نمک درمانی و اروپایی خود را به خوبی شناخته شده اثرات مفید در بیماری های تنفسی

[ad_1]

مزایای نمک درمانی (همچنین به نام Halotherapy) یا speleotherapy به خوبی شناخته شده و مستند در اروپا است. Halotherapy با استفاده از خشک آئروسل میکرو ذرات نمک و مواد معدنی برای درمان بیماری های تنفسی و به دنبال تکرار شرایط speleotherapy (از یونانی speleos=غار) درمانی است که تمرین در معادن نمک از شرق اروپا از اوایل قرن 19.

در اواسط قرن 18 یک مقام بهداشتی فلیکس Botchkowski متوجه شده که کارگران معادن نمک نیست بیمار مبتلا به بیماری های ریوی. او نوشت: یک کتاب در مورد اثرات گرد و غبار نمک در سال 1843. جانشین او M. Poljakowski تاسیس یک نمک آبگرم در Velicko نزدیکی کراکوف که هنوز هم در عمل. در طول جنگ جهانی دوم در معادن نمک اغلب استفاده می شود به عنوان bombproof پناهگاه است. پس از صرف زمان وجود دارد بسیاری از افرادی که از آسم رنج می برد احساس می شود که سلامتی خود را بدست کرده بود بهتر! امروز وجود دارد بسیاری از نمک آسایشگاه در اروپا (اتریش, مجارستان, لهستان, رومانی, روسیه,…).

این Halotherapy متعلق به دسته فیزیکی درمان های غیر دارویی و غیر تهاجمی درمان بیماری است. در اتحاد جماهیر شوروی سابق محققان درگیر در یک تلاش هماهنگ برای توسعه درمان فیزیکی به منظور جلوگیری از هزینه ها و عوارض جانبی دارو درمانی و همچنین میکروبی و مقاومت تومور. روسیه تبدیل شده است رهبر جهان در حال توسعه و در حال تست و به طور فزاینده ای موثر در درمان فیزیکی. بسیاری از آزمایش های بالینی را با تمرکز بر Halotherapy به عنوان یک درمان آسم و برونشیت مزمن و همچنین بسیار موثر به عنوان اصلی یا درمان کمکی در سراسر طیف وسیعی از دستگاه تنفسی فوقانی و تحتانی بیماری است.

بیماری های تنفسی هستند و علت عمده مرگ و مير در سراسر جهان است. ترین مواد مخدر در درمان بیماری های تنفسی تنها اثرات تسکینی و بسیاری از عوارض جانبی قابل توجهی به ویژه کسانی که با corticoids یا استروئیدها. بنابراین یک درمان فیزیکی مانند Halotherapy است که تا حد زیادی مورد نیاز است.

Speleotherapy همچنین باعث می شود تقاضا در بيماران زمان. معادن نیست و به راحتی برای بسیاری از افراد و کل هزینه نسبتا قابل توجه است.

اثربخشی speleotherapy است اذعان کرد در همه کشورهای جهان است اما در کشورهایی مانند رومانی (“پرید” Tg.اوکنا,Seiged, سوت, Slanic, اوکنا) لهستان (Wieliczka) آلمان (Teufelshöhle) اتریش (Hallen, Solzbad-Salzeman), ارمنستان, بلاروس, بلغارستان, مجارستان و روسیه و اسلوونی اوکراین نخجوان معادن در آذربایجان نمک آئروسل نقش مهمی در درمان مزمن, بیماری های تنفسی, کار خوب با یا بدون درمان طبی و بدون هیچ گونه عوارض جانبی شناخته شده. از آنجا که این زنان باردار مبتلا به آسم و یا سایر بیماری های تنفسی می تواند با استفاده از این درمان بدون هر گونه آسیب به کودک است. به خوبی شناخته شده و قدردانی در این میانه-کشورهای اروپای شرقی این درمان تحت پوشش توسط سیستم مراقبت های بهداشتی. در رومانی نیز وجود دارد بسیاری از دریاچه نمک – سوت با 7 دریاچه نمک اوکنا Sibiului با 52 دریاچه نمک در S-W از Transilvania بسیار خوبی شناخته شده در درمان ناباروری, بیماری های متابولیک,بیماری های پوستی. این دریاچه نمک معمولا تشکیل سقوط از غارهای نمک سقف. تمام این دریاچه نمک های مختلف شوری با افزایش عمق – از 9 گرم در ليتر به گرم 320g/l.

