همیشه شنیدن این میوه ؟

[ad_1]

من می خواهم به شما بگویم در مورد سالم ترین و خوشمزه ترین میوه های گرمسیری است که شما همیشه می خواهم به طعم و مزه. آن را به نام mangosteen و دلیل شما احتمالا هرگز از شنیده می شود به این دلیل است که شما نمی توانید آن را خرید در ایالات متحده است. اما شما می توانید خرید آب میوه و من به شما بگویم که چگونه شما می توانید انجام دهید که در پایان این مقاله.

رمز و راز

Mangosteen دوست داشتنی است میوه های گرمسیری رشد می کند که به خوبی در جنوب شرقی آسیا. آن را نمی توان وارد شده به ایالات متحده به دلیل قوانینی که منع واردات از درمان گیاهان که ممکن است بندر کشاورزی آفات است. خبر خوب این است که هاوایی شروع به رشد و برداشت mangosteen بنابراین امیدوارم که یک روز ما خواهد بود قادر به خرید میوه در بازارهای محلی.

Mangosteen شده است با نام مستعار “ملکه میوه ها.” آن را دریافت نام مستعار خود را به دلیل ملکه ویکتوریا انگلستان عاشق میوه و اعلام آن را به میوه مورد علاقه او. به عنوان داستان می رود او ارائه شده سلحشوری به هر کسی که می تواند او را برخی از.

طعم و مزه از mangosteen داده است درخشان از نظر. در ماه جولای سال 2003 موضوع لذیذ, مجله, ویژه, یک مقاله در مورد میوه ها. نویسنده David Karp, اعلام

“طعم تقریبا نحو تحملناپذیری نفیس.” بیشتر او می گوید که “بسیاری از مردم در نظر mangosteen بهترین میوه در جهان است.” نیازی به گفتن نیست, این میوه شیرین و خوشمزه است. من به شما بگویم بیشتر در مورد چگونه شما می توانید طعم و مزه آب است که به طور قانونی در دسترس است.

حقایق

Mantosteen میوه رشد می کند در یک همیشه سبز گسترده leafed درخت رشد می کند که به خوبی در جنوب شرقی آسیا. این میوه قرمز-بنفش گوی در مورد اندازه زیادی آلو یا نارنجی رنگ کوچک. پوست ضخیم است و شامل برخی از قابل توجه سالم غذاهای گیاهی شده اند که با موفقیت مورد استفاده برای نسل های بسیاری را در جنوب شرقی آسیا. 5 تا 7 lobed داخل میوه دارای طعم و مزه فوق العاده همانطور که قبلا شرح داده شده و بازده عالی آب.

درخت رشد می کند با صبر و حوصله و نمی خواهد عملکرد میوه تا زمانی که 7 تا 12 سال است. در آن سن درخت ممکن است تولید 60 میوه ها. درخت را پس از حدود 22 سال و در آن زمان ممکن است عملکرد 1600 میوه و ممکن است برداشت دو بار در سال. مانند یک درخت یک زندگی معدن طلا.

علم

فواید ویتامین a, B, C, E و برخی مواد به عنوان آنتی اکسیدان ها به خوبی مورد مطالعه قرار گرفته و به طور گسترده ای شناخته شده است. اما نه به طور گسترده ای شناخته شده با توجه به فرد Templeman, M. D., این است که “وجود آنتی اکسیدان های دیگر و حتی قوی تر از ویتامین ها است.” یکی از این مواد نام xanthones فراهم می کند تغذیه مهم است و یک ماده مورد استفاده توسط هر سیستم در بدن است.

اهمیت mangosteen است که از همه شناخته شده میوه های گرمسیری و یا در غیر این صورت آن را شامل تنها بزرگترین و شناخته شده عرضه xanthones حدود 20 آنهایی مختلف در همه. این شفا یافت می شوند در پوست این میوه است. به منظور دریافت مزایای سالم از xanthones باید با استفاده از تمام میوه عمل که مداوم بوده است در جنوب شرقی آسیا برای نسل های بسیاری است. یک غذای کامل و پوره در حال حاضر در دسترس در ایالات متحده است که ترکیبی از چشم شفا از پوست با غنی آب خوشمزه داخلی پالپ.

در مورد شما کنجکاو بود که من در مورد شواهد علمی موجود در زندگی حرفه ای علم انتشارات رفتن به اینترنت در محل http://www.pubmed.com. که وب سایت یک سرویس از کتابخانه ملی پزشکی و فراهم می کند دسترسی به بیش از 12 میلیون و حرفه ای مقالات قدمت آن به اواسط سال 1960. جستجو در کتابخانه خود را به تازگی به همراه داشت 234 مقالات مربوط به کلمه کلیدی “xanthone” و 11 مقالات مربوط به کلید واژه “mangosteen.”

آب

متاسفانه میوه mangosteen خود را در حال حاضر نمی تواند وارد ایالات متحده, اما خوشبختانه یک پوره میوه و آب میوه را می توان ساخته شده در ایالات متحده در دسترس است و تحت نام تجاری Xango. نام خود را ترکیبی از تغذیه ای ماده xanthone با میوه mangosteen. آن است که به راحتی در دسترس از طریق تلفن سفارش و یا از محلی بازاریابان مستقیم.

[ad_2]