نیکوکار گنبدی هشت هزار بسته نوشت‌افزار بین دانش‌آموزان نیازمند توزیع کرد

[ad_1]

در مراسم نمادین و متمرکز توزیع این بسته‌های نوشت افزار که روز سه‌شنبه در دبستان روستای “فیضیه یک” از توابع بخش مرکزی گنبدکاووس برگزار شد، مدیر آموزش و پرورش این شهرستان درسخنانی با قدردانی از حاج محمد شهرکی نیکوکار گنبدی گفت: اقلام تهیه شده توسط این نیکوکار شامل بسته لوازم تحریر و یک بسته مواد غذایی بین دانش آموزان نیازمند توزیع می‌شود.

کمال الدین نظرنژاد افزود: درسال تحصیلی جدید از مجموع ۸۵ هزار دانش آموز گنبدی ۴۵ هزار نفر آنها در مقطع ابتدایی مشغول تحصیل هستند که بیشتر اقلام تهیه شده بین دانش آموزان نیازمند این مقطع تحصیلی و در مناطق روستایی کمتر برخوردار دو بخش مرکزی و داشلی برون این شهرستان توزیع می‌شود.

وی همچنین با قدردانی از ساخت دبستان روستای فیضیه یک گنبدکاووس توسط حاج محمد شهرکی در چند سال قبل، اضافه کرد: درحال حاضر نیز از ۲۶ آموزشگاه درحال ساخت در این شهرستان ۲۳ واحد آن با مشارکت نیکوکاران درحال احداث است.

عبدالقدیر کریمی فرماندار ویژه گنبدکاووس نیز در این مراسم با قدردانی از اقدام خیرخواهانه حاج محمد شهرکی در تهیه بسته‌های نوشت افزار برای دانش آموزان نیازمند، گفت: این نیکوکار نیک اندیش همیشه در کارهای انسان دوستانه از جمله در خرید تجهیزات پزشکی برای مراکز درمانی و نیز دستگیری از نیازمندان بویژه موقع بروز حوادث و بلایای طبیعی در سراسر کشور پیش قدم بوده و هست.

حاج محمد شهرکی نیکوکار گنبدی صاحب ایده راه‌اندازی بانک امانات تجهیزات پزشکی در ۳۱ استان کشور است و ریاست شعبه ۱۱ صلح و سازش دادگستری این شهرستان را نیز برعهده دارد که تاکنون زمینه آزادی ۶ هزار زندانی جرایم مالی غیرعمد و نجات ۲۱ زندانی محکوم به اعدام از پای چوبه‌دار با کسب رضایت اولیای دم را فراهم کرده است.

 احداث چند باب خانه بهداشت و مدرسه در مناطق محروم و پیشگام بودن در کمک به حادثه‌دیدگان بلایای طبیعی در اقصی نقاط کشور، تهیه هزاران بسته غذایی و نوشت افزار و توزیع آن بین نیازمندان، سرپرستی از ده‌ها کودک و نوجوان یتیم زیرپوشش کمیته امداد و احداث ساختمان مرکز جامع درمان سرطان در گنبدکاووس بخش دیگری از اقدامات خیرخواهانه حاج محمد شهرکی نیکوکار گنبدی است.

گنبدکاووس با ۳۵۰ هزار نفر جمعیت دومین شهرستان بزرگ استان گلستان است.

[ad_2]

Source link