هی حرف مفت رو Toshiba?

[ad_1]

توشیبا یک شرکت الکترونیک. آن کوتاه است برای توکیو Shibaura Denki نام این شرکت تولید می شود که دو غول الکترونیک تاناکا Seizosho (تاسیس سال 1875) و توکیو Denki (تاسیس سال 1890) در هم ادغام شدند و در سال 1939. این شرکت جدید با نام مستعار ‘توشیبا’ و این شرکت در نهایت به تصویب رسید این نام به طور رسمی در سال 1984.

امروز این شرکت یکی از بزرگترین تولید کنندگان تلویزیون و دی وی دی و کامپیوتر و لپ تاپ, در میان چیزهای دیگر و جهان سوم بزرگترین تولید کننده تراشه های کامپیوتری. آن را با تمرکز بر تجهیزات دیجیتال بالاتر از همه چیز اعلام شده در سال 2004 است که در آن دیگر تولید قدیمی تلویزیون های CRT تعویض و به جای آن تنها تولید وجود دارد.

به طور کلی و به طور مشابه به دیگر ژاپنی, الکترونیک, تولید کنندگان توشیبا در بازار موقعیت است که آن را ارزان نیست اما به جای آن به تولید با کیفیت بالا و خوب طراحی شده محصولات. برون سپاری دندانه دار این شهرت با برخی از شرکت ها در سال های اخیر (به ویژه سونی) اما توشیبا شهرت هنوز هم دارای قوی آنها را برون سپاری, اما مطمئن شوید که به تنها را انتخاب کنید با کیفیت بالا و تولید کنندگان هنگامی که آنها انجام می دهند.

امروز توشیبا است که سرمایه گذاری به شدت در نسل بعدی نسخه از فن آوری های مختلف از جمله HD-DVD (چگالی بالا دی وی دی و یک دی وی دی است که می تواند نگه دارید بسیار با کیفیت بالاتر فیلم که زمان دیسک می تواند) و SED (یک فن آوری صفحه نمایش است که به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان به احتمال زیاد جانشین ال سی دی).

اما توشیبا نیز دیده می شود سهم عادلانه خود را از جنجال که باعث می شود برخی تمایلی به خرید محصولات خود را. در ’80s, توشیبا, فروش, تجهیزات برای تولید و آرام زیردریایی به اتحاد جماهیر شوروی باعث دیپلماتیک بحران بین آمریکا و ژاپن و دستگیری دو Toshiba مدیران. اخیرا توشیبا خریداری وستینگهاوس یکی از بزرگترین تولید کنندگان در جهان از راکتورهای هسته ای امید به پول نقد در بسیاری از کشورها برنامه ای برای ساخت نسل جدید نیروگاه های هسته ای و درآمد آنها خشم گروه های زیست محیطی که رفت و تا آنجا که به برگزاری تظاهرات در خارج توشیبا ستاد.

[ad_2]