نشست هیات اجرایی کمیته ملی المپیک برگزار شد

[ad_1]

به گزارش ایرنا، «کیکاوس سعیدی» دبیر کل کمیته ملی المپیک در این خصوص، گفت: نشست فوق با حضور سیدرضا صالحی‌امیری رئیس، طاهره طاهریان نائب رئیس و علیرضا رحیمی، علی دادگر، عبدی افتخاری و محمد علیپور اعضای هیات اجرایی در محل کمیته ملی المپیک و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.  

در ابتدا، بحث و بررسی و تبادل نظر پیرامون اتفاقات اخیر در خصوص برگزاری بازی‌های المپیک توکیو و نامه‌های واصله از ستاد برگزاری بازی‌ها صورت گرفت.

وی ادامه داد: رضا قراخانلو رئیس آکادمی ملی المپیک در بخش دوم نشست هیات اجرایی با حضور در این جلسه گزارش مبسوطی از عملکرد این مرکز در خصوص فعالیت‌های چند ماه اخیر ارائه داد. در این گزارش به برنامه ها و اهداف از پیش تعیین شده آکادمی ملی المپیک اشاره شد که به گفته قراخانلو اکثریت این برنامه‌ها به اجرا رسیده و طبق پیش بینی‌ها به اهداف از پیش تعیین شده دست یافته‌اند.  

وی یادآور شد: رییس آکادمی ملی المپیک در ادامه گزارش خود به برنامه‌های سال ۹۹ و محدودیت‌های ناشی شیوع بیماری کرونا اشاره کرد و اعلام داشت که آکادمی ملی المپیک با تغییر رویکرد در فعالیت‌هایش به سمت برگزاری دوره‌های آنلاین و مجازی گام برداشته و ارائه خدمات مشاوره‌ای علمی و تخصصی به ورزشکارن  و کادرفنی تیم‌ها  را در دستور کار قراداده است.

 در ادامه نشست، صالحی امیری به نیابت از سایر اعضای هیات اجرایی ضمن تقدیر و تشکر از از تلاش‌ها و خدمات قراخانلو و همکارانش در این مرکز، از فعالیت‌های صورت گرفته در ایام کرونا ابراز رضایت کرد.      

سخنگوی کمیته ملی المپیک به صحبت‌های صالحی امیری پیرامون عملکرد آکادمی اشاره کرد و گفت: خوشبختانه تولیدات و فعالیت‌های آکادمی ملی المپیک از اعتبار علمی و اجرایی و استاندارد لازم برخوردار است و به گفته ریاست کمیته ملی المپیک این مرکز به مثابه سازمانی است که چندین ماموریت را در  یک زمان دنبال می کند و آنچه تاکنون مشاهده شده نشان از برنامه محور بودن این مرکز دارد که فعالیت‌هایش مبتنی  برنیاز سنجی و تقاضاهای صورت گرفته از سوی فدراسیون‌ها می‌باشد. البته این را هم باید در نظر داشت که آکادمی با قدمت ۲۰ ساله نیاز به تامین اعتبار برای بازسازی  و به روز نمودن امکانات سخت افزاری و نرم افزاری دارد که  این مهم در دستور کار قرار گرفته است.

[ad_2]

Source link