نیروی دریایی ارتش، دست بلند نظام در برابر تهدیدات دشمن است

[ad_1]

به گزارش روابط عمومی نیروی دریایی ارتش،  امیر دریادار «حسین خانزادی» صبح امروز با سفر به استان اصفهان با خانواده ناواستوار یکم شهید «جعفر کوهی فارق» از شهدای حادثه شناور کنارک دیدار و گفت‌وگو کرد.

فرمانده نیروی دریایی ارتش صبر و شکیبایی خانواده‌های شهدا را یک موهبت الهی دانست و گفت: حامل پیام تسلیت و تبریک از طرف دفتر فرماندهی معظم کل قوا و همچنین فرمانده کل ارتش به شما عزیزان هستم که بی شک همه فرماندهان و کارکنان نیروی دریایی ارتش به شما خانواده‌های شهدای گرانقدر افتخار می‌کنند و این دلدادگی قلبی شما به نظام باعث غرور مردم ایران و سرشکستگی دشمن شده است.

وی با اشاره به اینکه شهدای گرانقدر ما با الگو گرفتن از آموزه‌های دینی و اتفلابی مسیر والایی را برای خدمت به میهن انتخاب کردند، اظهار داشت: در دیدارهایی که توفیق داشتیم در محضر مقام معظم رهبری باشیم، ایشان همواره حضور نیروی انسانی مومن، معتقد و شجاع را بسیار ارزشمند و تاثیرگذار در نیروی دریایی ارتش دانستند و خاطرنشان کردند که ملتی که شهادت افتخار آن است، اسارت ندارد.

خانزادی ادامه داد: امروز جمهوری اسلامی ایران با تمام فشارها و تحریم‌های ظالمانه با اقتدار در برابر همه دسیسه‌های دشمن ایستاده است و در سربلندی و افتخار عرض می‌کنم که نیروهای مسلح و به خصوص نیروی دریایی ارتش در ساخت تجهیزات به طور ۱۰۰ درصد خودکفا است و هیچ زمانی دست نیاز به سوی دشمت دراز نخواهد کرد که این یک افتخار است.

وی با اشاره به اینکه همه ابزارهای چشم پرکن و تسلیحات دشمن در برابر ایمان و توانایی های نیروی انسانی ما ناکارآمد است، تصریح کرد: امروز انقلاب اسلامی ایران عزت و سربلندی خود را مدیون خون پاک شهدا می‌داند.

فرمانده نیروی دریایی ارتش با تاکید بر اینکه ارتش جمهوری اسلامی ایران در هشت سال دفاع مقدس ۴۸ هزار شهید را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است، خاطرنشان کرد: نیروی دریایی ارتش امروز با حضور در آب‌های بین‌المللی و به اهتزاز در آوردن پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران در آب‌های دوردست، دست بلند نظام در برابر تهدیدات دشمن است و همه کشورهایی که چشم طمع به مرزهای ایران دارند بدانند که نیروهای مسلح کشور با چشمانی بیدار، ایمان قلبی و با تجهیزات به‌روز آماده در برابر هرگونه گستاخی و زورگویی هستند.

[ad_2]

Source link