نظرسنجی اکثر دانشجویان دانشگاه می خواهند امتحانات به صورت آنلاین ادامه یابد

علاوه بر این ، بررسی دانش آموزان نشان می دهد که دانش آموزان به سادگی تحت بخشی از تفکرات از آموزش اینترنت در هنگام همه گیری خوشحال هستند

میزان قابل توجه تردیدها باعث می شود ارزیابی های آنها به صورت آنلاین اتفاق بیفتد تا اینکه کاهش یابد ، همانطور که توسط یک مطالعه دانش آموزان نشان داده شده است.

بررسی حدود 1000 دانش آموز ، که توسط YouthSight برای بنیاد استراتژی آموزش پیشرفته انجام شده است ، نشان داد كه تنها 36 درصد از عقاید پذیرفته اند كه ارزیابی های آنها برای بقیه سال باید به دلیل قسمت coronavirus كاهش یابد.

معلوم شد که 42 درصد پیش بینی می کنند که دانشکده ها باید ارزیابی های خود را در وب انجام دهند و 17 درصد نسبت به ارزیابی ها متمایل به تأخیر باشند تا بعد از اضطراری.

بیشتر بدانید کنکور ارشد پزشکی هیپوفیز

اکثر کاندیداهای دانشگاه بریتانیا “علیرغم همه چیز لازم برای بررسی این پاییز”

انجمن ملی تفاهم ها به بنیادهای آموزش پیشرفته نزدیک شده است تا تست های مربوط به دانش آموزان دوره اول و دوم را در پی بروز همه گیری پشت سر بگذارند و ادعا می کنند که در مورد پارس های سال گذشته باید تصمیمی در رابطه با دادن ارزیابی وابسته به پیشرفت های قبلی گرفته شود. یک تست آنلاین کتاب باز یا گرفتن فینال آنها در آینده ای نه چندان دور.

همچنین این نظرسنجی نشان می دهد كه تنوع اندكی در زمینه اعتماد به كدام سال از كودكان وجود دارد: 44 درصد از دانش آموزان سال اول تصور می كردند كه ارزیابی ها باید پایین بیایند ، در تضاد و 32 درصد از تفسیرهای سال دوم و 31 درصد از تفسیرها در سال سوم آنها

با توجه به بررسی کلی ، اکثر تفکرات از نحوه صحبت دانشکده خود با آنها ابراز خرسندی می کنند: 70 درصد گفتند که آنها احساس می کنند که اطلاعات از بنیاد آموزش پیشرفته خود درباره coronavirus اطلاعاتی کاملاً واضح یا کاملاً واضح ، متناقض و 18 درصد است که گفته اند. یا بسیار گنگ و مبهم بوده است.

علاوه بر این ، این بررسی نشان می دهد که 49 درصد از دانش آموزان مورد مطالعه از یادگیری مبتنی بر وب که توسط سازمان آنها ایجاد شده است برای آموزش چشم به آموزش چشم رضایت دارند. این در تضاد بود و 23 درصد از ناامیدکنندگان ناامید شدند و 29 درصد نیز اظهار داشتند که هیچکدام از آنها برآورده نشده و ناامید نشده اند.

علاوه بر این ، هپی 500 کاندیدای کالج را بررسی کرد و دریافت که 29 درصد احساس کمتری دارند که به دلیل تأثیر بیماری همه گیر ، در دانشگاه منتخب خود جایگاهی کسب کنند.

از آنجا که آزمون های سطح A برای سال جاری کاهش یافته است ، دانش آموزان به نمرات وابسته به ارزیابی مربی ، موقعیت یابی کلاس و ارائه گذشته مدرسه خود می پردازند.

این نظرسنجی نشان می دهد که 20 درصد از تفکرات در حال حاضر به طور فزاینده ای اطمینان دارند که آنها به پایه های منتخب خود وارد می شوند و کمتر از نیمی از 46 درصد احساس می کنند که به طور مشابه مطمئن هستند.

این در حالی است که 7 درصد انفرادی گفته اند که احتمالاً تصمیم دارند اولین تصمیم خود را درباره دانشگاه به دلیل قسمت کوروی ویروس تغییر دهند ، در حالی که 70 درصد گفتند که این هیچ تاثیری در تصمیم آنها نداشته است.

راشل هویت ، مدیر استراتژی و پشتیبان هپی ، گفت که نتایج نشان می دهد که دانشکده ها از طریق اضطراری از دانش کاندیداها و نامزدها به خوبی حمایت می کنند.

وی گفت: “صرف نظر از سرعت بخشیدن به آرایش آنلاین ، به سختی هرگونه اظهار عقیده از مشارکت در استقرار آنها ناامید می شود.

“در مورد تأیید ، روشن است كه كاندیداها به اعتقاد قابل توجه در مورد اتفاقاتی كه در محل دانشكده هایشان رخ خواهد داد ، ضروری هستند. اساساً این گردهمایی ، كه تازه دركات مدرسه خود را از دست داده اند ، از ورود به دانشكده موردعلاقه خود سنگین نیستند. اطلاعات نشان می دهد که این نگرانی برای اقلیت قابل توجه نامزدها است. ”

جو گریدی ، دبیرکل دانشکده و انجمن دانشکده ها ، گفت که نامزدها “از هم اکنون مرحله مهمی را برای تدریس خود تجربه می کنند و به محض ورود به کالج به حمایت نیاز دارند.”

وی گفت: “ما باید از شبکه های کمکی و رفاهی استفاده کنیم ، بنابراین دانش آموزان در اثر اضطراب عروق کرونر آسیب نمی بینند. ما باید از کالجهایی اطمینان حاصل کنیم که افراد متقاضی که نتایج خود را اعلام می کنند یا آزمایش های مجدد را می توانند در کالج خود نگه دارند ، در حالی که این روش را تجربه می کنند.”