معلق و ناهمواری امواج از ویکتوریا بندرگاه ارائه های صوتی و بصری پر زرق و برق از ابعاد حماسی است. این “سمفونی نور” وارد شده است در کتاب رکوردهای جهانی گینس به عنوان بزرگترین دائمی نور و صدا کنسرت در جهان است. آن را نیز معروف است برای بودن در میان این سه شب زیبا-گستره در جهان است.

یکی می تواند به دست آوردن برخی از بهترین نقاط برتری و دیدگاه های پانوراما از بندرگاه در زیر چهار مکان:

ویکتوریا قله بلندترین کوه در این شهرستان قابل دسترس از طریق نیم ساعته از طریق پارک شهر. شما می توانید ببینید که در آسمان شعله ور تنظیم هنگامی که خورشید مجموعه بر روی جزیره Lantau و بسیاری از مکان های رفع خستگی نقطه چین در طول راه.

خیابان ستاره واقع در امتداد Tsim Sha Tsui تفرجگاه و مشهور است برای آن نیمکت را که در حال تنظیم handprints از هنگ کنگ معروف ترین فیلم ستاره. کشتی ستاره ترمینال, هنگ کنگ, موزه هنر مرکز فرهنگی و موزه فضایی به نظر می رسد همه در اطراف این خیابان و سخنرانان که از موسیقی برای سمفونی نور سرچشمه تقریبا درست است.

طلایی Hullett مربع به نظر می رسد در Wan Chai اسکله در مرکز بندر بودن احاطه شده توسط Bay در سه طرف.

مرکزی پلازا سوم-بلندترین ساختمان در شهر; بالاترین کلیسا در جهان است که مجموعه ای از حق در بالاترین سطح. به عنوان ساختمان نشسته در اسکله بندر و نمازخانه دارای پانل های شیشه ای در دو طرف این یکی از بهترین مکان ها برای تماشای کشتی های در حال عبور رفتن در شب.

در علاوه بر این به تارنماهای یکی همچنین می توانید یک کشتی کروز در امتداد خلیج ویکتوریا. کشتی ستاره است و بهترین انتخاب در این میان تورهای ارائه یک شب با شکوه-زمان گشت که نشنال جئوگرافیک ذکر شده است در میان این 50 بهترین تجارب یک عمر است.

[ad_2]