وجود خواهد داشت یک Nintendo 3DS XL ؟

[ad_1]

نینتندو DSi XL در حالی که آن را نمی نینتندو موفق ترین محصول راه اندازی تا کنون بوده است قوی فروشنده پس از آن منتشر شد در اوایل سال 2010. همانطور که از نام پیداست, آن را به سادگی فوق العاده بزرگ از نسخه استاندارد DSi که اجازه می دهد تا برای چند پاداش:

  • اجتماعی تر تجربه بازی به دلیل زاویه دید گسترده تر
  • نزدیک به نسل های قدیمی تر (و هر کسی که با بینایی مسائل)
  • صفحه نمایش بزرگتر است که باعث ایجاد یک حس عمیق تر از غوطه وری

اما مدت کوتاهی پس از DSi XL نازل شد نینتندو نشان داد نینتندو 3DS جانشین فعلی DS خط از بازی دستی. این سوالات در بسیاری از مردم لب شد: ما دیدن نینتندو 3DS XL ؟ و این نیست بی پایه و اساس نمایش داده شد یا نه.

Reggie Fils-Aime رئیس نینتندو آمریکا ابراز علاقه خود را از DSi XL, اعلام که هیچ راه بهتری برای تجربه زمان DS بازی و رفتن به یک صفحه نمایش کوچکتر است و تقریبا غیر ممکن است. این مطمئن شوید که برای تلفن های موبایل مانند 3DS XL می تواند یک امکان در برخی از نقطه در آینده است. اما که نمی تواند تصویر کامل.

فن آوری و مفهوم عاقلانه وجود دارد چند عامل است که به ظاهر نفی امکان 3DS XL – حداقل در آینده نزدیک و یا بدون بازنگری این دستی هدف.

برای اولین بار است که از راه های صفحه نمایش کار می کند. بزرگترین قرعه کشی از Nintendo 3DS است که آن را برجسته جلوه های 3D است که نیازی به عینک. اما به دلیل این که چگونه این اثرات آن را در حال حاضر امکان پذیر اجازه می دهد تا برای چند زاویه دید. این باعث می شود اصلی XL هدف از ساخت بازی بیشتر اجتماعی بدون هیچ است. بله, آن است که از لحاظ فنی ممکن است برای اضافه کردن بیشتر زاویه دید و شرکت در حال کار بر روی توسعه آن نمایش می دهد اما ما هنوز در چند سال خاموش تولید و حتی پس از آن هزینه های می تواند بیش از حد بالا است.

مشکل بعدی این است که هر چند کمتر مبتنی بر فن آوری و بیشتر در مفهوم DSi XL (و در نتیجه 3DS XL). ابتدا DSi XL است که در نسل های قدیمی تر و کودکان که ممکن است بخواهید به جمعیت در اطراف یک دستگاه واحد و تجربه بازی با هم.

از نظر نسل گذشته از محتوای 3D سادگی جذاب برای بسیاری از پدربزرگ و مادربزرگ با مشکلات بینایی را نمی توان کاهش داد با مقدمه ای از stereoscopic 3D. وجود دارد در congruency با بازار و فن آوری است. اما آنچه در مورد کودکان ؟ خوب Reggie Fils-Aime به حال این را می گویند:

“ما توصیه می کنند که کودکان بسیار جوان نیست نگاهی به تصاویر 3D,” او گفت:. “که چون [in] کودکان جوان عضلات چشم به طور کامل شکل گرفته… این همان پیام است که این صنعت است که قرار دادن با فیلم های 3D, پس از آن یک پروتکل استاندارد. ما همان نوع از پیام ها برای [1990s Nintendo virtual reality machine] مجازی و پسر به عنوان مثال.” (منبع)

بنابراین حتی اگر نینتندو 3DS XL می شود از لحاظ فنی امکان پذیر است, آن را نمی خواهد در خدمت یک هدف خاص. بازار این DSi XL در خدمت خواهد بود نامعتبر اهداف با گنجاندن محتوای 3D.

[ad_2]