وام مسکن, کلاهبرداری, گزارش – سلب حق اقامه دعوی کلاهبرداری # 5 – طعمه و سوئیچ ترک ادعا سند

[ad_1]

اگر شما با توجه به refinancing خانه خود را به منظور جلوگیری از سلب حق اقامه دعوی و محتاط. مشترک تشکیلات جدید بکار تجاری وام مسکن, کلاهبرداری با استفاده از adverting با کلماتی مانند “نجات وام” یا “نجات تشکیلات جدید بکار تجاری.”

برای جلوگیری از این کلاهبرداری وام مسکن شما باید به عنوان خوانده شده مدارک وام خود را با دقت. اگر شما هنوز اعتماد خود را به قادر به مرتب کردن بر اساس مدارک استخدام یک وکیل و یا درخواست یک دوست مورد اعتماد برای کمک به شما با درک این توافقنامه است.

حتی در مشروع معاملات وام مقدار کاغذ بازی حیرت انگیز است. پس از آن آسان است به از دست بند پنهان است که کلاهبرداران در لغزش بر شما.

گارد برای چیزی به نام “سند انتقال بند.” این بخشی از توافق در واقع نقل و انتقالات عنوان صفحه اصلی به scammer. ممکن است ذکر “اعتماد” و یا یک “زمین اعتماد است.” در هر صورت شما اساسا دادن همه حقوق مالکیت برای خانه, اما شما هنوز هم بر روی قلاب برای وام مسکن.

یکی دیگر از قطعه ای از کاغذ بازی که هنرمندان را سعی کنید به دزدکی حرکت کردن به معامله یک فرم به نام “ترک ادعا قباله” یا “quitclaim عمل است.” گاهی اوقات آن را mispronounced, “سریع ادعا و عمل است.” این سند یک قسم بیانیه ای اعلام کرد که شما تسلیم هر گونه حقوق مالکیت به خانه خود را.

ترک ادعای اعمال استفاده می شود در مواردی مانند طلاق. زمانی که حزب داشته که کاخ آرزوهای خود را به فروش همسر سابق علائم ترک ادعای دید. این اطمینان تمام احزاب که همسر سابق اتحاد خاتمه تمام مالکیت در صفحه اصلی. این کدها یک عنوان روشن برای مالک جدید است.

بنابراین ترک ادعای اعمال قانونی و مفید در بسیاری از موارد نه نشانه یک, مگر اینکه شما مایل به فسخ و یا “ترک” قانونی “ادعا” را به خانه خود را.

[ad_2]