این نمک درمانی بسیار خوبی شناخته شده برای آن اثرات مفید یک رومانیایی مخترع قرار می دهد ذهن خود را در محل کار و توسعه یک دستگاه است که قادر به تکثیر speleotherapy میکرو محیط زیست در خانه خود را در قیمت مقرون به صرفه و راه مناسب است. در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده با طلا و نقره مدال در “سالن بین المللی des اختراعات”ژنو و “جهان در نمایشگاه نوآوری و تحقیق و فن آوری های جدید” بروکسل این رومانیایی اختراع به ارمغان می آورد امید جدید در درمان بیماریهای مزمن تنفسی.

مخترع این دستگاه به عنوان یک هوا salinizer مجبور است که با استفاده از یونیزاسیون هوای داخل سالن با نمک تصعید ایجاد یک میکرو آب و هوای خشک آئروسل نمک درمانی در فضای زندگی خود را. او با استفاده از یک فرایند طبیعی از نمک تبلور برای به دست آوردن نمک میکرو کریستال تحت 5µm در قطر نامرئی برای چشم انسان قادر به نفوذ به عمق ریه است. این دستگاه با استفاده از تنها نمک طبیعی از درون کوه نمک درمان نشده و یا لمس توسط انسان تکنولوژی پردازش.

بر اساس مطالعات بالینی استنشاق شور است bactericide, mucokinetic, هیدروفیل, ضد التهاب, کاهش التهاب در کل دستگاه تنفسی جذب ادم از مخاط و پوشش هوایی معابر منجر به گسترش راه هوایی معابر بازسازی حمل و نقل عادی مخاط و unclog انسداد در تهاجمات و سولفورموستارد منجر به حذف سریع از باقی مانده تار و خارجی حساسیت زا و همه از این در یک فرآیند طبیعی است.

ادم مخاط بینی و oropharynx و کام نرم و باعث انسداد بینی و خرخر تقلیل یافته است و منجر به گسترش پاساژ راه هوایی در بینی و لوله سینوس و بهبود سینوس زهکشی و کاهش خروپف.

در شنوایی tube ادم از لوله استاش باعث عفونت گوش نیز کاهش یافته و منجر به گسترش راه هوایی معابر زهکشی بهتر و بهتر هوادهی پشت پرده تمپان.

نمک درمانی دارای اثرات مفیدی در درمان:

آسم و برونشیت مزمن

COPD (بیماری انسدادی مزمن ریوی)

حساسیت Rhinopathy یا تب یونجه

فیبروز کیستیک

سینوزیت

عفونت گوش

سیگار سرفه

مختلف حاد و یا مزمن بیماری تنفسی

کاهش خروپف و فعال خواب بهتر پاکسازی معابر راه هوایی در اوروفارنکس منطقه

افزایش مقاومت به Cold & Flu با باز کردن و پاکسازی راه هوایی بینی و بهبود درناژ سینوس

Humidifies برونش ترشحات کاهش bronchospasm و تسهیل حذف دود باقی مانده تار خلط اخراج و دیگر آلرژن

بهبود کیفیت هوا در محیط داخلی با از بین بردن گرد و غبار و دود سیگار بد بو و قالب و کنه داشتن bactericide کاهش خواص.

نمک درمانی یک روش طبیعی درمان می کند و شامل هر گونه خطر و در نهایت متناسب با فضای زندگی است. این است یک جایگزین برای درمان پزشکی و تنها باید مورد استفاده قرار گیرد به عنوان کمکی برای کمک به بهبود کیفیت زندگی بیمار کاهش آنتی بیوتیک ها و corticoids یا استروئید مصرف کاهش نرخ سالانه بستری شدن در بیمارستان و کاهش فرکانس از بیماری های تنفسی حمله میکند.

برای کسب اطلاعات بیشتر مطالعات بالینی و مشتریان شما می توانید با بازدید از وب سایت.

NB: نویسنده کمک های مالی اجازه چاپ به انتخاب کردن در نشریات و وب سایت های که کپی رایت و توسط خط گنجانده شده دست نخورده و مقاله در دادن.

[ad_2]