نوازی: پنالتی شهرخودرو گرفته نشد«محمد نوازی» دوشنبه شب پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل شباب‌الاهلی امارات در هفته سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: هرچند در نیمه نخست کمی دفاعی بازی کردیم اما عملکرد خوبی داشتیم و در نیمه دوم شرایط بازی را تغییر دادیم.

وی با بیان اینکه تیمش بر خلاف روند بازی گل دریافت کرد، ادامه داد: زمانیکه بازی بدون گل در جریان بود، داور به سود ما پنالتی نگرفت. اگر پنالتی اعلام می‌شد، شرایط دیدار به طور کلی تغییر می‌کرد.

نوازی گفت: در طول سه هفته گذشته طبق برنامه‌هایی که پیاده کردیم، بچه‌ها خیلی خوب کار کرده بودند. نیمه دوم بازی دست ما بود و برخلاف جریان بازی گل خوردیم و یک توپ هم به تیرک دروازه زدیم. امیدوارم بتوانیم استراحت خوبی برای بازی بعدی داشته باشیم.

وی با تمجید از میزبانی قطری، توضیح داد: شرایط به گونه‌ای است که هیچ کشوری میزبانی را قبول نمی‌کرد و باید از قطری‌ها تشکر کنم. یکسری نواقص هست و ما در هتل مشکلاتی داریم، اما در مجموع شرایط خوب است و ورزشگاه هم عالی بود.

مربی شهر خودرو گفت: در چنین فصلی از سال، هوای ورزشگاه عالی بود و حتی در جریان بازی احساس سرما به من دست داد و شرایط برای بازیکنان خوب بود. اگر غیر از این بود، هر دو تیم در اواخر بازی به مشکل می‌خوردند. امیدوارم قطری‌ها جام جهانی را هم به همین شکل و بدون مشکل برگزار کنند.

نوازی درباره بازی‌های آینده شهر خودرو و شرایط ریکاوری گفت: شرایط برای همه تیم‌ها یکسان است. تنها کاری که می‌توانیم انجام بدهیم، ریکاوری خوب است که بعد از سه روز دوباره بازی کنیم.Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *